4:3
1:0
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 21:14 Jan Grmolec, 26:56 Jaroslav Nezdara (Vojtěch Palatínus), 34:01 Jaroslav Nezdara (Tomáš Vitásek), 38:28 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 46:53 Vojtěch Palatínus (Jaroslav Nezdara), 46:58 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 56:34 Daniel Měkota (Antonín Palatínus), 59:11 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha), 60:28 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 01:23 Jiří Krůšek (Sebastian Jakob), 13:53 Sebastian Jakob (Lukáš Tomeš), 19:46 David Kolář (Patrik Míka), 26:38 Jiří Ptáčník (Jiří Krůšek), 37:27 Jakub Rybka (Lukáš Pokorný), 45:21 Patrik Míka (Lukáš Pokorný), 47:42 Pavel Daněk (Lukáš Pokorný), 49:54 Patrik Míka (Pavel Daněk)

TJ Turnov - Panthers Praha 9:8p
22. Jan Grmolec, 27. Jaroslav Nezdara, 35. Jaroslav Nezdara, 39. Štěpán Matěcha, 47. Vojtěch Palatínus, 47. Štěpán Matěcha, 57. Daniel Měkota, 60. Antonín Palatínus, 61. Štěpán Matěcha - 2. Jiří Krůšek, 14. Sebastian Jakob, 20. David Kolář, 27. Jiří Ptáčník, 38. Jakub Rybka, 46. Patrik Míka, 48. Pavel Daněk, 50. Patrik Míka; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 5:5; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 25 - Jan Borák 27; po třetinách: 0:3, 4:2, 4:3, 1:0;
60:28
60:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (9:8).
60:28
Střely v prodloužení: Turnov-1 Panthers Praha-0
60:28
Jak je ten florbal jednoduchý! Sekyra z rohu našel padáčkem Matěchu a ten bez problémů zavěsil do prázdné.
60:26
Turnov drží balonek.
60:00
60:00
59:59
Komentář trenéra Markse: V první třetině nás soupeř předčil ve všech činnostech. V druhé třetině jsme neustále doháněli jejich vedení, což se nám při závěrečně powerplay podařilo. Rozhodující gól a bod navíc jsme si asi zasloužili díky větší iniciativě v prodloužení.
59:59
Komentář vedoucího Webera: Bod ze hřiště prvního týmu pro nováčka zní dobře, ale z celkového vývoje je to pro nás málo, projevily se zkušenosti domácích, když dokázali několikrát smazat naše vedení, ale hodně jsme jim v tom pomohli, z části naivní hrou, kterou trestali a z části nedisciplinovaností. Díky všem za zápas
59:59
Střely ve třetí třetině: Turnov-14 Panthers Praha-9
59:36
Hosté se nevzdávají.
59:12
Konečně! Stonek konečně zabral a je vyrovnáno.
59:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (8:8).
58:06
Hejduk zkoušel z dálky, neúspěšně. Předtím zachránil domácí Havlín.
57:27
Sekyra v šanci ale obránci odrazil střelu. Turnov má konečně tlak.
56:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Antonín Palatínus (7:8).
56:34
Měkota trefuje přesně a už je to je no jednu branku.
56:18
Domácí přečkali oslabení ale stále je čeká dost práce.
54:03
Matěcha nebezpečně střílel v oslabení.
53:58
Turnov nemá čas a navíc jde do oslabení.
53:57
Vyloučen hráč Daniel Měkota družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:25
Další nebezpečný protiútok hostů, míček ale letěl jen do boční síťky.
52:10
Matěcha dvakrát dorážel na brankovišti,ale opět nic.
51:03
Opět skvělý Švec, který stále drží naděje turnovských.
49:55
Nevím, jak je to možné, ale pokaždé se před brankou zjeví volný hráč hostů a míček putuje do branky.
49:54
Timeout TJ Turnov
49:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Pavel Daněk (6:8).
49:28
Domácí chvíli podrželi balonek, a jak byli nebezpeční! Ale opět musel nakonec zasahovat Švec.
47:43
No a domácí jsou za se tam, kde byli. Zbytečné chyby v obraně sráží zelenočerné.
47:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Lukáš Pokorný (6:7).
47:23
Švec famózně!
46:59
Gól, který ani nikdo z diváků nepostřehl! Kapitán srovnává stav a Turnov je zpět ve hře!
46:58
46:54
A je to opět jen o jednu branku!
46:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Jaroslav Nezdara (5:6).
45:47
Sekyra v gólovce přestřelil!
45:22
Jeden z Panterů opět zůstal volný a nemýlil se.
45:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Lukáš Pokorný (4:6).
44:25
Sekyrův bekhend rozvášnil halu, ale ani on nedal gól.
43:57
Matěchův gól nemohl být uznán, padl až po odpískání sekání.
43:37
Ani Antonín Palatínus neprostřelil Boráka.
41:43
Fantasticky Švec! Vychytal šanci 2na1.
41:14
Vitásek v dobré šanci, ale trefil jen Měkotu.
39:59
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
39:59
Střely ve druhé třetině: Turnov-15 Panthers Praha-11
39:59
Daněk nazval Matěchu nepěkným výrazem a třetí třetinu začne na trestné lavici.
39:23
Panteři hrozí i v oslabení!
39:14
Vitásek byl blízko gólu!
38:39
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:39
V souboji sedmnáctek Lubenský fauloval.
38:29
Střela z rohu zapadla za záda Boráka a už je to jen o jednu branku.
38:28
37:28
Rybka si v úniku položil Švece a je to opět o dvě branky.
37:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Rybka, asistoval Lukáš Pokorný (3:5).
37:15
Vitáskův pokus také neúspěšný.
36:39
Další střela Tondy Palatínuse, opět ale nedošla za brankovou čáru.
35:59
Stonkova střela škrtala brankovou konstrukci!
35:35
Měkota s Ptáčníkem se strkali na brankovišti a oba si jodu odpočinout na trestnou lavici.
35:34
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
35:34
Vyloučen hráč Daniel Měkota družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
35:21
Hosté si hlídali Nazdaru a museli faulovat.
35:20
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:06
Švec stál na svém místě a vychytal další pokus hostů.
34:54
Skvělý Hejdukův pokus! Hra domácích jde nahoru.
34:02
Nezdara je dnes střelec! Vitásek našel Jardu perfektně a ten přesně trefil dolní růžek.
34:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Tomáš Vitásek (3:4).
33:25
Další obrovská šance hostů, kterou na poslední šanci hasili Palatínus a Vitásek.
30:35
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
30:35
Vyloučen hráč Zbyněk Tomiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
30:23
Fantastická souhra hostů, která ale nekončí gólem.
26:57
Nezdara křesá jiskru naděje! Skvěle Jardo!
26:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Vojtěch Palatínus (2:4).
26:39
Nešťastná teč domácího obránce a jsme tam kde jsme byli.
26:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Jiří Krůšek (1:4).
26:11
Pala v dobré šanci na hranici brankoviště, následně výborná Vitáskova střela.
24:20
Další horké chvilky v turnovském brankovišti, opět naštěstí pro domácí pozorný Švec.
24:03
Matěchův silný bekhend tentokrát těsně vedle.
23:25
Nepříjemnou střelu vyráží Švec.
23:04
Vitásek se možná inspiroval Krpálkem a jednoho soupeře dostal na lopatky.
22:51
Turnov zatím statečně brání.
21:37
Ale domácí čekají horké chvilky, hosté opět v početní výhodě.
21:36
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
21:15
Grmolec prostřelil a už je to pro Turnov veselejší!
21:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec bez asistence (1:3).
21:00
Švec skvěle ve vzduchu chytil míček, který mířil za jeho záda.
19:47
Domácí pořádají výlov! Švec musí lovit během první třetiny již třetí balónek!
19:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (0:3).
19:30
Nastávají perné chvilky pro domácí, hosté budou mít o jednoho hráče v poli víc.
19:29
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:01
Turnovu se nedaří likvidovat útoky pražských, vše musí řešit Švec.
17:30
Skvělou šanci promarnil Vojta Palatínus, posléze trefil tyč!
16:49
Z pohledu domácích je to ospalé, bez šancí a pouze snaha znovu neinkasovat. Hráče asi čeká v šatně bouře.
15:44
Tak ani kombinace Matěcha-Sekyra nepřinesla nějaký výraznější úspěch.
14:45
Zelenočerní to zkouší, ale ne a ne se dostat do nějaké gólovky.
13:54
Hráč hostů se vytočil nejen s míčkem, ale nejspíš vytočil i pár turnovských fanoušků.
13:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Lukáš Tomeš (0:2).
13:45
Na druhé straně opět bezchybný Švec.
13:26
Palatínusovu střelu z dálky vyráží Borák rukou.
12:27
Rondoš neváhal a vypálil, ale Borák byl připraven.
12:02
Švec pohotově rukou, ale domácí dnes opravdu nestíhají. Potřebovali by nějaký impuls.
10:56
Teď to vypadá, jako by byli domácí v oslabení, ale tak to není. Hosté mají vládu nad touto partií.
09:32
Bursova šikovná teč překvapila hostujícího brankáře, ale nezaskočila. Stále 0:1.
08:48
Fantasticky Švec! Likviduje další šanci Panterů!
08:01
Sekyrovi nesedla střela z první. Po dlouhé době šance domácích, na druhé straně opět zasahuje Švec.
07:25
Standartky umí hosté výtečně, málem už to bylo o dva góly!
05:56
nebezpečný pokus z rohu a další skvělý Švecův zákrok!
05:20
Panteři skvěle kombinují a druhému gólu zabránil aktivní Švec.
03:32
Havlín se vydal na bojové tažení a rázem byli dva soupeři bez hokejky.
02:25
Jak je to jednoduché! Stačily dvě přihrávky a Turnov byl rázem před brankou soupeře! Škoda Primáskovy šance!
01:24
A Panteři se poprvé zakusují! Domácí zeď měla díru a tu přesně trefil Krůšek!
01:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Sebastian Jakob (0:1).
00:01
Udrží Turnov vedoucí příčku v Národní lize? Uvidíme v následujících třech třetinách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Jakub Rybka, Pavel Daněk, Lukáš Pokorný, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Radek Primásek, Pavel Sekyra, Štěpán Matěcha, Jan Havlín