2:3
0:0
0:0
- : -
branky (asistence): 02:20 Karel Svatoš (Jan Pudich), 18:11 Tomáš Vaculík (Tadeáš Drahorád)
branky (asistence): 01:24 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 05:02 Jakub Štěrba (Ondřej Kopp), 11:31 Jakub Štěrba (Ondřej Bejček)

TJ Sokol Mukařov - Florbal Chomutov 2:3
3. Karel Svatoš, 19. Tomáš Vaculík - 2. Marek Chocholoušek, 6. Jakub Štěrba, 12. Jakub Štěrba; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Josef Bína 27 - Jan Vlček 18; po třetinách: 2:3, 0:0, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích: Od druhé třetiny jsme hráli fantasticky a soupeře skoro k ničemu nepřipustili. Musíme se jenom naučit střílet branky a proměňovat taková utkání. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů: Nemyslím si, že to dnes byl nejhezčí zápas na koukání. Hrálo se hodně bojovně a důrazně a pro nás to jsou dnes 3 důležité a nesmírně těžké body. Domácí znovu potvrdili, že jsou silný a velmi zkušený soupeř a nás dnes v mnoha situacích podržel náš brankář. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Mukařov 7 - Chomutov 8.
60:00
58:50
Mukařov to zkouší v 6 hráčích v poli
58:31
Timeout TJ Sokol Mukařov
57:50
Nejprve nebezpečná šance hostů ze středu hřiště a hned následný protiútok domácích.
57:00
Otevřené obrany domácích využívají také hosté a vytvářejí si nebezpečné šance
55:50
Domácímu týmu teď čas plyne o hodně rychleji, na vyrovnání už ho moc nezbývá
55:00
Parádní střelu teď vyslal domácí bek Kášek od poloviny hřiště, zastavila se až na břevně hostující branky
54:30
Závěr utkání je jak má být, šance se střídají na obou stranách a hra se přelévá z jedné poloviny hřiště na druhou
53:00
Pěkná šance domácích, po rychle rozehrané standardní situaci vypálil Vaculík
51:50
Další povedená šance domácích, kterou likviduje dnes výborně hrající brankář hostů Vlček
50:30
Velká šance Mukařova, Kalát zakončoval pře ležícím brankářem, ovšem nepodařilo se mu ho překonat.
49:31
Chomutov ustál vyloučení a hraje se tak v plném počtu
49:15
Mukařov kombinuje na polovině soupeře, ale k nějaké vážnější šanci to nevede
47:30
Vyloučen hráč Vít Andrle družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
47:30
Hostující Andrle se provinil dohráním soupeře po písknutí a byl vykázán na trestnou lavici
47:00
Mukařov horko težko ubránil oslabení, Chomutov si vypracoval několik slibných šancí a Bína se hodně oháněl v brankovišti.
44:59
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
44:59
Jakub Noha se provinil proti pravidlům a dává znovu hostům šanci na zlomení vývoje dnešního utkání
44:35
Hosté teď předvedli také pěknou kombinaci, zachytili domácí rychlou rozehrávku a šli 2 na 1. Zakončující Chocholoušek trefuje jen brankovou konstrukci.
43:30
Bína teď musel vytáhnout parádní zákrok, aby podržel svůj tým
42:30
Do poslední třetiny vlétly oba týmy naplno, domácí se snaží o srovnání a hosté o navýšení náskoku
41:00
Mukařov oslabení přečkal bez vážnějšího ohrožení vlastní branky.
40:40
Obrovskou šanci v oslabení spálil domácí Michal Smutný! Ze samostatného úniku trefuje konstrukci hostující branky. SMUTŃÁKU, TOHLE SE PROMĚŃUJE!!
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Mukařov 6 - Chomutov 8.
40:00
39:50
Chomutov ve zkrácené přesilové hře zkoušel vytvořit zámek na polovině domácích, ale bez většího úspěchu.
38:50
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petr Pastor.
38:50
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:50
Mája Chlumský v poslední chvíli zatáhl za záchrannou brzdu a probíhající útok zastavil nedovoleně. Následné trestné střílení neproměnil hostující Pastor.
38:30
Dnešní utkaní ve Vanity Aréně na Děkance sleduje 23 diváků.
37:00
Pěkným střídáním se teď prezentovala jedna lajna domácích, několikrát si vypracovala slibné šance se zakončením.
35:15
Chomutov teď v jednom střídání také několikrát prověřil obranu domácích v čele s Bínou
33:55
Převelikou šanci teď spálil domácí Vaculík, zaběhl si za obranu a nikým neohrožen vypálil, naneštěstí těsně vedle branky hostů
32:41
Mukařov oslabení přežil i když hosté několikrát slibně vystřelili
31:40
Hosté zatím několikrát nebezpečně pálili, ale Bína je zatím v této třetině bezchybný
30:40
Vyloučen hráč Michal Smutný družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za špatné střídání.
30:40
Mukařov teď dává hostům lacinou přesilovou hru
28:30
S blížící se polovinou utkání se nám na hřišti začíná pomalinku přiostřovat, hra je teď plná ostrých soubojů a rozhodčí krotí emoce na obou stranách
27:30
Teď pro změnu domácí Kášek vyslal nebezpečnou střelu od mantinelu a nechal vyniknout hostujícího brankáře.
26:05
Teď byly k vidění šance na obou stranách. Nejdříve hosté povedenou střelou od mantinelu a následně si domácí Noha počíhal za obranou a sám se snažil vyzrát nad hostujícím brankářem
25:20
Mukařovský Sláma teď vyslal nebezpečnou střelu, kterou hostující brankář vyráží maskou.
23:50
I hosté ukázali, že nastoupili do druhé třetiny. Ze středu hřiště vyslal nebezpečnou střelu chomutovský Pastor.
23:00
Nyní se dostal k zakončení z bezprostřední blízkosti brankáře domácí Jakub Noha, zatím bez úspěchu
21:50
Domácí jsou v úvodu druhé třetiny aktvinější, nebezpečnou střelu teď vyslal Walter Schubert.
20:10
Hned po buly vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře mukařovský Vaculík.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Mukařov 7 - Chomutov 14.
20:00
19:56
Vaculík teď mohl srovnat, po standardní situaci z velkého brankoviště trefil konstrukci hostující branky.
19:30
Nebezpečně teď vypálil domácí Kuba Majer, hostující brankář ji jen s těží vytáhl rukou mimo branku.
18:11
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Tadeáš Drahorád (2:3).
18:11
Korunní princ Tomáš Vaculík snižuje povedenou střelou od mantinelu, na kterou hostující brankář už nedosáhl.
16:25
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
16:25
Vyloučen hráč Jan Fiala družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
16:25
Po vzájemné šarvátce trestají rozhodčí oba aktéry dvouminutovým trestem. Hraje se 4 na 4.
14:15
Další nebezpečná střela domácího Vaculíka.
14:00
Krásná akce domácích, kapitán Drahorád vyvezl míček na střed, přihrál volnému Vaculíkovi a mantinel a ten z první vypálil. Hostující brankář stěží míček vyrazil, navíc dobíhající Pudich promáchl před prázdnou brankou.
13:30
Další povedený pokus hostů, přechod 3 na 2 zakončili nebezpečnou střelou, po které to v hale jen zahučelo.
12:52
Hosté se snaží vytěžit z nekoncentrovanosti domácích co nejvíc a tlačí co to jde. Zatím bez dalšího gólového úspěchu.
11:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Bejček (1:3).
11:31
Zle to teď provedl domácí brankář Bína, nejprve zneškodnil pokus hostů ze středu hřiště, ovšem uspěchaným výhozem trefil před sebou stojícího Bejčka, který okamžitě přihrál na volného Štěrbu a ten již neměl problém míček uklidit do prázdné branky.
10:30
I Chomutov ovšem umí zatnout pomyslný drápek a domácí brankář Bína se má také co ohánět.
08:20
Traverza se teď vytáhla a ukázala svou sílu, dvě střídání po sobě nedala hostům příliš prostoru a několikrát se dostala do nebezpečného zakončení.
06:40
Mukařovští zatím působí trochu ospalejším dojmem a Chomutov v začátku utkání působí aktivněji.
05:50
Dnes to vypadá, že se v hale na Děkance budou konat brankové hody. Zatím je to pěkná otevřená partie.
05:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Kopp (1:2).
05:02
Chomutov znovu odskakuje do vedení. Po nedůrazu za vlastní brankou se k zakončení prodral Jakub Štěrba.
02:55
Další nebezpečná šance hostů, pozorný Bína ovšem tentokrát svůj tým podržel.
02:20
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Jan Pudich (1:1).
02:20
Srovnáno! Domácí Karlík Svatoš otevírá brankový účet i na straně domácích. Prosazuje se po přihrávce Honzy Pudicha.
01:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (0:1).
01:24
Hned po první šance hostů se ujímají vedení. Po nedůrazu na brankovišti se prosazuje hostující Chocholoušek.
00:52
A máme zde první vážnější ohrožení hostujícího brankáře, ze střed hřiště se uvolnil domácí Chlumský. Jeho pokus ovšem mířil nad.
00:01
Vážení divácii, utkání bylo právě zahájeno a balonku se po vodní buly ujala domácí Traverza.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Marek Chocholoušek, Karel Klíma, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Ondřej Kalát, Lukáš Kášek, Jakub Noha, Tomáš Vaculík