0:0
FBŠ Jihlava
FBC Hranice
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 05:33 Anna Přibylová (Aneta Lisová), 10:01 Karolína Petrlíková (Tereza Plánková), 10:18 Anna Přibylová (Veronika Macková), 16:56 Pavlína Vaněčková (Karolína Chvátalová), 48:29 Veronika Macková (Tereza Češková), rozhodující nájezd Veronika Macková
FBC Hranice
branky (asistence): 22:04 Barbora Podešvová (Petra Bartošová), 27:42 Lenka Kopecká (Veronika Cibulková), 30:57 Natálie Porčová (Barbora Podešvová), 49:02 Barbora Podešvová, 58:43 Barbora Podešvová

FBŠ Jihlava - FBC Hranice 6:5pn
6. Anna Přibylová, 11. Karolína Petrlíková, 11. Anna Přibylová, 17. Pavlína Vaněčková, 49. Veronika Macková, N Veronika Macková - 23. Barbora Podešvová, 28. Lenka Kopecká, 31. Natálie Porčová, 50. Barbora Podešvová, 59. Barbora Podešvová; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Martina Miksová 17 - Markéta Šulejová 29; po třetinách: 4:0, 0:3, 1:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč Natálie Porčová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč Veronika Macková a vstřelil rozdílový gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč Vendula Drietomská , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč Tereza Češková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč Barbora Podešvová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč Anna Přibylová , ale gól nevstřelil.
65:01
Komentář vedoucího hostí (Oto Rochowanski):Vybojovaný bod v našem dnešním počtu byl určitě zasloužený. Děkujeme soupeřkám za hru.
65:01
Komentář trenéra do domácích (Milan Trávník): Do utkání jsme nevstoupili špatně a z herní převahy získali pohodlné vedení. Od druhé třetiny jsme však soupeřkám ulehčili úplně všechno. Bod si rozhodně za bojovnost zasloužily.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
STŘELY CELKEM V UTKÁNÍ: JIHLAVA 34 - HRANICE 22
65:00
Dnešní blamáž končí Verča Macková jediným proměněným nájezdem. Druhý bod tak zůstává doma. Hranické hráčky v sedmi lidech vytěžily maximum a odváží si první letošní bod.
65:00
Střely v prodloužení: JIHLAVA 1 - HRANICE 0
65:00
63:15
Už druhou minutu souvisle hrajeme okolo hranické branky, ale výsledek se ne a ne dostavit.
61:42
Hranice mají vic než v co doufaly, domácí už hrají o čest. Tomu odpovídá i obraz hry.
60:00
60:00
Drama nám tu vrcholí... diváci se dočkají "odměny" v podobě nájezdů.
60:00
Střely ve 3. třetině: JIHLAVA 10 - HRANICE 8
60:00
59:59
Nevídané podcenění z domácí strany přináší Hranickým první bod a také prodloužení.
58:43
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Barbora Podešvová bez asistence (5:5).
58:43
Hranice vyrovnávají po zaváhaní domácí Miksové.
56:45
Hranice už sahají na dno sil a snaží se využít některé z chyb.
56:01
Timeout FBC Hranice
51:21
Diváky to musí bavit, trenéry rozhodně ne. Nejprve akce Jihlavy 4-2 a v zápětí šla hranická utočnice sama na Miksovou.
49:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Barbora Podešvová bez asistence (5:4).
49:02
Domácí radost však trvala jen chvilku a znovu je to pouze o jedinou branku.
48:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Veronika Macková, asistoval Tereza Češková (5:3).
48:29
Góóóll!!! Konečně tam něco padlo, Terka Češková z úderu našla Verču Mackovou a tak se nemýlila!
47:45
Aktivita domácích jde nahoru, chybí to hlavní. Střelba!
46:49
Další dvě hezké šance juniorek, jen tak dál!
46:17
Ve 100% šanci Trávníková míří mimo!
43:12
Gomácí Miksová si zažonglovala v brankovišti a trochu polekala obecenstvo.
42:32
Kombinace Przeczkové - Přibylové - Lisové měla myšlenku, chybělo však střela!
41:10
Terka Plánková si teď s chutí zaútočila a stačila se i jako první vrátit do obrany! Skvěle!
40:23
Posledních dvacet minut před námi, uvidíme kdo bude mít více sil na rozhodnutí dnešního zápasu.
40:00
40:00
Střely ve 3.třetině: JIHLAVA 10 - HRANICE 8
40:00
39:18
Závar v posledních vteřinách bohužel další branku nepřinesl. O vítězi bude muset rozhodnout až třetí třetina.
37:29
Jihlavské mládí se znovu tlačí do útoku a připravuje si další zajímavé příležitosti.
35:43
Hezká kombinace končí střelou Přibylové, před golmankou však nikdo necloní a tak to měla velmi lehké.
33:54
Domácí si i nadále hrají s ohněm a svým volným výkonem vrátily soupeřky do hry!
32:27
Přísnější kriteria ve druhé třetině snese pouze hra druhé mladé juniorské lajny.
30:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Natálie Porčová, asistoval Barbora Podešvová (4:3).
30:57
Hranice potřetí využívají laxnosti domácích a snižují už na rozdíl jediné branky.
30:43
Prvních deset minut jakoby tu domácí tým nebyl...
28:06
Stále platí - "Nedáš dostaneš!"
27:42
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lenka Kopecká, asistoval Veronika Cibulková (4:2).
26:50
Z tolika šancí by to chtělo vytěžit víc, než jen střelu za střelou.
25:00
Jen vlastní nepřesnosti teď brání jihlavankám ve vstřelení dalších branek.
24:12
závar před brankou Hranic končí rozehrávkkou v rohu.
22:04
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Barbora Podešvová, asistoval Petra Bartošová (4:1).
22:04
Myšlenkami v šatně zahajují ženy druhou třetinu a výsledkem je první inkasovaná branka.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: JIHLAVA 14 - HRANICE 6
20:00
19:59
Přesilová hra Hranic nepřinesla příliš nebezpečných momentů. A tak stav 4:0 vydrží i do 2. třetiny.
18:07
Vyloučen hráč Veronika Macková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
16:56
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Karolína Chvátalová (4:0).
16:56
Minutový zámek kolem branky, rotace a zpětný přihrávka přináší ovoce. Pája Vaněčková z beku trefuje na přední tyčku!
14:11
Pokorná to zkouší individuálně ale tentokrát neměla šanci.
11:45
Šanci střídá šance. Pokud se zlepší zakončení dočkáme se nejspíš vyššího skóre.
10:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Veronika Macková (3:0).
10:18
Pouhých sedmnáct vteřin uteklo a je tu další branka v hranické síti. Kapitánka Přibylová si připisuje dnes už druhou branku.
10:01
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Petrlíková, asistoval Tereza Plánková (2:0).
10:01
Plánková kolmicí našla Petrlíkovou a tak ze středu nedala golmance hostí šanci.
07:47
Navzdory jediné brance je zatím hra zcela v režii domácích.
06:33
O minutu později velmi podobná situace té brankové jen v podání dvojice Korešová-Plánková. druhá jmenová však z první minula.
05:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Aneta Lisová (1:0).
05:33
Anet Lisová utíká po pravém křídle a zpětnou přihrávkou našla před brankou kapitánku Přibylovou.
04:27
Trávníková tváří tvář Šulejová neproměňuje excelentní pas od Przeczkové.
02:11
První branka nebude uznána po předchozím drobném faulu Vaněčkové
01:45
V prvních minutách si oba týmy připravily po jedné dobré šanci.
00:01
Vítejte u nedělního přenosu ze 4.kola 1.ligy žen mezi domácími FBŠ Jihlava a FBC Hranice. Po včerejším duelu věříme, že se dnes budeme domácí hrou především bavit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Markéta Šulejová; hráči v poli: Barbora Podešvová, Veronika Cibulková, Vendula Drietomská, Lenka Kopecká, Petra Bartošová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Češková, Veronika Macková, Anna Přibylová, Monika Hadrabová, Aneta Lisová