1:4
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 30:00 Sandra Holcová (Iva Váňová), 52:11 Karolína Petrlíková
branky (asistence): 04:27 Martina Pokorná (Klára Minářová), 07:13 Lucie Svobodová (Andrea Šedová), 19:30 Martina Pokorná (Eva Juříková), 30:14 Martina Pokorná (Zuzana Šatníková), 42:18 Martina Pokorná (Klára Minářová), 45:10 Lucie Svobodová (Eliška Jégrová), 47:08 Veronika Bekeová, 57:02 Veronika Bekeová (Lucie Svobodová)

FBŠ Jihlava - FTC Vysoké Mýto 2:8
31. Sandra Holcová, 53. Karolína Petrlíková - 5. Martina Pokorná, 8. Lucie Svobodová, 20. Martina Pokorná, 31. Martina Pokorná, 43. Martina Pokorná, 46. Lucie Svobodová, 48. Veronika Bekeová, 58. Veronika Bekeová; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jiří Vrána; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 19 - Tereza Ondrová 12; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:4;
60:02
Nejlepšími hráčkami byly vyhlášeny #14 Karolína Chvátalová (JIH) a #10 Martina Pokorná (VMT)
60:01
Komentář hostujícího trenéra Milana Trávníka: V úvodu jsme měli pocit, že holky nechtějí hrát. Než jsme se vzpamatovaly, napadaly nám tam góly. Světlou chvilku, která nás mohla posunout vpřed rychle vystřídala znovu hluboká tma.
60:01
Komentář hostujícího trenéra Aleše Dejdara: Zodpovědným výkonem jsme dokráčeli k vítězství. Na začátku jsme diktovali temto hry a zaslouženě zvítězili. Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině (celkem): JIHLAVA 6 (14) - V. MÝTO 11 (27)
60:00
59:24
Poslední minuty se dohrávají jen z povinnosti. Vše podstatné se rozhodlo už mnohem dříve.
57:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Bekeová, asistoval Lucie Svobodová (2:8).
57:02
Nikým neobtěžovaná Bekeová stříli osmou branku.
55:26
Čas rychle utíká a domácí často kazí jednoduché situace. Pak je těžké se dostat do souvislejšího tlaku.
52:11
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Petrlíková bez asistence (2:7).
52:11
Jak málo by stačilo. Kája Petrlíková z centra odpracovala obranu na pravém křídle a chybující obránkyně jí daruje branku.
50:36
Zbývá deset minut, uvidíme zdali jestě přijde nějaká příležitost utkání zdramatizovat.
47:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Bekeová bez asistence (1:7).
47:08
Nesmyslnou chybu Váňové trestá Bekeová. Tohle bylo "zadarmo".
46:31
Je to dnes jedno velké trápení, řada nepřesností a malý důraz nemohou stačit.
45:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Eliška Jégrová (1:6).
45:10
Zkušenosti k nezaplacení, lehkým obloučkem překonává Svobodová pošesté bezmocnou Fišerovou.
43:00
Podruhé se dnes hostující hráčky dostávají z těžké defensívy a trestají. Obdivuhodná produktivita.
42:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martina Pokorná, asistoval Klára Minářová (1:5).
42:10
Jihlava hraje florbal a soupeřky dávají branky, tak by se to dalo dnes jednoduše popsat.
40:17
Znovu první vteřiny patřily domácím, Přibylová na dvakrát míček do sítě nedostala.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: JIHLAVA 3 - V.MÝTO 8
40:00
39:55
Druhá třetina přinesla výrazné zlepšení domácí hry, branky však padly po jedné na každé straně a tak domácí nejsou k bodům a nic blíže.
39:50
Chuť do florbalu hostující tým zřejmě opustila a tak volí místo hry zdržování v rozích.
37:20
Za zády domácí Fišerové teď cinkla tyčka, nebezpečení však uhašeno.
36:14
Konečně se tu hraje florbal! Někdy přihrávka chybí, jindy přbývá. Obraz hry se však výrazně zlepší ve prospěch domácích.
33:20
Povedený hokejový zámek končí ukvapenou třelou Váňové. Tlak si ale nyní jihlavanky vynutily slušný!
30:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martina Pokorná, asistoval Zuzana Šatníková (1:4).
30:14
Nikým nebráněná Pokorná střelou ze středu ochlazuje domácí radost již po 14 vteřinách.
30:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Sandra Holcová, asistoval Iva Váňová (1:3).
30:00
Po sérii nepřesností utíká Sája Holcová a poprvé překonává brankařku hostí.
29:39
Teď jednoznačně ovládají hru domácí hráčky, chybí však střelba a bez ní nepřijdou ani branky.
28:15
Jihlavské "mládí" dobře kombinuje, nebezpečí z toho však neplyne.
26:56
Přibylová vyváží do přečíslení, střelu sráží obránkyně vysoko nad.
25:54
Ze hry nahoru-dolu není štastný ani jeden z trenérů.
24:18
Důraz, důraz, důraz... kde jsme ho jen nechaly?
23:40
Teď to dvakrát zahořelo před dmácí brankou. Fišerová však šance uhasila.
22:03
Další přiležitost Trávníková volala po nahrávce, bohužel zůstala nevyslyšena.
20:15
V samotném začátku druhé třetiny utíká Anet Lisová a bohužel znovu zakončuje pouze do náruče golmanky.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: JIHLAVA - 5 / V. MÝTO 8
20:00
19:59
Po dobře odehrané druhé polovině třetiny přichází z ničeho nic trochu krutá třetí branka.
19:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martina Pokorná, asistoval Eva Juříková (0:3).
19:30
Skrytá střela od mantinelu končí potřetí v domácí síti. Tohle by se nemělo stát!
18:59
Po ospalém úvodu se domácí družina zvedla a připravila si několik dobrých šancí. Koncovka však dnes není silnou stránkou.
18:04
Několik sporných momentů, hra však plyne dál.
15:42
Individuální pokusy zatím ovoce nenesou, bylo by lepší se pustit do kombinace a nahrávek.
13:25
Zraněná hostující hráčka teď podstoupila dlouho cestu na vlastní střídačku, kde evidentně bolel každý krok..
12:45
Domácí sestava zvyšuje tempo a tlačí se do zajímavých příležitostí.
11:44
Fotbalová vložka končí rozehrávkou Jihlavy.
10:37
Kája Petrlíková v samostatném uniku trefuje masku golmanky Ondrové.
09:36
V kombinaci je zatím výrazně lepší Mýto.
07:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Andrea Šedová (0:2).
07:13
Pokud domácí nezačnou využívat svých šancí a především nebudou důraznější nepovede zápas ke vytouženému vítězství.
07:02
První branka povzbudila hostující hráčky a ty nyní na hřišti dominují.
04:27
04:27
Pohraný souboj u mantinelu a přesný pas v kombinaci s neobvykle povedenou střelou znamá inkasovaný gól a vedení Mýta.
02:45
Hostující hráčky lépe kombinují, zatímco domácí spíše využívají chyb soupeřek.
01:15
V první minutě se hráčky teprve rozkoukávají a hra se pohybuje převážně na středu hřiště.
00:25
Hned po prvních vteřinách tu máme neobvyklou situaci - červenočerné soupeřky se oblékají do slušivých rozlišováků.
00:01
Vítejte u dnešního přenos z utkání 3.kola 1.ligy žen mezi domácí Jihlavou a soupeřkami z Vysokého Mýta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jiří Vrána.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Andrea Šedová, Lucie Prokešová, Eliška Jégrová, Lucie Svobodová, Veronika Bekeová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Petra Przeczková, Anna Přibylová, Monika Hadrabová, Aneta Lisová, Adéla Mikinová