2:1
1:0
0:0
- : -
branky (asistence): 07:22 Nataly Krejčí Asfourová (Veronika Martincová), 11:57 Nataly Krejčí Asfourová (Jana Kováříčková), 26:40 Petra Drápalová
branky (asistence): 14:10 Kristýna Schwabová (Veronika Bláhová)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - TJ Sokol Jaroměř 3:1
8. Nataly Krejčí Asfourová, 12. Nataly Krejčí Asfourová, 27. Petra Drápalová - 15. Kristýna Schwabová; rozhodčí: Jiří Boček - Jakub Cigl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vendula Nováková 23 - Veronika Burdiláková 26; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích: Jde vidět, že se tým teprve sehrává, ale i přesto díky bojovnosti a disciplíně jsme si zápas užili a dotáhli do zdárného konce. Děkuji holkám za perfektní výkon, děkuji i soupeři za férové utkání a přeji hodně úspěchů ve zbytku sezóny.
60:00
Střely na bránu: Domácí 29, Hosté 24
60:00
Komentář trenéra hostů: Blahopřeji soupeři k zaslouženému vítězství. byť jsme se dnes porazili sami. Domácím stačilo k dnešnímu vítěství nadšený bojovný výkon a vzorná disciplína. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:50
Poslední nebezpečná šance hostí, ale konečné skóre se nemění.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny. Domácí stále drží dvoubrankový náskok
57:15
Domácí v plném počtu. Hráčky hostí přesilovku nevyužily.
56:20
Nováková dostala hokejkou po rukách. Míček mají domácí
55:15
Vyloučen hráč Jindra Žáčková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:15
Rozhodčí zvedá ruku a domácí jdou do čtyř za nedovolenou vzdálenost.
54:16
Baranová zase v šanci, prázdná brána, ale štěstíčko jí dneska nepřeje.
53:15
Timeout TJ Sokol Jaroměř
53:15
Uvidíme co hráčky hostí po krátké poradě vymyslí.
51:36
Hráčky hostí se snaží založit nějakou akci, ale domácí obrana je proti. Aligátorky hrají výborně do obrany.
48:59
Kovaříčková udělala hrubou chybu při rozehrávce na půlce. Naštěstí střela hostí míří mimo.
47:15
Zvoní horní tyč za Novákovou.
46:37
Akce domácích, která opět bohužel nekončí gólem. Krosová přihrávka na Buraňovou, která přestřelila.
43:34
Nováková si vyžádala menší pauzu a nechává si ošetřit kotník.
40:20
S přesilovkou pokračuje i tlak domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Domácí 11, Hosté 7
39:39
Domácí v přesilovce mohly skórovat, ale brankářka hostí nebezpečnou střelu chytá. Doufejme, že se jim to podaří v další třetině.
38:49
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
36:40
Žáčková mohla skórovat po nahrávce ze středu, ale bohužel střílí z úhlu a brankářka hostí chytá.
35:10
Hraje se na horu dolů, ale žádná kloudná akce.
32:23
Hráčka Jaroměře dostává přihrávku před bránu domácích. Nováková výtečně zasáhla maskou.
30:02
Domácí opět zavřely hráčky hostí na vlastní polovině.
29:06
Nováková opět bezchybně zasáhla při střele letící pod horní tyčku.
28:13
Dlouhý míček hostí končí v rukou Novákové.
26:40
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová bez asistence (3:1).
26:40
Drápalová v rohu vybojovala míček. Poté se vytočila a zakončila.
24:14
Baranová sama před golmankou. Bohužel netrefila bránu
23:33
Oba týmy hrají ze začátku třetiny opatrný florbal. Nikdo nechce udělat chybu.
21:30
Akce domácích 3 na 2 končí střelou mimo bránu.
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: Domácí 9, Hosté 8
20:00
16:39
Zámek domácích končí střelou. Golmanka hostí viděla na míček a bez problémů chytá.
15:55
Domácí v úniku dvě na jednu. Z této akce bohužel gól nevidíme.
14:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kristýna Schwabová, asistoval Veronika Bláhová (2:1).
14:10
Hostí neotálí a snižují na 2:1.
13:15
Vendula Nováková předvedla výtečný zákrok a stav se nemění.
11:57
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Nataly Krejčí Asfourová, asistoval Jana Kováříčková (2:0).
11:57
Asfourová se důrazně prosadila na velkém brankovišti a domácí vedou 2:0
10:40
Domácí jsou při chuti a z každé pozice střílí.
08:50
Další akce domácích. Míček těsně míjí branku hostí.
07:22
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Nataly Krejčí Asfourová, asistoval Veronika Martincová (1:0).
07:22
Po nádherné akci máme první branku utkání. Domácí vedou 1:0!
01:51
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Boček a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Nikola Jůzová, Pavla Mikulková, Nikola Bochenská, Marie Kejmarová, Andrea Kašparová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Vendula Nováková; hráči v poli: Petra Drápalová, Pavla Buráňová, Veronika Martincová, Lucie Klímová, Nataly Krejčí Asfourová
00:00
Dobré odpoledne, vážení fanoušci vítáme vás na 3. kole 1. ligy žen - skupina východ. V dnešním zápase se utkají domácí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators proti hostům TJ Sokol Jaroměř.