3:1
0:0
0:0
- : -
branky (asistence): 02:14 Adéla Kramperová (Daniela Reindlová), 07:00 Lenka Faltusová (Adéla Kramperová), 18:10 Petra Brandová (Anežka Viplerová)
branky (asistence): 17:48 Lýdie Baráková (Nela Škopánová)

Tatran Střešovice - Panthers Praha 3:1
3. Adéla Kramperová, 8. Lenka Faltusová, 19. Petra Brandová - 18. Lýdie Baráková; rozhodčí: Jakub Machů - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 40 - Kristýna Horňáková 40; po třetinách: 3:1, 0:0, 0:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Lukáše Jenšíka: Tatran zvítězil díky perfektní první třetině, kdy na nás soupeřky vlétly jako roj včel. V druhé a třetí třetině jsme hru srovnali, ale nedokázali jsme překonat brankářku soupeře. Děkujeme soupeřkám za utkání a gratulujeme k výhře.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Miroslava Vybírala: Před holkama musím smeknout! V první třetině předvedli opět skvělý výkon, díky kterému vstřelily všechny branky zápasu a poté si jej udrželi bojovností. Soupeřky do nás od 2.třetiny nastoupily agresivněji a díky tomu jsme odehrály velmi dobré utkání.
60:00
pokračování vyjádření Miroslava Vybírala: Doufám, že holky budou dělat radost fanouškům jako DNES! Děkuji soupeřkám za utkání, divákům za neuvěřitelnou podporu ve hledišti a holkám za super výkon!
60:00
Střeli ve třetí třetině Tatran - 5, Panthers - 11.
60:00
59:40
Drbalová zastavuje nebezpečnou střelu a výsledek už je asi jasný.
59:23
Tatran trefuje tyčku prázdné branky.
58:34
Faul teď přerušuje snahu Panthers o gól a Horňáková musí do branky.
58:10
Panthers se po timeoutu vrací na hřiště v šesti, bez golmanky.
58:09
Timeout Panthers Praha
57:25
Nebezpečná situace 2 na 1 v podání Tatranu, Reindlová ale promáchla.
55:58
Slaná se teď nejlépe zorientovala v brankovišti Tatranu, ale její pokus končí vedle.
54:30
Teď byl nebezpečnější Tatran, ale také bez gólu.
53:39
Panthers se konečně dostávají k několika nebezpečným zakončením, Drbalová ale všechny zastavuje.
52:42
Pokus Panthers o rychlé rozehrání končí za zadním mantinelem.
51:41
Na hřišti vidíme rychlí a aktivní florbal, ani jednomu z týmů se však nedaří vytvořit gólovou šanci.
49:39
Tatran teď mohl jít do přečíslení, ale Faťunová nezachytila přihrávku.
48:17
Tatranky odevzdávají míček soupeřkám a hra pokračuje.
48:16
Hra se teď přerušuje protože Kalinová zůstala ležet na hřišti.
45:59
Hráčky Tatranu se vymanili z tlaku soupeře a kontrolují hru.
44:20
Kontrolu nad hrou mají teď Panthers, avšak s ojedinělými pokusy o vstřelení branky nemá Drbalová potíže.
42:36
Tatran měl teď dlouho potíže dostat míček od okolí vlastní branky, pomohl jim až faul soupeře.
40:53
Třetí třetina pokračuje v rychlém tempu nastoleném už na konci té minulé.
40:00
40:00
Střeli ve druhé třetině Tatran - 22, Panthers - 20.
40:00
39:45
Dalších několik velkých šancí Tatranu v závěru třetiny, ale gólově prosadit se nedaří.
38:08
Teď je hra znovu vyrovnaná a slibné šance na gól jsou na obou stranách.
36:29
Další tvrdý zákrok hráčky Panthers, tentokrát si zasloužil jen pokárání od rozhočího.
35:38
Teď už mají tatranky úplnou převahu a skoro jsme viděli další gól.
34:43
V této přesilovce jsou už hráčky úspěšnější a trefují konstrukci branky.
34:08
Vyloučen hráč Nela Škopánová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
33:01
Panthers se i přes jejich převahu nedaří prosadit a nebezpečnější jsou teď spíše rychlé úniky Tatranu.
32:27
Hráčky Panthers si bez většího problému s oslabením poradily.
31:31
I přes početní výhodu na hřišti se hráčkám Tatranu nedaří získat převahu.
30:27
Vyloučen hráč Lucie Kalinová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
30:27
Hráčky Tatranu se dostali do úniku, který Panthers nezastavili bez faulu.
30:02
Hráčky Panthers jsou teď téměř bez přestání na míčku, ale nedostávají se k zakončení.
28:20
I po timeoutu Tatranu si hráčky Panthers udržují převahu.
28:01
Timeout Tatran Střešovice
27:13
Hráčky Panthers teď třikrát v řadě netrefily odkrytou branku Tatranu.
26:32
Se střelou Lochmannové z velkého úhlu si Drbalová bez potíží poradila.
25:08
Lochmannové teď v přečíslení nevyšla přihrávka, Panthers přesto získali míček a dokázali ještě ohrozit branku Drbalové.
24:22
Chaloupkovou ve velké šanci zastavila Horňáková.
23:28
Tatran uklidňuje hru a drží míček na holích.
22:32
Faťunová v šanci trefuje jen Horňákovou.
21:00
Panthers teď uzavřeli hráčky Tatranu na jejich polovině a snaží se ohrozit branku Drbalové.
20:23
K první šanci se dostávají Panthers, Drbalová si však se střelou bez problému poradila.
20:00
20:00
Střeli na bránu v první třetině Tatran - 16, Panthers - 10.
20:00
19:55
Hráčky obou týmů se ještě snaží před odchodem do šaten skórovat, ale nedaří se.
18:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petra Brandová, asistoval Anežka Viplerová (3:1).
18:10
Tatran na gól rychle odpovídá.
17:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lýdie Baráková, asistoval Nela Škopánová (2:1).
17:48
Panthers využívají svou přesilovku a Baráková skóruje z malé vzdálenosti.
17:14
Lochmannová minula odkrytou bránu.
16:33
Vyloučen hráč Jana Prokšanová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
16:00
Brotánková z nadějné pozice netrefila branku.
14:56
Oba týmy se teď přetahují o míček ve středu hřiště a nevidíme žádné zajímavé šance.
13:07
Reindlová teď ze standardní situace zvolila střelu, s tou si však Horňáková bez potíží poradila.
12:20
Po zajímavě rozehrané standartce hostí minula Krauskopfová branku.
11:27
Prudká střela orazítkovala břevno branky Drbalové.
11:13
Tatran teď po druhém gólu získal převahu na hřišti.
07:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Adéla Kramperová (2:0).
07:00
Faltusová skóruje z rychlého protiútoku po předchozí akci.
06:54
Drbalová zastavila hráčku Panthers v samostatném úniku.
06:11
Nadějná střela Krauskopfové končí na boční síťce.
04:39
Hra se po gólu rozproudila a míček teď létá po hřišti ze strany na stranu.
02:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Kramperová, asistoval Daniela Reindlová (1:0).
02:14
Reindlová získala míček v rohu a po její nahrávce Kramperová nekompromisně zakončila ze střední vzdálenosti.
02:10
Další pokus Reindlové, ale přestřelila branku.
00:15
Úvodní buly vyhráli hosté, ale Tatran je o míček rychle připravil. V následné akci však Reindlové míček ujel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Machů a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Eliška Nedvědová, Petra Šusterová, Anežka Slaná, Lýdie Baráková, Kristýna Lochmannová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Petra Brotánková, Adéla Zehrerová, Daniela Reindlová, Lenka Faltusová