2:0
1:4
2:4
- : -
branky (asistence): 08:52 Matěj Doubek (Ondřej Toman), 14:05 Matěj Doubek, 29:51 Matěj Doubek (Zdeněk Kounek), 54:22 Matěj Doubek (Ondřej Toman), 56:34 Ondřej Toman (Milan Buřič)
branky (asistence): 21:10 Daniel Brtnický, 22:13 Daniel Bořetický (Jan Buhr), 33:01 Michal Veselík (Daniel Bořetický), 35:51 Daniel Brtnický (Martin Pešava), 46:19 Daniel Bořetický (Václav Svratecký), 49:19 Tomáš Doseděl, 53:59 Petr Kučera (Michal Veselík), 59:47 Jakub Kofroň (Brandon Bulis)

Pacovští Honzíci - FBK Piráti Sokol Chrudim 5:8
9. Matěj Doubek, 15. Matěj Doubek, 30. Matěj Doubek, 55. Matěj Doubek, 57. Ondřej Toman - 22. Daniel Brtnický, 23. Daniel Bořetický, 34. Michal Veselík, 36. Daniel Brtnický, 47. Daniel Bořetický, 50. Tomáš Doseděl, 54. Petr Kučera, 60. Jakub Kofroň; rozhodčí: Michal Šafář - Miloš Janda; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Jan Máca 17, Jaroslav Mareš 1, Jan Máca 2 - Brandon Bulis 39; po třetinách: 2:0, 1:4, 2:4;
60:02
Vyjádření trenéra domácích: Po dobré první třetině, šel náš výkon do pryč. Soupeř začal trestat naše chyby a závěrečný tlak nám alespoň bod nepřinesl.
60:01
Vyjádření trenéra hostů: Zápas byl vyrovnaný, ale bylo vidět, že jsme hráli týmově. Soupeřům přeji do dalšího kola hodně štěstí.
60:00
59:47
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Brandon Bulis (5:8).
59:47
Hosté si pojišťují své vítěztví a dávají góla do prázdné brány
59:09
Domácí ztrácí míček a hrají opět s brankářem
58:30
je minuta a půl do konce a domácí odvolávají brankáře.
57:00
Domácí vstřelují další gól, který však rozhodčí neuznává kvůli vysoké holi.
56:34
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Toman, asistoval Milan Buřič (5:7).
56:34
Domácí využívají přesilovku a Milan nahrává Tomanovi a ten zakončuje.
55:13
Timeout Pacovští Honzíci
55:13
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
55:13
Hráč hostů je vyloučen za sekání a domácí si berou oddychový čas.
54:22
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Ondřej Toman (4:7).
54:22
Ale domácí neváhají a míček v rohu získává Toman a dává ho Doubkovi před bránu. Ten umísťuje střelu do brány.
53:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Michal Veselík (3:7).
53:59
Jak se říká nedáš, dostaneš. Hosté hned odpovídají krásnou kombinací, kterou zakončují střelou do domácí branky.
53:13
Domácí Jenc ustál souboj v soupeřový třetině a zkouší překonat brankáře hostů, ten však jeho pokus chytá.
52:32
hodně pomalé střídaní domácího týmu, ale hosté se do větší šance nedostali.
49:19
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Doseděl bez asistence (3:6).
49:19
Hosté přesnou střelou nad brankářovu nohu zvyšují svůj náskok na 3:6
46:50
Domácí odpovídají a osmička sice střílí, ale míček letí úplně mimo hřiště.
46:19
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Václav Svratecký (3:5).
46:19
nahození hostů od modré a domácí brankář měl zaclovněný výhled a míček končí za jeho zády.
44:17
Domácí sice drží hosty v jejich třetině, ale zakončit se jim nedaří.
42:18
uběhlo přes dvě minuty poslední třetiny a nic dramatického se nestalo
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina se domácí moc nepovedla a prohrávají ji 1:4. Do kabin odchází za nepříznivého stavu 3:4 a ještě do třetí třetiny nastoupí v oslabení.
39:18
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Máca družstva Pacovští Honzíci
39:17
Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil Martin Pešava.
39:17
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Mareš družstva Pacovští Honzíci
39:17
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
37:59
Domácí teď po krásné kombinaci nahrávají centrovi a ten posílá tvrdou střelu na bránu. Brankář ji jen tak tak vyráží ramenem.
35:51
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Martin Pešava (3:4).
34:18
Domácí sice hrají přesilovou hru, ale hosté se dostávají do velké šance, kterou na štěstí pro domácí nevyužívají
33:12
Vyloučen hráč Tomáš Doseděl družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
33:01
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Michal Veselík, asistoval Daniel Bořetický (3:3).
33:01
Hosté využívají přesilovou hru. Nehlídaný útočník dostal míček před bránu a zakončit už bylo velmi jednoduché
32:08
Vyloučen hráč Filip Souček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hra rukou.
32:08
Hosté hrajou přesilovku a hned se dostávají do šance, ale domácí brankář se zaskočit nenechal
31:25
Hosté jsou v plném počtu.
30:45
Domácí hráč má možnost střely na bránu... no střely.. bídně se míček dokutulálel k brankáři
29:51
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Zdeněk Kounek (3:2).
29:51
Hra 5 na 3 přináší svůj výsledek a domácí zvyšují na 3:2
29:24
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
29:24
Hosté znovu dostávají trest za bránění ve hře a domácí hrají 5:3
28:46
Vyloučen hráč David Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
28:46
Hostující hráč je vyloučen na 2 minuty za sekání a domácí mají možnost hrát přesilové hry
27:44
Domácí Paty se teď díky velké bojovnosti dostává ke střele. Brankář měl však dostatečný výhled a střelu chytá.
27:00
Domácí osmička sám před prázdnou bránou. Střílí a míček letí mimo hřiště.
26:16
Domácí obránce se teď hodně riskantně pustil mezi dva hostující hráče a jeho pokus končí hned u prvního a hosté hned otáčí hru a dostávají se do velké šance, kterou likviduje domácí brankář.
24:05
Domácí hráč Doubek se dostává před bránu a ještě se snaží přihrát lépe postavenému Tomanovi. Jeho přihrávka je však nepřesná a Toman na jeho přihrávku nedosáhl.
22:13
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jan Buhr (2:2).
22:13
Domácí obrana zaspala a hosté slaví vyrovnávací gól.
21:10
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický z trestného střílení (2:1).
21:10
Domácí hráč s číslem 8 hraje vysokou holí a hosté jedou nájezd, který dostávají za brankářova záda.
20:00
20:00
19:59
Končí první třetina plná střel na obou stranách. Tuto herní část, jak herně, tak i na skore vyhrávají domácí.
14:05
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (2:0).
14:05
Domácí hráč s číslem 43 Doubek teď vybojoval míček ve třetině hostů a dostává se s ním až před soupeřovu bránu. Krásnou kličkou překonává hostujícího brankáře.
08:52
08:52
Důrazná hra domácích hráčů přináší svůj výsledek a domácí Doubek otevírá dnešní skore.
07:50
Chyba domácí obrany a hosté se dostávají ke střele. Obránce však přesměrovává střelu mimo hřiště
07:17
Ani domácí tým na to není lépe a již druhá jeho střela míří mimo soupeřovu bránu.
06:13
průchod levého křídla hostujícího týmu přes dva domácí obránce a dostává se ke střele, která však letí mimo bránu
05:37
hra se přelévá z jedné strany na druhou bez výrazné převahy jednoho z týmů.
00:01
Vážení diváci, vítám Vás u sledování online přenosu mezi PH a Piráti Sokol Chrudim.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Petr Kučera, Daniel Bořetický, Jan Buhr, Jakub Kofroň, Václav Svratecký
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Zdeněk Kounek, Matěj Doubek, Milan Buřič, Tomáš Krátoška, Ondřej Toman