3:4
1:0
2:2
0:0
branky (asistence): 04:32 Matěj Doubek (Tomáš Krátoška), 05:36 Milan Buřič (Matěj Doubek), 15:29 Matěj Doubek (Milan Buřič), 34:33 Matěj Doubek, 57:21 Milan Buřič (Ondřej Toman), 59:51 Milan Paták (Milan Buřič)
branky (asistence): 03:35 Ladislav Jezdinský (Michal Pleskot), 06:04 Luboš Jirák (Ondřej Janata), 15:17 David Verunáč (Jiří Maček), 17:09 Jiří Maček (Pavel Kurka), 47:27 Radim Křinka, 49:16 Pavel Kurka (Jiří Maček), rozhodující nájezd Michal Pleskot

Pacovští Honzíci - Orel Přelouč  6:7pn
5. Matěj Doubek, 6. Milan Buřič, 16. Matěj Doubek, 35. Matěj Doubek, 58. Milan Buřič, 60. Milan Paták - 4. Ladislav Jezdinský, 7. Luboš Jirák, 16. David Verunáč, 18. Jiří Maček, 48. Radim Křinka, 50. Pavel Kurka, Michal Pleskot; rozhodčí: Michael Kudláček - Ondřej Havelka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 22 - Jakub Albrecht 26; po třetinách: 3:4, 1:0, 2:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Přelouč hráč Michal Pleskot a vstřelil rozdílový gól (6:7).
70:00
Vyjádření domácího trenéra: Vyrovnané utkání, které rozhodly nájezdy. Vyhrál štastnější. Děkujeme soupeři a divákům.
70:00
Vyjádření trenéra hostů: Vyrovnané utkání, které rozhodly samostatné nájezdy. Štěstí se k nám přiklonilo díky osvěžení v trenérském týmu.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:58
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hra bez hokejky.
60:00
60:00
59:59
Skončila třetí třetina, která skončila nerozhodně 3:3 a bude následovat prodloužení
59:51
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Milan Buřič (6:6).
59:51
Milan Paták teď krásnou střelu od modré posílá do šibenice a vyrovnává stav na 6:6
59:43
Timeout Orel Přelouč
59:43
Hosté se dostávají pod tlak a také využÍvají timeoutu. Domácí hrají v šesti
59:18
Kouknek se dostává ke střele, ale ta bohužel letí mimo hrací plochu. Domácí jsou v 5
59:00
Domácí mají míček a stále hrají v 6
58:17
Míček získal soupeř a domácí jsou chvíli opět s brankářem, ale jen chvíli
57:21
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Ondřej Toman (5:6).
57:21
Hra v 6 se domácí vyplatila a Buřič posílá těžký míček z oleje za brankářova záda. Stále hrají bez brankáře.
57:06
Timeout Pacovští Honzíci
57:06
Domácí si berou timeout a nejspíš budou zkoušet hru bez brankáře
55:31
Hostující hráč se ocitl sám s míčkem před prázdnou bránou, ale svojí střelu posílá mimo hřiště
54:08
Souboj u mantinelu, který odnesl domácí obránce a je k němu volán zdravotník
52:13
domácí hráč Doubek sice sbírá body, ale střelecky se poměrně trápí. Trefuje svojí třetí tyčku zápasu.
49:16
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Kurka, asistoval Jiří Maček (4:6).
49:16
Domácí hráč neuhájil míček, kterého se zmocňují hosté a ti po krásné kombinaci zvyšují svůj náskok na 4:6 přesnou střelou do šibenice
47:27
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka bez asistence (4:5).
47:27
Hráč hostů přesnou a tvrdou střelu posílá za brankářova záda. Ten se jen smutně otáčí.
42:00
Domácí jsou v plném počtu a přesilovou hru odehráli bez větších potíží.
41:00
uplynula polovina přesilovky hostů, ale do žádných šancí se hosté nedostali.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
39:59
Skončila druhá třetina, která byla plná dramatických chvil a na skore tuto třetinu vyhráli domácí, ale bohužel po faulu hráče s číslem 33 začnou třetí třetinu v oslabení
34:33
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek z trestného střílení (4:4).
34:33
Matěj Doubek jede trestné střílení po sekání hostujícího hráče a vyrovnává stav na 4:4
33:12
Domácí hráč Buřič měl teď velkou šanci vyrovnat, ale po krásné nahrávce trefuje pouze brankáře.
31:05
Domácí hráč Doubek již druhou střelou trefuje pouze soupeřovu tyčku
25:24
hra je přerušena a hostující kapitán diskutuje s rozhodčím.
23:26
Rozhodčí teď nechtěně za domácí brankou zastavil míček a bude následovat bule.
22:33
Hosté jsou v plném počtu. Domácí za svojí přesilovku se dotali jen jednou ke střele
21:58
Domácí zavřeli hosté v jejich třetině a pokoušejí si udělat pozici pro střelu, to se jim ale nedaří a hosté vyhazují.
20:33
Vyloučen hráč Ondřej Janata družstva Orel Přelouč na 2 minuty za blokování hokejky.
20:33
Domácí teď po faulu hostujícího hráče budou hrát přesilovou hru
20:00
20:00
19:59
skončila první třetina, kterou na body vyhrávají hosté, ale herně byla hra velmi vyrovnaná.
17:09
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jiří Maček, asistoval Pavel Kurka (3:4).
15:29
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (3:3).
15:29
Doácí hráč Doubek tvrdou střelou odpovídá na gól hostů a srovnává skore na 3:3
15:17
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Jiří Maček (2:3).
15:17
Hráč hostů střelou z backhandu, která se ještě odrazila od země překonal domácího brankáře
13:58
Domácí tým teď dlouho držel hosté v jejich třetině, ale zakončit se jim nepodařilo
08:17
hra se rychlé přesouvá z jedné strany na druhou. Oba týmy předvádí kvalitní hru
06:04
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Luboš Jirák, asistoval Ondřej Janata (2:2).
05:36
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (2:1).
04:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Krátoška (1:1).
04:32
Důrazná hra domácíhio hráče Doubka před soupeřovou bránou přináší vyrovnání
03:35
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Michal Pleskot (0:1).
03:35
Hosté se dostávají do šance a hráš s číslem 27 umísťuje svojí střelu do levé šibenice
00:01
utkání právě začalo a hra se přelévá z jedné strany na druhou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Kudláček a Ondřej Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč : brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Tadeáš Knížek, Pavel Kurka, David Verunáč, Jiří Maček, Ondřej Janata
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Zdeněk Kounek, Milan Buřič, Ondřej Toman, Tomáš Krátoška, Matěj Doubek