2:0
0:1
- : -
branky (asistence): 21:20 Klára Šarochová, 22:07 Kristýna Lochmannová
branky (asistence): 01:58 Klára Leierová (Oxana Šamanina), 13:37 Klára Leierová (Oxana Šamanina), 48:07 Martina Dostalíková (Oxana Šamanina)

Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec 2:3
22. Klára Šarochová, 23. Kristýna Lochmannová - 2. Klára Leierová, 14. Klára Leierová, 49. Martina Dostalíková; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Marie Topolová 17 - Alena Vokatá 23; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík): Prospali jsme první třetinu, pak jsme se vyrovnali se stylem hry soupeře. Bohužel se nemůže hrát jen dvě třetiny. Soupeř byl bohužel produktivnější o jednu branku a na konci nás skolilo zbytečné vyloučení.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 6 - Liberec 7
60:00
Určitě zbraně nepokládáme, je před námi ještě dostatek zápasů. Jak jsme řekli na začátku, chtěli bychom z každého utkání alespoň jeden bod. Děkujeme za skvělou atmosféru a soupeři gratulujeme k zisku 3 bodů
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Petr Horáček): Víceméně celé tři třetiny jsme bojovali sami se sebou, byla na nás vidět zbytečná nervozita, i když se nám podařily vstřelit dva rychlé góly. Přesto jsme nedokázali udržet vedení a byli jsme zbytečně nervózní. Dnešní vítězství považuji za vydřené, doufám že se líbilo fanouškům a díky soupeři za zápas
60:00
59:30
Nováková v nejkrásnějším sólu života udělala hned tři hráčky!
58:45
Panterky se i ve čtyřech snaží útočit
57:42
Vyloučen hráč Ivana Lamková družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
57:42
V kontextu s tím, co se dneska všechno pustilo, se jeví vyloučení Lakmové trochu podivně...
57:19
Kalinová zkoušela dorážet, Vokatá chytá
56:52
Timeout Panthers Praha
54:41
Další z pokusů Krauskopfové tentokrát nad!
52:58
Krauskopfová rezignovala na zodpovědnost poslední hráčky a poslala na párek Veidlovou
48:51
Dostalíková je v únicích největší dřevák, kterého jsme kdy na Stodole měli. Další, v pořadí už třetí z nich, zakončila střelou do dveří
48:07
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Oxana Šamanina (2:3).
48:07
Třetí áčko v zápase pro Šamaninu a třetí gól v síti domácích, tentokrát po dobré kombinaci zakončené střelou mezi nohy
47:26
Pověstná otočka Tomaščinové tentokrát mimo
46:24
Dostalíková podruhé za dnešek v úniku, horší zakončení jsme ale dnes ještě neviděli
46:05
Dostalíková vysoko nad
45:17
Tomaščinová svým dobrým důrazem vybojovala standartku
44:47
Liberecké hráčky hodně tvrdě dohrávají souboje a u rozhodčích jim to prochází, teď to odnesla pro změnu Nováková
43:09
Domácí uklidňují hru
42:08
Šamanina ani nadvakrát neuspěla proti výborné Topolové!
41:33
Série nepřesností na obou stranách
40:12
Jádro domácího kotle ze zapomnělo venku, tak jsou teď slyšet i jedinci, kteří přicestovali fandit severočeškám
39:03
Leierová teď zbytečně dohrála Bedlekovou po písknutí...
37:23
Utkání sleduje 170 diváků, děkujeme!
36:59
Hosté v plném počtu
36:53
Dorážku Škopánové znovu nohou vyráží hostující brankářka!
36:32
Ránu Krauskopfové blokuje obrana
35:44
Dostalíková se v oslabení řítila sama na Topolovou, její střela ale míjí bránu!
34:59
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
34:59
Dlouhá zachraňovala únik jen za cenu nedovoleného zákroku, první přesilovka pro Panthers
34:24
Šamanina chtěla obkroužit branku a zasunout k tyči, Topolová ale její úmysl přečetla a chytá!
34:08
Střele z hokejky Dlouhé chyběla přesnost
33:02
Liberec po dlouhé době v tlaku
31:21
Andjeja Nováková se úžasně probila přes dvě hráčky až do zakončení, které Vokatá kryje jen s velkými obtížemi!
30:57
Domácí fanoušci jsou opět velmi hlasití a snaží se o vytvoření mexické vlny
30:12
Slaná se z rohu proháčkovala až ke střele, hostující gólmanka znovu pozorná!
29:24
Klvaňová si srazila míček směrem do vlastní branky, svoji chybu ale na poslední chvíli napravuje odpálením balonu!
28:44
Vokatá si musí připadat jako na kolotoči, postupně zablokovala pokusy Bedlekové, Krauskopfové a znovu i Škopánové!
28:20
Výbornou střelu Škopánové blokuje Vokatá ramenem!
27:03
Sledujeme delší pasáž bez šance, ani jeden ze soupeřů nedokáže přejít střední třetinu
22:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová bez asistence (2:2).
22:07
Stodola se otřásá v základech! Kristýna Lochmannová utekla po pravém mantinelu, stejně jako její starší kolegyně nic nevymýšlela a míček je podruhé za poslední minutu v šibenici!!
21:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Klára Šarochová bez asistence (1:2).
21:20
Je to o jednu branku! Klára Šarochová se s vymýšlením světoborné akce s šesti piruetami moc nezabývala, prostě vystřelila a trefuje šibenici!
16:48
Slaná dobrou střelu trefuje pouze tyčku!
15:23
Bedleková ze středu rychle střílí, brankářka Liberce předvádí těžký zákrok rukou
13:37
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Oxana Šamanina (0:2).
13:37
Leierová se nejrychleji zorientovala na brankovišti a zvyšuje
12:30
Začíná se probouzet domácí kotel a zdá se, že i hráčky, které jsou nyní mírně aktivnější
10:00
Omluvte menší problémy s připojením k internetu
05:59
Eva Krauskopfová se dokázala vytočit na střed, její střela končí jen o kousek vedle