2:0
1:1
0:2
- : -
branky (asistence): 04:24 Filip Daberger (Vojtěch Vlček), 06:51 Filip Daberger (Jiří Šenkýř), 23:52 Filip Daberger (Martin Ďuriška)
branky (asistence): 29:39 Lukáš Toman (Jakub Mikulok), 31:55 Adam Klimeš (Dominik Dohnal), 42:35 Tomáš Matějík

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Torpedo Havířov 3:3
5. Filip Daberger, 7. Filip Daberger, 24. Filip Daberger - 30. Lukáš Toman, 32. Adam Klimeš, 43. Tomáš Matějík; rozhodčí: Petr Krčmář - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Hándl ? - David Funiok ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:2;
45:00
Vyjádření trenéra Ondřeje Mikuly (Florbal Torpedo Havířov): Neproměňování šancí rozhodlo o výsledku vyrovnaného zápasu. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Vyjádření trenéra Radka Pechury (TJ Znojmo LAUFEN CZ): I když jsme hráli v oslabené sestavě, odehráli jsme se soupeřem vyrovnaný zápas. Remíza byla podle mě spravedlivá.
45:00
44:32
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
44:32
Vyloučen hráč Filip Daberger družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení.
43:50
Toman se pokusil o přesnou střelu, Hándl však předvádí fantastický zákrok.
42:35
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tomáš Matějík bez asistence (3:3).
42:35
Matějík vzal všechno na sebe a ránou na vzdálenější tyč vyrovnává stav zápasu. Znojmo v posledních chvílích dost uvadlo.
35:58
Domácí v plném počtu.
35:15
Domácí hrají už ve čtyřech hráčích, Havířov tak má ještě krátkou klasickou přesilovku.
35:10
Bitzánek se dostal ke střele před poloprázdnou bránou, svůj pokus však posílá nad břevno.
34:37
Havířov má při dvojnásobné přesilovce obrovský tlak, znojemská obrana však zatím drží
33:58
Vyloučen hráč Filip Daberger družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zdržování hry.
33:15
Vyloučen hráč Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:15
Fišer se v souboji před vlastní brankou provinil zákrokem za hranicí pravidel a putuje tak logicky na trestnou lavici.
31:55
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Dominik Dohnal (3:2).
31:55
Havířov se dostává na dostřel jediné branky, Klimeš totiž dokázal přesně zakončit.
30:00
30:00
29:39
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Lukáš Toman, asistoval Jakub Mikulok (3:1).
23:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Martin Ďuriška (3:0).
23:52
Daberger vstřelil v přesilovce třetí branku Znojma a završuje hattrick. Znojmo je zatím v zápase lepším týmem.
22:46
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:49
Hosté v plném počtu.
19:49
Vyloučen hráč Jakub Čechal družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:30
Havířov ještě v závěru tlačí, Znojmo má velké problémy ve své defenzivní fázi.
13:43
Ďuriška se prosmýkl kolem havířovských beků a pokusil o střelu z výběhu. Jeho pokus ale letěl nad.
12:19
Mikulok se tlačil do zakončení, ovšem přes znojemskou obranu nakonec nepřešel.
08:02
Daberger znovu hlavní postavou Znojma, Funiok musel jeho ránu vyrazit maskou.
06:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Jiří Šenkýř (2:0).
06:51
Daberger vsítil už druhou dnešní branku, Znojmo i přes početně menší soupisku zatím dominuje.
04:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Vojtěch Vlček (1:0).
03:51
01:51
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Krčmář a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Dominik Ošťádal, Daniel Bitzánek, Vojtěch Wróbel, Filip Deák
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Patrik Mašek, Filip Daberger, Josef Fišer, Martin Ďuriška, Jaroslav Matoušek