1:1
2:1
1:4
- : -
branky (asistence): 10:39 Dominik Emlar (Petr Hofman), 25:21 Dominik Emlar (Jakub Kopecký), 36:26 Petr Hašek (Petr Hofman), 58:01 Dominik Emlar (Šimon Kubina)
branky (asistence): 16:57 Petr Hartman (Jakub Záň), 31:31 Jan Zavadil (Dominik Záň), 40:22 Jaromír Lisa (Dominik Záň), 44:55 Martin Skřivánek (Jaromír Lisa), 45:46 Jan Zavadil (Martin Skřivánek), 46:08 Jakub Záň (Petr Hartman)

TJ Sokol Jaroměř - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:6
11. Dominik Emlar, 26. Dominik Emlar, 37. Petr Hašek, 59. Dominik Emlar - 17. Petr Hartman, 32. Jan Zavadil, 41. Jaromír Lisa, 45. Martin Skřivánek, 46. Jan Zavadil, 47. Jakub Záň; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 35 - Jiří Buchta 35; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:4;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Klapky: "Dnes jsme odehráli skvělý zápas, bohužel náš výpadek ve třetí třetině rozhodl o vítězi tohoto utkání. Děkuji svým hráčům za předvedený výkon, rozhodně se nemají za co stydět. Gratuluji soupeři."
59:59
Komentář hostujícího trenéra Martina Hovoři: "Souhlasím s komentářem domácího trenéra, náš výkon neodpovídal tomu co by si zasloužili soupeři v dnešním zápase, naštěstí se nám povedlo potrestat výpadek soupeře ve třetí třetině a zápas otočit. Děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do sezóny."
59:59
Počet střel po třetí třetině: 12:17 z pohledu domácích
59:58
Míček se ještě v posledních vteřinách ocitá poblíž vinohradské brány, ale už se se skóre nic nezmění
59:43
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
59:30
I když se domácí snaží ještě zvrátit utkání a hrají v šesti, čas je neúprostný a navsítění dvou gólů už není moc času
58:45
Timeout TJ Sokol Jaroměř
58:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Šimon Kubina (4:6).
58:01
Domink Emlar stvrzuje svůj hattrick
57:40
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
57:40
Po odpískání se nedovoleně zachoval opět Ondřej Stuchlík a poslal na zem Petra Hofmana a poskytuje domácím opět přesilovou hru
56:51
Domácí celou přesilovu hru hráli v šesti, ale i když se ohrozili bránu, gól z toho nepadl
54:51
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
54:51
Za hru v brankovišti bude vyloučen Tomáš Beran a domácí tuto přesilovku zkusí v 6 hráčích
53:51
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Dominik Emlar.
53:45
Hra na malém brankovišti není jednoduchá, to je jasné, protože domácí ve třech před bránou a ani jeden z trojice Hofman, Kopecký a Emlar se nedokázali prosadit
53:21
Hrubku udělal nyní Šimon Kubiny, kdy vyslal přihrávku na bráchu Kubu, ale tuto přihrávku zachytil soupeř a měl možnost zakončit, střela mu nesedla
51:09
Hašek ztrácí míček na polovině hřiště
50:00
Posledních deset minut třetí třetiny, domácí na balonku a vytváří tlak na soupeře
47:56
Domácí nic nevzdávají! Veinfurter opět kouzlí, vytáhl z rukávu tři skvělé zákroky, ale co je to platné, když jaroměřeci nedokáží vsítit branku
46:23
Přestože Jiří Veinfurter celé utkání předvádí výborné zákroky, únava tlak, který na něho nyní Vinohrady vyvýjejí je znát
46:09
Bohužel výborné dvě třetiny domácího týmu byly poznamenány dvěma rychlými góly a domácí Jaroměř jakoby ztratila síly
46:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Záň, asistoval Petr Hartman (3:6).
45:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Zavadil, asistoval Martin Skřivánek (3:5).
45:46
Domácí fanoušci jsou výbornou kulisou a ženou svůj tým, ale bohužel Vinohrady opět připisují další bod na číselnou tabuli
44:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Jaromír Lisa (3:4).
44:55
Jaroměř opět půjde do čtyř a to konkrétně po zákroku Školy na vlastní obranné polovině, přesilovou hru Vinohrady využívají hned první střelou a poprvé v utkání vedou
44:47
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
43:42
Záň na Stuchlíka, tan zpátky na Záňa, spolupráce Vinohrad vypadá spíše jako by hráli přesilovku
42:54
Souhra první lajny domácích je velice dobrá, ale co na plat, Hofman se nedokázal prosadit svou bekendovou střelou
42:00
Záň si šel odpočinout za mantinel
41:32
Domácí se zatím musí poprat s nátlakem, který nyní Vinohrady na Jaroměř vytvářejí
40:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Dominik Záň (3:3).
40:22
Třetí třetinu začali Vinohrady aktivněji a hned první střelou se prosazují
40:00
40:00
39:59
Počet střel po druhé třetině dopadla lépe pro domácí, kteří na Buchtu vyslali 12 střel. Vinohrady prověřili Veinfurtera 9x.
39:40
Posledních pár vteřin druhé třetiny Vinohrady domácí Jaroměř tlačí, marně
36:37
Přesilová hra domácím vyšla. Petr Hofman vyvezl míček před soupeřovu bránu, kde hledal nabíhajícího Jana Školu, ten však promáchl, ale byl tam také připravený Petr Hašek, který nekompromisně trefuje
36:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Petr Hofman (3:2).
35:51
Vyloučen hráč Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
35:51
Po odpískání si vykračuje domácí hráč Škola Jan na střídačku, ale tam ho dost hrubě vyprovodil Dominik Záň a posílá tak svůj tým do oslabení
34:11
Ale i Škola se mohl prosadit, jenže jeho příklepovka zády byla zblokována dvěma hráči z hostujícího týmu
34:09
Přihrávky místo na hokejky míří na nohy, to se pak těžko hraje
33:43
Jan Hrobský kličkuje mezi hráči sem tam, posílá přihrávku na svou dvojku Pavlika Kotrče a ten se vydal přímo na Buchtu, gól jsme však nezaznamenali. Míček skončil skončil pouze pod nohou golmana Vinohrad
31:58
Krátce po gólové bully se mohl prosadit Hašek, ale bekendová střela těsně minula branku
31:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Zavadil, asistoval Dominik Záň (2:2).
31:31
Vinohradší se rozestavěli a střelou z otočky vyrovnává Zavadil
30:00
Přestože domácí hrají oslabení, Emlar s Hofmanem opět v golové šanci. Hofman vybojoval míček v rohu hřiště a sám s Emlarem se vydal na Buchtu, ale Emlar touto šancí vstřelit hattrick pohrdl a posílá míček daleko za mantinel
30:00
Dnešnímu utkání přihlíží neuvěřitelných 137 diváků, děkujeme!!
28:13
Vyloučen hráč Dominik Sukup družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
28:13
Domácí budou opět čelit přesilovce, do čtyř posílá svůj tým Dominik Sukup, kdy neudržel svou hokejku na uzdě a soupeře pěkně osekal
26:11
Kuba Kubina se vrátil zpátky do dvojce ke svému nejmladšímu bráchovi Šimonovi a vyloženě mu to tam svědčí, posílá prudkou střelu na Buchtu, Haž se k důrazu však nedostal
25:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (2:1).
25:21
Opět se prosazuje Domink Emlar, lehkou skákavou střelu nedokázal Buchta zpracovat
24:55
Skřivánek chtěl střílet, jeho snahy však byly zmařeny těsně před bránou
23:23
Jan Lehký mohl být slavný, jeho hbité tělo se dostalo až před Buchtu, ale bekendovou střelu nepropasíroval až do brány
22:09
Domácí v šanci, ale snahy Emlara, Hofmana i Kopeckého schytala pouze obrana Vinohrad
19:54
Emlar opět hledal před bránou stojícího Hofmana, ale jeho záměr prokoukla obrana Vinohrad
19:05
Poslední minuty první třetiny a na balonku mají převahu spíše hráči Vinohrad.
16:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jakub Záň (1:1).
16:57
Dobře odehraná přesilovka, Vinohrady měli hodně střel, ale jak jsem psala výkon gólmana byl kvalitní. Ale až střela od Petra Hartmana v plném počtu rozvlnila zadní síťku domácí branky
15:43
Jiří Veinfurter předvádí vynikající zákroky, samozřejmě to nechceme zakřiknout
15:09
Nyní si přesilovku zahrají i Vinohrady a to po faulu od Jana Hrobského
14:53
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
14:00
Standardní situace na polovině hřiště pro domácí byla dobrou šancí pro Petra Haška, přihrávku od Kotrče poslal přímo na branku, ale míček zastavila branková konstrukce
11:33
Domink Sukup opět prověřil Buchtu, ten však s míčkem neměl moc práce, jelikož střela míříla přímo do těla
10:45
Jiří Veinfurter opět vytáhl jeden ze svých lepších zákroků, míček vytáhl jen na poslední chvíli svým loktem
10:40
Navrátilec z Boleslavi, Domink Emlar, ukázal, že je silným článkem, ve spolupráci s Petrem Hofmanem si udělal prostor před brankou a střelou těsně nad pravou nohu Buchty. Otevírá tak skóre dnešního utkání
10:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (1:0).
09:55
Tutzauer si spletl sport, po ztrátě balonku vyskočil a udělal pěknou piruetku, ale body za provedení by zřejmě nezískal - skončil na zemi.
07:45
Během přesilovky měli Vinohrady více možností ke skórování, Veinfurter je však modržel
06:09
Přestože by měla být přesilovaka výhodou, Vinohrady Jaroměř vůbec nepouští k rozestavění a co víc, ani k podržení míčku
05:46
Vyloučen hráč Aleš Trávníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
05:46
Hráči Vinohrad špatně vystřídali a věnují tak domácím početní výhodu
02:34
Domácí ve velké šanci, Jakub Kopecký, juniorská posila se dostala až k zakončení, ale bohužel byl obranou vytlačen až z golové pozice
02:00
Sobouj v rohu hřiště vedl k faulování od domácího Jana Hrobského, což vedlo k rozehrávce Vinohrad a ti měli možnost skórovat, ale střela od Trávníčka byla daleko od Veinfurtera
01:12
První střela domácích, ale zachytila se do boční síťky
00:13
Od první bully domácí drží svou formaci, ale netlačí se do předu, naopak nechávají hrát Vinohrady
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Hanák, Jan Zavadil, Dominik Záň, Jaromír Lisa
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Hrobský, Michal Nožička, Petr Hašek, Jan Škola, Pavel Kotrč
00:00
Dobrý čtvrteční večer dámy a pánové! Vítáme Vás u čtvrtého kola pohárového utkání, kde se proti domácímu týmu TJ Sokol Jaroměř představí prvoligový tým z Prahy, TJ Sokol Královské Vinohrady. Čekáme velice zajímavé utkání. Domácí určitě budou chtít udělat senzaci a naopak hosté nebudou chtít zahodit svou roli favorita.