0:1
2:1
1:3
- : -
branky (asistence): 36:08 Jan Hlaváček (Ondřej Miškov), 39:18 Tomáš Zakopčan (Jiří Planý), 58:39 Ondřej Miškov (Štěpán Lhoťan)
branky (asistence): 10:19 Vojtěch Repček (Oldřich Sova), 31:29 Lukáš Rychlý (Marek Dzierža), 46:15 Marek Dzierža (Jan Mazur), 53:10 Karel Balnar, 59:06 Vojtěch Repček

FBC Orca Krnov - S.K. P.E.M.A. Opava 3:5
37. Jan Hlaváček, 40. Tomáš Zakopčan, 59. Ondřej Miškov - 11. Vojtěch Repček, 32. Lukáš Rychlý, 47. Marek Dzierža, 54. Karel Balnar, 60. Vojtěch Repček; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 228; zásahy brankářů: Milan Baran 24 - Kryštof Bezděk 31; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:3;
60:00
59:59
Trenér S.K. P.E.M.A.:"Zápas před nádhernou atmosférou hodnou slezského derby. Soupeře jsme nepustili k jeho typické hře. Kvalitní obranou jsme zápas, až na druhou polovinu druhé třetiny, měli pod kontrolou. Přijeli jsme si pro vítězství a postup si i odvážíme. Nejlepším hráčem byl Kryštof Bezděk."
59:58
Trenér FBC Orca Krnov Ondřej Miškov: "Parádní zápas, parádní atmosféra. Opava má dobře propracovanou obranu, ale i tak to byl vyrovnaný zápas, který by si možná zasloužil dojít do prodloužení. Nejlepším hráčem Orcy byl Jan Hlaváček."
59:06
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Vojtěch Repček bez asistence (3:5).
59:06
Po školácké chybě Plančeho zvyšuje Opava na 2:5.
58:39
Timeout S.K. P.E.M.A. Opava
58:39
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Štěpán Lhoťan (3:4).
58:39
Po krásné souhře dává Miškov domácím naději.
57:54
Timeout FBC Orca Krnov
53:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Karel Balnar bez asistence (2:4).
53:10
Střela od modré proletěla Baranovi pod rukou. Nic ztracenego!!!
46:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jan Mazur (2:3).
46:15
Po faulu Miškova rozehrávala Opava standardní situaci. Na jejím konci byl kapitán Dzierža, který našel skulinu mezi Baranovýma nohama.
44:13
První lajna Orcy si vytvořila několik nadějných příležitostí, ale žádnou neproměnila.
41:30
Teď zalehlo Baranovi v uších, jak mu to tam cinklo.
40:01
Do třetí třetiny vstupujeme za vyrovnaného stavu, tady bude ještě pořádně horko.
40:00
40:00
39:18
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Jiří Planý (2:2).
39:18
V zadu nám to teď chvilku hořelo. Ale pak se dostal k míčku Planče a našel Zaka, který uháněl společně s Miškovem na jediného hráče Opavy. Naštěstí Zako nenahrál a vystřelili.
37:59
Z bufetu se vrátili krnovští fanoušci, už je jde zase slyšet. Aby mi ještě tak nějaký spadl ha hřbet.
37:08
A teď jsme byli blízko vyrovnání. Míček poskakoval před odkrytou brankou opavských, Hlaváček ho ale nedokázal trefit. Je to kulaté!!!
36:08
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jan Hlaváček, asistoval Ondřej Miškov (1:2).
36:08
Bude to ještě zajímavé. Po nahrávce Miškova se vytočil na modré Hlaváček a přesnou střelou snižuje.
34:20
Ve sváteční den si našlo cestu za kvalitním florbalem 228 diváků. Děkujeme!
33:44
Fňuke v souboji upadl na zem, takže hlavní pořadatel Fipo Vrchovský to po něm musí vytřít a hra se zastavila.
32:47
Miškov vyslal dobrou střelu z otočky. Bezděk vyrazil před sebe, kde v zelených šermovali Zakopčan s Hlaváčkem. Bez úspěchu.
31:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Marek Dzierža (0:2).
31:29
Rychlý střelou z vrcholu přesilovkového rozestavení překvapil Barana, který nejspíš nic neviděl.
29:43
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za sekání.
29:43
Planče si jde zase spočnout. Tentokrát za sekání.
28:02
Adys se tak těšil na střídačku, že cestou na ni zboural Dzieržu i sebe. Dobře to dopadlo a už si hoví na svém místečku.
27:15
Starý dobrý signál "Velký roh" domácím nevyšel. Jarda Filip vyslal prudký golf nad.
24:27
Zako pálí těsně vedle branky.
23:00
Tři minuty druhé třetiny za námi, bez gólové příležitosti.
20:15
Tak nic.
20:13
Planče mi slíbil, že dá gól. A právě je u míčku za naší brankou. Že by?
20:00
20:00
17:43
Přesilovku zvládáme, teď dokonce Jaryn Filip v útočné polovině šetří vteřinky.
16:10
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za držení.
15:40
Krnov půjde do čtyř, jen co vybojuje míček.
14:39
Adys chtěl po faulu na sebe rychle rozehrát, místo toho poslal Boželníka do střely, se kterou si Baran poradil.
10:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Oldřich Sova (0:1).
10:19
Před Baranem poskakoval odražený míček, první se zorientoval Repček a posílá Opavu do vedení.
08:43
Až na promarněnou Dzieržovu šanci jsme toho moc neviděli.
05:12
Zatím jde více slyšet fanoušky Opavy, kteří přijeli v hojném počtu.
03:45
Filip přestřeluje z půlky hřiště opavskou bránu.
02:06
Do první vážné šance se dostal po chybě domácího Baránka opavský kapitán Dzierža. Barana nepřekonal.
00:01
Dlouho očekávané utkání právě začalo a vypadá to na plný dům.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. Opava: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Jan Mazur, Karel Balnar, Lukáš Rychlý, Petr Pavlík, Marek Dzierža
00:00
Line-up domácích FBC Orca Krnov: brankář: Milan Baran; hráči v poli: Filip Fňukal, Daniel Hrbolka, Jan Valočík, Jaromír Filip, Adam Blaho