3:3
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 11:25 Michal Soukup (Ondřej Koráb), 12:00 Karel Šteker (Jan Tomanec), 19:38 Karel Šteker (Jakub Židlický), 32:36 Karel Šteker (Lukáš Klier), 51:42 David Ryneš (Ondřej Koráb)
branky (asistence): 04:10 Tomáš Kukal (Petr Novotný), 06:08 Petr Novotný (Tomáš Kukal), 17:55 Jan Skoták (Tomáš Kukal), 24:45 Petr Novotný, 45:54 Jindřich Smejkal (Petr Cícha), 56:45 Petr Novotný (Martin Chyba)

SSK KSB Future Barrandov - FBC Pitbulls Kolín 5:6
12. Michal Soukup, 13. Karel Šteker, 20. Karel Šteker, 33. Karel Šteker, 52. David Ryneš - 5. Tomáš Kukal, 7. Petr Novotný, 18. Jan Skoták, 25. Petr Novotný, 46. Jindřich Smejkal, 57. Petr Novotný; rozhodčí: Petr Dunda - David Kozlík; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Horňák 34 - Martin Lepší 49; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:2;
60:00
střely 23:16
60:00
střely celkem 54:40
60:00
56:46
špatné střídání a domácí opět zbytečně tečou.
56:45
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Petr Novotný, asistoval Martin Chyba (5:6).
51:46
David napravil chybu z nájezdu a vyrovnává.
51:42
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil David Ryneš, asistoval Ondřej Koráb (5:5).
45:54
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Petr Cícha (4:5).
45:54
hoste využívají další chyby a z brejku pálí přesně.
40:00
40:00
střely 15:14
40:00
32:36
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Karel Šteker, asistoval Lukáš Klier (4:4).
32:36
Karlos v pádu střílí nejkurioznější Hat-trick v dějinách florbalu.
31:13
Vyloučen hráč Jan Skoták družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
31:13
Vyloučen hráč Jan Tomanec družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za hrubost.
30:40
Sumo zápas déle pokračuje.
24:45
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Petr Novotný bez asistence (3:4).
24:43
přesilovka hostí byla ukončena ranou z první pod víko.
22:48
Vyloučen hráč Jakub Šroubek družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
20:00
Vyloučen hráč Lukáš Klier družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely 16:10
20:00
19:38
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Karel Šteker, asistoval Jakub Židlický (3:3).
19:38
Kralos opět střílí obránce tečuje ale balonek lobem skáče pod břevno kde brankář opět nic neviděl a loví další komický gol.
17:55
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Skoták, asistoval Tomáš Kukal (2:3).
12:32
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
12:02
Karlos z dálky nahazuje a žabku která doskákala až za brankáře.
12:00
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Karel Šteker, asistoval Jan Tomanec (2:2).
11:25
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Michal Soukup, asistoval Ondřej Koráb (1:2).
11:24
Soukup z první střílí přesně na 1:2
10:40
Hosté zahráli v brankovišti a je nájezd.
10:40
D. Ryneš šetří krokem a brankář chytá.
10:31
Trestné střílení družstva SSK KSB Future Barrandov neproměnil David Ryneš.
10:31
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
07:00
0:2 hosté rychlou kombinací dominují.
06:08
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Petr Novotný, asistoval Tomáš Kukal (0:2).
05:00
Domácí působí ospale.
04:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Petr Novotný (0:1).
02:00
zápas je plný soubojů než šanci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Dunda a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Tomáš Kukal, Martin Chyba, Lukáš Hlavatý, Petr Novotný, Jan Skoták
00:00
Line-up domácích SSK KSB Future Barrandov: brankář: Ondřej Horňák; hráči v poli: Martin Ryneš, David Ryneš, Jakub Židlický, Michal Soukup, Lukáš Klier