1:0
2:5
2:1
- : -
branky (asistence): 00:55 Anna Bachratá (Kateřina Honcová), 29:45 Karolína Lysá (Linda Detková), 36:04 Veronika Pohlodková (Petra Krejčíková), 46:06 Yvona Dostálová, 54:37 Linda Detková (Petra Krejčíková)
branky (asistence): 24:20 Pavla Mikulková (Nikola Bochenská), 27:58 Andrea Kašparová (Jaroslava Bálintová), 29:11 Nikola Bochenská (Veronika Bláhová), 34:44 Pavla Mikulková (Nikola Bochenská), 38:06 Pavla Mikulková, 54:18 Anna Bachratá (vlastní branka)

itelligence Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř 5:6
1. Anna Bachratá, 30. Karolína Lysá, 37. Veronika Pohlodková, 47. Yvona Dostálová, 55. Linda Detková - 25. Pavla Mikulková, 28. Andrea Kašparová, 30. Nikola Bochenská, 35. Pavla Mikulková, 39. Pavla Mikulková, 55. Anna Bachratá; rozhodčí: Pavel Brückner - Jan Busínský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Klára Slivoňová 8, Renata Hořínková 1 - Veronika Burdiláková 42; po třetinách: 1:0, 2:5, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině 24:2
60:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce: Dnes jsme si nezasloužili vyhrát za předvedený výkon v prvních 2 třetinách. V zápase nám chybělo nasazení a lepší obranná fáze. Soupeři gratulujeme.
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Šedy: Dnes to bylo bojovné utkání dvou disciplinovaných týmů. Kde florbalové dovednosti byly na straně domácích. Ale misku vah nakonec převážilo štěstíčko, které jsme měli my. Musím pochválit svůj dnešní tým, protože včera jsem vedl úplně jíný tým. A zároveň poděkovat soupeři za férový boj a pořadatelům za výborně zorganizované utkání.
60:00
59:30
Hosté ubránili přesilovku, domácím na vyrovnání moc času nezbývá.
59:00
Krejčíkové střela zblokovaná.
58:16
Štěrbová vybídla úplně volnou Bachratou, ta se ale v brankovišti nestihla rychle zorientovat.
57:26
Vyloučen hráč Andrea Kašparová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
57:26
Tomanová se drala ke střele, ta ji byla znemožněna faulem. Domácí dostávají šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry.
57:00
Dostálová v obrovské šanci na vyrovnání backhandem míjí.
54:37
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Petra Krejčíková (5:6).
54:18
Vlastní branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá (4:6).
53:31
Hodně nebezpečná střela Krejčíkové, Detková ještě před brankou tečovala, akci chyběl gólový efekt.
52:48
Po dlouhé době i střela hostí. Stečovaná ale hodně mimo. A buldočky jsou opět na míčku.
51:50
Krejčíková vyvezla z poza vlastní brány až do útoku, Tomanová ale gólmanku nepřekonává.
51:13
Po dlouhé době mají rozehrávku hostující hráčky.
50:55
Dostálová udělala kličku na polovině a vystřelila, ale opět jen do připravené obrany.
50:17
Další střela z půlky, Tomanová doráží těsně mimo.
49:26
Tentokrát nához z půlící čáry od Úšelové, obrana si s tím dokázala poradit.
48:34
Buldočky jsou nadále v obrovském tlaku. Dostálová skákavý míček v brankovišti ale nedokázala přesně umístit.
47:43
Timeout TJ Sokol Jaroměř
47:43
Domácí v posledních minutách soupeře k ničemu nepustily. Trenér hostů si proto bere čas na poradu.
47:01
Střela Pohlodkové jen do náruče hostující gólmanky.
46:06
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Yvona Dostálová bez asistence (4:5).
46:06
Dostálová se dostala k odraženému míčku a umisťuje svoji střelu přesně za záda bezmocné gólmanky. Domácí se tak opět dostávají na dostřel jediné branky.
45:58
Bachratá hledala někoho v předbrankovém prostoru. Obránkyně si vše pohlídaly.
45:09
Štěrbová se už už vytáčela do střelecké pozice, ale obránkyně její záměr vystihla a střelu jí znemožnila.
44:24
Krejčíkové při střele sjel míček tak přesně, že našla úplně volnou Žižkovou. Ta trefila gólmanku hostí do masky a od ní se míček odrazil do horní tyčky.
44:00
Honcové backhandový pokus z půlky úplně mimo.
43:14
Štěrbová nejprve obešla dvě protihráčky, pak ale nahrála Tomanové doslova na paty.
42:10
Dostálová si během jednoho střídání připisuje hned čtyři střely. Nejnebezpečnější byla ta druhá, kterou trefila horní tyč.
40:45
Domácí ubránili i druhé oslabení a Tomanová se hned zapojuje do napadání.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí. Jaroměři zbývá ještě 36 sekund přesilovky.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 12:6
40:00
38:36
Vyloučen hráč Tereza Tomanová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
38:36
Souboj u mantinelu po kterém hostující hráčka končí za mantinelem znamená druhé vyloučení pro domácí.
38:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková bez asistence (3:5).
38:06
Rychlý únik po pravém mantinelu a Mikulková trefuje přesně nad nohu gólmanky.
37:05
Žižková sice střílí hodně mimo, domácí obránkyně si ale málem srazila míček do vlastní klece.
36:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Veronika Pohlodková, asistoval Petra Krejčíková (3:4).
36:04
Detková vybojovala trestný úder a buldočky jej zužitkovali. Pohlodková dalekonosnou střelou snižuje na rozdíl jediné branky.
35:16
Žižková po krosové nahrávce jen těsně míjí.
34:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Nikola Bochenská (2:4).
34:44
Buldočky sice ustály první oslabení, ale hned záhy inkasují. Na přesnou střelu Mikulkové byla Hořínková krátká.
33:50
Závar před domácí brankou. Rozhodčí pískají nedovolené bránění po kontaktu s gólmankou. První přesilovku ustojí bez inkasované branky.
33:30
První přesilovková střela rozvlnila jen boční síťku, druhá letí mimo.
32:21
Domácí nabízejí soupeři první přesilovou hru. Míček na hokejce ale drží Tomanová a vynutila si trestný úder.
31:51
Vyloučen hráč Petra Krejčíková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
31:10
Tomanová se prokličkovala až do samostatného úniku, ale na gólmanku nevyzrála.
29:46
Domácí odpovídají rychlým gólem. Detková z poza brány vybídla Lysou a ta se nemýlila.
29:45
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Karolína Lysá, asistoval Linda Detková (2:3).
29:45
Střídání brankáře. Nový brankář Renata Hořínková družstva itelligence Bulldogs Brno
29:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Veronika Bláhová (1:3).
29:11
Bláhová vybídla dlouhým míčkem Bochenskou. Ta i s potřebnou troškou štěstí tečuje mezi nohy domácí gólmanky a Jaroměř odskakuje na rozdíl dvou branek.
28:44
Dostálová vystihla rozehrávku hostů. Gólmanka hostů opět pozorná.
27:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Andrea Kašparová, asistoval Jaroslava Bálintová (1:2).
27:58
Hosté se z dorážky ujímají vedení.
27:07
Domácí vysílají další střelu, gólmanka vyráží do rohu.
25:50
Táhlá střela Krejčíkové, gólmanka připravena.
24:20
24:20
Opět platí nedáš dostaneš. Mikulová uklízí míček do odkryté domácí branky.
24:12
Štěrbová na volnou Tomanovou, ta v bezprostřední blízkosti netrefuje míček.
23:20
Série zblokovaných střel končí zásahem hostující gólmanky.
22:20
Kašparová tečuje těsně před Slivoňovou, také vedle.
21:50
Střela i na druhé straně, těsně vedle.
21:10
Akce na jeden dotek Honcová - Žižková - Honcová a hostující gólmanka si připisuje další zákrok.
20:30
Tomanová podruhé, tentokrát gólmanka s přehledem chytá.
20:20
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává hostující tým, ale první střelu si připisuje Tomanová, bohužel pro domácí vedle.
20:00
20:00
Střely po první třetině 11:7.
20:00
19:15
Krejčíková našla volnou Andrlovou, ta těsně míjí.
16:30
Lysá nejprve mimo. Další skákavou přihrávku před prázdnou bránu netrefuje.
15:39
Štěrbová si vykroužila z rohu, ale branku těsně míjí.
14:50
Střela Koškové mimo.
13:25
Domácí si vytvořili tlak, Štěrbová z úhlu trefuje jen dobře postavenou gólmanku.
12:00
Dlouhý výhoz domácí gólmanky, Boberová si připisuje další střelu.
11:20
Mikulková na středu úplně sama. Trefuje jen dobře postavenou Slivoňovou.
10:24
Střela Boberové ze středu tečovaná vysoko nad.
09:10
Bachratá na Tomanovou ta míjí. V další situaci trefuje náruč hostující gólmanky.
06:50
Přízemní střela hostů. Slivoňová pozorná.
06:05
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, žádný tým ale gólmanku neohrozil.
04:57
Tomanová na středu úplně volná, míří vysoko nad.
04:20
Rychlý protiútok domácích zastavuje pozorná Bálintová.
03:15
Další závar před domácí brankou. Hostující útočnice míjí prázdnou klec.
02:15
První střelecký pozdrav i na druhé straně. Slivoňová bez problémů chytá.
01:20
Další nebezpečná akce domácích gólmanka hostů se dokázala rychle přesunout.
00:55
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Kateřina Honcová (1:0).
00:55
Rychlý úvod od domácích. Soupeři nepůjčili ani jednou míček a ujímají se zásluhou Bachraté vedení.
00:01
Utkání právě začalo. Zahajovací buly dnešního utkání vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jan Busínský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Nikola Jůzová, Nikola Bochenská, Kristýna Schwabová, Pavla Mikulková, Marie Kejmarová
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Klára Slivoňová; hráči v poli: Tereza Tomanová, Hana Štěrbová, Hana Andrlová, Anna Bachratá, Irena Doleželová
00:00
Dobré nedělní poledne, vítáme Vás na utkání 4. kola 1. ligy žen - skupiny východ mezi domácími itelligence Bulldogs Brno a hosty TJ Sokol Jaroměř. Ve včerejším zápase si domácí připsali třetí výhru v sezóně poměrem 5:2 s týmem IBK Hradec Králové a drží se díky lepšímu skóre na čele tabulky. Jejich soupeř se včera utkal s týmem PRAMOS Šitbořice FbC Aligators a musel skousnout první porážku v sezóně poměru 3:1.