3:3
2:3
3:2
0:1
branky (asistence): 02:29 Marián Kloza (Kamil Peřka), 07:53 Vojtěch Mžyk (Tomáš Třaska), 17:47 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 24:40 Erik Šochman (Hynek Plášek), 25:13 Ondřej Kučera (Jakub Holeš), 46:43 Pavel Bezděčík (Hynek Plášek), 59:47 Pavel Kožušník (Tomáš Vlach), 59:53 Pavel Kožušník (Marián Kloza)
branky (asistence): 17:08 Filip Daberger (Martin Šindelář), 17:24 Tomáš Kucharič (Jakub Procházka), 18:50 Jan Novák (Alan Juříček), 22:46 Jakub Procházka (Tomáš Kucharič), 26:26 Jiří Salava (Jakub Procházka), 38:25 Jiří Salava (Martin Pánek), 41:03 Petr Čihal (Martin Šindelář), 43:20 Petr Čihal, 63:33 Jiří Salava (Jakub Procházka)

Florbal PEGRES Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:9p
3. Marián Kloza, 8. Vojtěch Mžyk, 18. Marián Kloza, 25. Erik Šochman, 26. Ondřej Kučera, 47. Pavel Bezděčík, 60. Pavel Kožušník, 60. Pavel Kožušník - 18. Filip Daberger, 18. Tomáš Kucharič, 19. Jan Novák, 23. Jakub Procházka, 27. Jiří Salava, 39. Jiří Salava, 42. Petr Čihal, 44. Petr Čihal, 64. Jiří Salava; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 174; zásahy brankářů: Jan Piško 23 - Martin Beneš 23; po třetinách: 3:3, 2:3, 3:2, 0:1;
65:00
Pokračování komentáře trenéra hostů: Povýšili jsme slovní spojení "Ztratit vyhraný zápas" na vyšší úroveň. Cením si alespoň toho, že po těch průserových 20 vteřinách jsme v sobě našli morální sílu na to bojovat o extra bod. Díky soupeři za korektní utkání.
65:00
Komentář trenéra Filipa Kubíčka: Oproti pátku se dnes hrál velmi kvalitní florbal. Vstup do utkání jsme měli velmi výborný, ale malá nepozornost nás stála vedení. V závěru utkání jsme museli dotahovat. Jsme rádi, že jsme zápas dostali až do prodloužení. Děkujeme soupeři za výbornou hru a divákům za velmi dobrou návštěvu. Soupeři přejeme příjemnou cestu domů.
65:00
Komentář trenéra Šťastníka Jana: Po velmi špatném výkonu v 1. i 2. třetině jsme dostali zápas v 3. relativně pod kontrolu, ale domácím kteří na konci ani nijak zvlášť nenapadali jsme doslova vyrovnaní darovali. Víc už jsme tomu mohli pomoct jen tak že bychom si ty goly sami přímo dali. ...
65:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - Ondřej Kučera, hosté - Beneš Martin
63:33
63:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Jakub Procházka (8:9).
62:35
Kučera dostal pořádnou nálož, ale je úplně v pořádku a hrajé dále.
61:44
Číhal stříli po zemi, bohužel netrefuje bránu.
60:55
Kučera proběhl celé hřiště a nakonci ho zastavil obránce Znojma.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí - 11, hosté - 6
60:00
59:53
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Marián Kloza (8:8).
59:47
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Tomáš Vlach (7:8).
58:30
Hra probíhá ve svižném tempu a oba celky napadají svého soupeře.
54:20
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
52:18
Daberger nahazuje na Piška, který bez problému chytá míček.
50:30
Hra se odehrává převážně na straně Znojma.
48:04
Mžyk se pokusil o střelu z velkého úhlu, ale bránu míjí.
47:25
Fliega je zraněný a leží na zemi.
47:25
Fliegovi se povedlo vstát a šel ke zdravotníkovi.
46:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Hynek Plášek (6:8).
44:38
Havířov má problém se dostat k míčku a Znojmo toho využívá čím dál víc.
43:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal bez asistence (5:8).
43:20
Rychlý protiútok Čihala posouvá Znojmo do vedení 8:5 .
41:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Martin Šindelář (5:7).
41:03
Čihal dostává nahrávku zpoza brány od Šindeláře a střílí gól.
40:28
Havířov ihned získává míček a zakončuje střelou, která nezměnila skóre.
39:44
Znojmo čeká na konec 2. třetiny a nic nevymýšlí.
38:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Martin Pánek (5:6).
38:25
Pánek svou střelou dostává Znojmo do vedení.
37:48
Daberger střílí po zemi, ale střelu nikdo neztečoval.
36:40
Havířov nedokáže vymyslet žádnou akci na straně Znojma.
34:45
Bezděčík je zraněný a dokulhává na střídačku.
33:56
Kloza nahrává na Třasku, který střílí do noh Beneše.
33:04
Kožušník vyhrává souboj v rohu a přesouvá hru na stranu Znojma.
31:48
Kučera běží podél mantilenu, bohužel je faulován a Havířov tak získává rozehrávku.
30:48
Nebezpečná akce Znojma nebyla zakončena v bráně Havířova.
30:14
Míček se pohybuje za bránou soupeře.
28:59
Znojmo má rozehrávku z rohu soupeře.
28:27
Dnešní zápas nabírá obrátky a hra se přesouvá ze strany na stranu.
26:26
26:26
Salava běží sám na bránu a míček směřuje do levého horního rohu brány.
25:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Jakub Holeš (5:4).
25:13
Kučera dostává příhrávku na střed, zpracovává a střílí mířenou střelu.
24:40
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Hynek Plášek (4:4).
22:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Procházka, asistoval Tomáš Kucharič (3:4).
22:46
Procházka dostává rychlou přihrávku a úspěšně využívá šance.
21:26
Mžyk střílí tahem, ale Beneš vyráží.
20:25
První buly 2. třetiny vyhrává Znojmo a začíná rychlým útokem.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí - 8, hosté - 15
20:00
18:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Alan Juříček (3:3).
17:47
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (3:2).
17:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jakub Procházka (2:2).
17:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Martin Šindelář (2:1).
15:29
Znojmo má rozehrávku ze středu hřiště.
14:32
Holeš promarnil velkou šanci dát gól do prázdné brány, jeho střela letí vedle.
13:38
Pravě proběhl souboj před bránou Havířova, naštěstí Piško uklidňuje situaci.
12:40
Kučera střílí do nohy Beneše a ten to odráží pryč z hřiště.
11:19
Dabergerovi ujíždí střela do rohu soupeře.
10:25
Znojmo se stáhlo na půlku a čeká na Havířov.
09:01
07:53
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Třaska (2:0).
07:53
Výborná souhra Třasky a Mžyka dostává Havířov do vedení 2:0 .
07:01
Vyloučen hráč Marián Kloza družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
06:55
Kučera krásně proběhl přes obranu Znojma a nahrává na Klozu.
05:40
Piško předvedl krásný zákrok a zachraňuje Havířov.
05:10
Mžyk zastavuje akci Znojma.
04:25
Havířov velmi agresivně napadá svého soupeře.
03:43
Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
02:29
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Kamil Peřka (1:0).
02:29
Peřka krásně našel Klozu, který střílí z první a dává gól.
01:25
Beneš posílá nahrávku podél mantinelu, ale Rada zasahuje a bere míček.
00:05
Úvodní buly vyšlo lépe hráčům Torpeda Havířov, kteří jsou na míčku a připravují první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Filip Daberger, Martin Šindelář, Petr Čihal, Karel Virgl, Filip Horák
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Hynek Plášek, Pavel Bezděčík, Tomáš Třaska, Dominik Folwarczný, Erik Šochman