1:0
1:1
6:2
- : -
branky (asistence): 07:21 Hynek Plášek, 38:17 Martin Varta (Vojtěch Mžyk), 43:29 Marián Kloza (Tomáš Vlach), 45:19 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 47:12 Vojtěch Peřka (Kamil Peřka), 48:52 Pavel Barabáš (vlastní branka), 51:20 Vojtěch Mžyk (Marián Kloza), 56:07 Vojtěch Mžyk
branky (asistence): 20:51 Petr Krhut (Michal Kilčický), 46:38 Petr Velech (Michal Kilčický), 55:54 Vojtěch Trčálek (Petr Krhut)

Florbal PEGRES Havířov - 1. FBK Rožnov p/R 8:3
8. Hynek Plášek, 39. Martin Varta, 44. Marián Kloza, 46. Marián Kloza, 48. Vojtěch Peřka, 49. Pavel Barabáš, 52. Vojtěch Mžyk, 57. Vojtěch Mžyk - 21. Petr Krhut, 47. Petr Velech, 56. Vojtěch Trčálek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3 + Michal Kilčický 5; využití: 2:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Piško 19 - Roman Ciompa 24, Jakub Jasný 3; po třetinách: 1:0, 1:1, 6:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Barabáše Stanislava: V 1. a 2. třetině jsme hráli vyrovnanou hru a od 3. třetiny jsme byli zbytečně vylučování a dostali jsme zbytečné goly. Prohráli jsme si to svou nedisciplinovaností. Gratulujeme soupeři k výhře a 3 bodům.
60:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: První a druhá třetina byla velmi vyrovnaná a když už jsme měli nějakou šanci, vychytal nás výborný Ciompa. V třetí třetině jsme přidali pohyb do hry, což vedlo ke gólovým šancím i vstřeleným brankám. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Michal Kilčický družstva 1. FBK Rožnov p/R na 5 minut za hrubost.
59:41
Beneš si nabíhá pro nahrávku na střed, ale branku míjí.
56:40
Vyloučen hráč Pavel Bezděčík družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:07
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (8:3).
55:54
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Petr Krhut (7:3).
55:16
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
54:50
Rožnov odvolal brankáře a hrají v šesti.
54:43
Mžyk nahrává na Klozu, který opět přestřeluje bránu.
53:45
Kloza střílí na bránu, kterou bohužel přestřeluje.
51:20
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Marián Kloza (7:2).
51:20
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Jasný družstva 1. FBK Rožnov p/R
48:52
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
48:52
Vlastní branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš (6:2).
47:12
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Peřka, asistoval Kamil Peřka (5:2).
46:38
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Michal Kilčický (4:2).
46:02
Havířov využívá trestů soupeře a dostává se do vedení.
45:19
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (4:1).
45:03
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
43:29
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Tomáš Vlach (3:1).
41:43
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:40
Mžyk vybojovává míček před bránou, bohužel trefuje Ciompu.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině Havířov 10 Rožnov 9 .
40:00
38:17
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Vojtěch Mžyk (2:1).
38:17
Varta dostává přesnou nahrávku na střed a z první střílí.
33:00
Rožnov stále odolává havířovskému tlaku.
27:17
Bezděčík dostává nahrávku na střed, ale soupeř blokuje střelu.
24:30
Havířov presuje soupeře jak jen to jde.
22:13
Výborná akce Havířova bohužel nedokázala změnit skore.
20:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Michal Kilčický (1:1).
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině Havířov 7 Rožnov 5
20:00
19:48
Kloza běží na brankáře Rožnova úplně sám, ale Ciompa se nenechal vykoupat.
19:00
Hra se přenáší z jedné strany na druhou.
14:16
Mžyk střílí z oblouku, bohužel míjí bránu.
12:52
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra na zemi.
11:00
Rožnov krouží kolem Havířovské branky, ale nedaří se jim dát gól.
07:21
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek z trestného střílení (1:0).
07:21
Plášek krásně položil brankáře Ciompu a dává gól.
07:21
Varta běží sám na bránu, ale je faulován a rozhodčí nařídí nájezd.
06:10
Plášek posílá krásnou zadovku na Bezděčíka, který trefuje břevno.
04:30
Beneš poslal špatnou nahrávku, ale Piško zachraňuje situaci.
03:20
Plášek střílí krásnou střelu, která nebyla nikým tečovaná.
01:15
Havířov nepouští soupeře k míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Pavel Barabáš, Denis Zimmer, Petr Krhut, Michal Kilčický, Petr Velech
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Kamil Peřka, Vojtěch Peřka, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk