- : -
TJ Turnov
FbC Plzeň
TJ Turnov
branky (asistence): 00:30 Štěpán Matěcha (Vojtěch Rondoš), 03:07 Štěpán Matěcha (Antonín Palatínus), 16:48 Antonín Palatínus (Pavel Sekyra), 21:29 Vojtěch Rondoš (Štěpán Matěcha), 22:31 Vojtěch Rondoš (Antonín Palatínus), 34:39 Vojtěch Rondoš (Antonín Palatínus), 35:53 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha)
FbC Plzeň
branky (asistence): 01:05 Filip Rybnikár (Petr Linc), 11:40 Jaromír Täuber (Filip Rybnikár), 13:42 Václav Zábran (Tomáš Němeček), 15:54 Petr Linc (Paul Válka), 37:20 Filip Rybnikár (Petr Linc)

TJ Turnov - FbC Plzeň 7:5
1. Štěpán Matěcha, 4. Štěpán Matěcha, 17. Antonín Palatínus, 22. Vojtěch Rondoš, 23. Vojtěch Rondoš, 35. Vojtěch Rondoš, 36. Pavel Sekyra - 2. Filip Rybnikár, 12. Jaromír Täuber, 14. Václav Zábran, 16. Petr Linc, 38. Filip Rybnikár; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Luděk Horáček 27 - Lukáš Ščurko 31; po třetinách: 3:4, 4:1, 0:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Po hektickém úvodu utkání jsme od druhé třetině začali hrát. Ve zbývajících dvou třetinách jsme z této hry dokázali soupeře přečíslovat a utkání jsme přes nápor soupeře dothjli do vítězného konce. Díky soupeři a divákům
59:59
Komentář trenéra hostů:Může nás mrzet herní výpadek sedm minut v druhé třetině a štěstí, které ho měl víc soupeř, jinak nemám svému týmu co vytknout. Gratuluju soupeři k výhře, děkuji divákům za pěknou atmosféru a jsem hrdý na svůj tým.
59:59
Střely ve třetí třetině: Turnov-11 Plzeň-14
59:46
Horáček konečky prstů! Následně vyhození domácích těsně vedle odkryté brány.
59:18
Zmatek v brankovišti vyřešil odpalem míčku Havlín.
58:43
Hosté opět na balónu.
58:16
Timeout FbC Plzeň
57:35
Turnov úspěšně napadá, ale vždy tomu chybí podařená koncovka.
56:49
Timeout TJ Turnov
56:31
Nezdara nebezpečně pálil, ale vedle. U míčku znovu hosté.
55:34
Plzeň ale šlape na plyn a rozhodně se nevzdává.
54:52
Zelenočerní nabuzeni výkonem Horáčka a obětavostí Nezdary a spol. statečně brání.
53:44
Nezdara zaskočil za Horáčka a holí zabránil jasné brance!
52:11
Hroáček opět bez problému zasáhl proti soupeři.
51:33
Domácí předvádí zbytečné chyby, které pak musí rychle hasit.
50:42
Domácí mohou být rádi, že plzeňští nevyužívají velkých hrubek v obraně.
49:50
Plzeň tlačí na domácí a Horáček si jen tak neodpočine.
48:37
Opět skvělý Horáček.
47:25
Horáček teď drží domácí tým! Další skvělý zákrok proti střele z rohu.
46:31
Skvělý Horáčkův zákrok po chybě domácí obrany. Stihl se přesunout proti střelci a bez problému lapil míček.
45:20
Ani další "Kevinova" šance nekončí gólem!
44:36
Palatínusova otočka kolem branky nepřinesla kýžený úspěch.
43:58
Hra je zatím velmi opatrná.
42:52
Turnov drží míček na holích.
41:08
Palatínusovu střelu vyrazil brankář hostů maskou.
40:39
Vitáskova dorážka šla snad ani ne centimetr od tyče.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Turnov-13 Plzeň-8
39:58
Turnov v přesilovce hosty k ničemu nepustil, ale míček do branky nedopravil.
39:17
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
38:53
Po Sekyrově střele zvoní tyč! Míček ještě skákal po brankovišti, ale za čáru nezamířil.
37:21
Hosté využívají zmatků v domácí obraně a utkání komplikují.
37:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Petr Linc (7:5).
36:59
Rondoš hledal volného Sekyru, ale ten byl moc rychlý.
35:54
Tak i souhra Sekyra_Matěch stále funguje. Situaci 2na0 vyřešili na jedničku.
35:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (7:4).
35:34
Další Rondošova teč před prázdnou bránou, ale vysoko nad.
34:40
Čepice na palubovku, je to hattrick! Rondoš přesně tečoval a domácí vedou už o dvě branky.
34:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Antonín Palatínus (6:4).
33:53
Nezdarova střela měla gólové parametry, ale byla zastavena hradbou těl před bránou.
32:43
Nebezpečná teč i na druhé straně, naštěstí pro domácí těsně vedle.
31:42
Měkota na chvíli sám před brankářem, ale nestihl zamést míček do branky.
31:08
"Kevin" Palatínus nebezpečně tečoval před brankářem, ten si ale ve svojí svatyni zjednal pořádek.
29:39
Vytáskova střela měla razanci, ale o směru už tak dobře hovořit nelze.
28:35
Domácí skvěle presují, soupeř má velké problémy dostat se alespoň do přesilovkového postavení.
27:41
Turnov zatím úspěšně brání.
26:41
Vitásek zatáhl za záchrannou brzdu a jde si odpočinout na trestnou lavici.
26:40
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:52
Skvělá střela jednoho z hostů jen lízla Horáčkovu nohu.
24:57
Na hřišti operuje Dan Bursa!
24:03
Nebezpečný Palatínův pokus zachytil Ščurko.
23:12
Rondoš blízko hattricku!
22:32
Rondošově úniku nezabránil ani záchranný faul a domácí borec v letu perfektně zavěsil.
22:31
21:30
Matěchovu střelu neudržel Ščurko ve výstroji a Rondoš tak mohl dorážet do prázdné.
21:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Štěpán Matěcha (4:4).
19:57
Hejdukův pokus z dálky pořádně protáhl brankáře hostů.
19:19
Úsměv Martina Hejduka značí, že by to dnes nemuselo por domácí špatně dopadnout.
17:57
Turnov s rozvahou útočí.
16:49
Zelenočerní se ale nevzdávají a spojení Rondošovy clony a Palatínusovy střely přineslo úspěch.
16:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (3:4).
15:55
Protiútoky Plzně jsou smrtící. Opět chvilka na půlce Turnova a je to další gól.
15:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Paul Válka (2:4).
14:58
Nebezpečná Nezdarova střela, ale brankář hostů měl "rukavici" připravenou.
13:43
"Velbloudi" obrací skóre. Domácí nepokryli křižnou přihrávku.
13:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Tomáš Němeček (2:3).
13:33
Vojta Palatínus neprostřelil hradbu těl.
12:48
Hosté drží balonek, turnovští ale statečně brání.
11:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Filip Rybnikár (2:2).
11:01
Palatínus našel výborně Měkotu, ale ten zády k bráně nedostal míček za čáru.
10:16
Plzeň zlobí i v oslabení, střelu jednoho z hostujících likviduje Horáček.
09:36
Matěcha se cpal do šance, ale byl faulován. Následuje přesilovka domácích.
09:35
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:16
Turnovští nevyužili váhání hostující obrany.
08:21
Hejduk zahrál tělem, a to že on umí a rázem je soupeř na zemi.
07:58
Turnovská hala se pomalu plní. Dnes bude vyprodáno.
06:42
Vojta Palatínus rozvlnil síťku brány, ale jen tu boční.
04:50
Ledoborec Vitásek razil silně, ale ne dostatečně, aby se dostal ke střele. Následně v gólovce Rondoš.
03:44
Pokud jste zmateni ohledně domácího brankoviště, tak dnes chytá Horáček. Trenér Marks pro zmatení soupeře původně nasadil jedničku Švece, ale nakonec dnes dostál šanci první jmenovaný. Lukáš Rudolf stále na svoji premiéru čeká.
03:08
Domácí kapitán vyslal prudkou, přesnou a po zemi a rázem Turnov znovu vede.
03:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (2:1).
02:14
Hejdukova dělovka nepadla do brány. Navrátilec z koberovské farmy se nebojí pálit.
01:06
Hosté ale brzy odpovídají, padáček ze standartky zapadl za Horáčkova záda.
01:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Petr Linc (1:1).
00:31
Domácí po celou první půlminutu nepustili balón, stačily tři přihrávky a Matěcha dorážel do prázdné.
00:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Rondoš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Václav Khek, Filip Rybnikár, Paul Válka, Jaromír Täuber, Petr Linc
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Rondoš, Pavel Sekyra, Štěpán Matěcha, Jan Havlín
00:00
Dnes nás čeká souboj o čelo tabulky. Uhájí domácí pozici lídra Národní ligy, nebo se stane novým králem soutěže Plzeň? Dozvíme se v následujících šedesáti minutách.