5:2
3:3
2:4
- : -
branky (asistence): 08:20 Michal Klouda (Lukáš Malý), 08:44 Jakub Tomšíček, 13:41 Lukáš Malý (Michal Klouda), 14:50 Lukáš Froněk (Ondřej Havelka), 15:13 Marek Slepička (Zdeněk Valdauf), 23:43 Lukáš Froněk (Jakub Tomšíček), 34:58 Lukáš Svintek (Lukáš Froněk), 39:50 Lukáš Malý, 52:41 Ondřej Havelka (Václav Hejplík), 57:07 Lukáš Malý
branky (asistence): 09:16 Lukáš Kvaček (Jakub Kubina), 12:33 Petr Hofman (Jakub Kubina), 21:10 Petr Hofman (Dominik Emlar), 28:13 Jan Škola (Jakub Kubina), 34:17 Dominik Emlar (Petr Hofman), 40:58 Petr Hofman (Jakub Kubina), 46:54 Jan Škola (Dominik Emlar), 57:48 Dominik Emlar (Petr Hofman), 59:34 Dominik Emlar (Petr Hofman)

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Sokol Jaroměř 10:9
9. Michal Klouda, 9. Jakub Tomšíček, 14. Lukáš Malý, 15. Lukáš Froněk, 16. Marek Slepička, 24. Lukáš Froněk, 35. Lukáš Svintek, 40. Lukáš Malý, 53. Ondřej Havelka, 58. Lukáš Malý - 10. Lukáš Kvaček, 13. Petr Hofman, 22. Petr Hofman, 29. Jan Škola, 35. Dominik Emlar, 41. Petr Hofman, 47. Jan Škola, 58. Dominik Emlar, 60. Dominik Emlar; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 6:3 + Jan Škola 10; využití: 0:3; diváků: 57; zásahy brankářů: Jakub Kunst 31 - Jiří Veinfurter 5, Jiří Alexij 10; po třetinách: 5:2, 3:3, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kratochvíla: "Jaroměř je houževnatý soupeř a zápasy s nimi jsou vždy více boj než florbal. Jsem rád, že jsme zvládli třetí utkání během 7 dní i ve velmi oslabené sestavě."
60:00
Komentář trenéra hostu Martina Klapky: "Zápas rozhodly naše hrubý individuální chyby a neschopnost dostat soupeře za branku."
60:00
59:45
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
59:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (10:9).
59:29
Utkání už je pravděpodobně rozhodnuto. Domácí zavřeli hosty na jejich obrané polovině
59:05
Nyní ve třech se brání Jaroměř
58:36
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
57:48
57:42
Hosté jsou značně frustrování
57:40
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý z trestného střílení (10:7).
57:07
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 10 minut za nesportovní chování.
57:07
Vyloučen hráč Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
57:07
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
56:17
Domácím další branka výrazně pomohla. Nyní jsou to oni, kteří ovládají hru
53:57
Malý měl na čepeli další braku Štírů, jeho pokus beckhandem hostující brankář kryje
52:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Václav Hejplík (9:7).
52:41
Havelka od pravého mantinelu vyslal střelu na hostujícího brankáře, ten střelu neviděl a propadla za jeho záda
50:38
Jaroměřský hráč s číslem 77 dnes už ošetřován naší zdravotnicí, je pravda, že naše Zuzanka je krásná blondýnka
49:55
Domácí jsou nyní opaření. Jaroměř má nyní více ze hry a žene se za vyrovnáním
49:28
Timeout TJ Sokol Jaroměř
46:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Dominik Emlar (8:7).
46:54
A je zaděláno na drama. Hosté využívají přesilovku
46:42
Kunst výborným zákrokem podržel domácí, stihl se přesunout proti střele Emlara
46:10
Vyloučen hráč Zdeněk Valdauf družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
44:45
Škola nyní orazítkoval tyčku domácích
44:15
Havelka byl v rohu naražen na mantinel. Hosté hodně přitvrdili
44:00
Svintek bojoval na brankovišti proti přesile Jaroměřských. K míčku se nedokázal dostat
43:25
Štíři se stále nemohou rozhodnout. Jaroměř je stále v zápase a nyní domácí zavřela na své polovině
42:30
Emlar výborně obehrál dva domácí obránce následně i dokázal i vystřelit. Přízemní střela skončí u Kunsta
41:30
Na druhé straně Malý trefuje opět tyčku hostující branky
41:20
Svintek sám před Alexijem přestřeluje
40:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kubina (8:6).
39:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý bez asistence (8:5).
39:50
Malý proběhl celé hřiště a vymetl pravý roh hostující branky
39:35
Spolupráce dvou Lukášů nekončí brankou. Svintek našel Froňka, ten se mu snažil vrátit do ještě lepší pozice, junior Svintek však míček nezpracoval
35:00
Pro fanoušky to musí být obrovská změna. V úterý se v Českých Budějovicích představila superligová Bohemka, která zde předvedla výborný výkon a také florbal. Domácí byli vyrovnaným soupeřem po 50 minut hry. Něco podobného dnes na palubovce rozhodně nevidíme. Bohužel
34:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Svintek, asistoval Lukáš Froněk (7:5).
33:43
Hejplík vykoupal hostující obránce, přízemní střela končí jen těsně vedle branky hostů
33:30
Hosté rozehrávali standardní situaci na velkém brankovišti. Pětice domácích zůstala ve zdi soustředěná a střelu zablokovala
31:50
Domácí hrozí z rychlých ale smrtelných protiútoků. Valdauf nyní clonil před Alexijem, který nic neviděl, míček ho však trefil
31:24
Škola z první vyslal tvrdou střelu na Kunsta, ten reflexivně vyrazil před sebe. Obránci vyhazují
30:55
I Kudláček střílí těsně za polovinou. Alexij vyráží nad
30:05
Tomšíček pálil z poloviny, do střely mu doslova lehl pod nohy
28:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Jakub Kubina (6:4).
28:13
ze střední vzdálenosti se prosazuje od polovinu hřiště
27:50
Štíři mohli přidat další branku v oslabení. Žáček nedokázal přihrát volnému Malému
27:32
Hašek se ocitl sám před Kunstem, přestřelil
26:45
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
24:00
Kunsta nyní zachránila horní tyčka
23:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Jakub Tomšíček (6:3).
23:43
Moc prostoru dostal domácí útok. Tomšíček výborně našel Froňka a ten na středu hřiště neměl problém Alexije překonat
21:50
Havelka dnes hraje ve velké formě. Nyní poslal jedovatou střelu na Alexije
21:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (5:3).
20:15
Domácí do prostřední periody vlétly s velkým elánem. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží
18:00
Malý opět našel kolegu Kloudu, který měl před sebou prázdnou branku, trefil přesunujícího se brankáře
17:32
A domácí polovině se hodně přiostřilo. Rozhodčí zatím tvrdou hru pouštějí
16:30
Jaroměř napadá rozehrávku domácích
15:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička, asistoval Zdeněk Valdauf (5:2).
15:13
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Alexij družstva TJ Sokol Jaroměř
15:13
A branková smršť v podání domácích vyhnala hostujícího brankáře z branky. Slepička opět trefuje prostor nad nohou a Veinfurter míří na střídačku
14:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Ondřej Havelka (4:2).
13:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Michal Klouda (3:2).
12:33
12:33
Hofman využívá přesilovku. Po kombinaci Jaroměře na polovině domácích krásně trefuje horní polovinu Kunstovy branky. A máme srovnáno
12:33
Malý opět překvapil Veinfurtera střelou nad levou nohu. Domácí jdou opět do vedení
10:48
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
09:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Jakub Kubina (2:1).
09:16
Kubina nastřeloval na Kunsta, míček letěl mimo domácí branku, přesto jeho trajektorii dokázal Kváček změnit a hosté snižují
08:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Tomšíček bez asistence (2:0).
08:44
Tomšíček od mantinelu trefuje přesně horní roh hostující branky
08:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Klouda, asistoval Lukáš Malý (1:0).
08:20
Malý naservíroval volnému Kloudovi, který neměl problém zasunout do prázdné branky
08:07
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
07:57
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
07:00
Hofman opět v dobré příležitosti Jaroměře, Kunst mu skočil pod nohy a šanci tak zlikvidoval
06:23
I v 11 hráči hrají Štíři aktivně a hosty napadají při rozehrávce
05:27
Velmi okleštěná sestava domácích, kteří pravděpodobně doplatili na úterní pohárový zápas s extraligovými Bohemians, jsou zatím lepším týmem. Útočníci Štírů na svých holích měli minimálně dvěbrankové příležitosti. Hostující brankař je však stoprocentní
03:50
Hostující Hofman se hnal za první brankou, Kunst byl opět připraven
02:50
Z podobného místa střílel Kudláček, střela se do branky nevešla
02:05
Havelka z poloviny hřiště střelou tahem opět vyzkoušel Veinfurtera, ten vyráží před sebe. Míček odpalují obránci hostí
01:00
Nyní se i na druhé straně musel soustředit Kunst
00:15
Tomšíček poprvé vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, ten byl připraven
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Hroneš, Jan Hrobský, Michal Nožička, Petr Hašek, Jan Škola
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jakub Kunst; hráči v poli: Ondřej Havelka, Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Petr Žáček, Jakub Tomšíček