0:1
3:3
3:5
- : -
branky (asistence): 30:48 Ondřej Neuman (Jiří Špak), 31:22 Jiří Špak (Jan Burkoň), 32:45 Teemu Tuhkanen (Tomáš Szabo), 45:03 Tomáš Szabo (Filip Munzar), 50:22 Filip Munzar (Tomáš Szabo), 58:02 Tomáš Szabo (Teemu Tuhkanen)
branky (asistence): 11:19 Petr Hašek (Jan Škola), 33:14 Dominik Emlar (Jakub Kubina), 34:55 Petr Hašek (Michal Nožička), 35:29 Dominik Emlar (Petr Hofman), 41:28 Dominik Emlar (Jonáš Mědílek), 49:22 Dominik Emlar (Jonáš Mědílek), 50:32 Dominik Sukup (Jan Lehký), 53:19 Jan Hroneš (Petr Hofman), 59:05 Dominik Emlar

FBC PANTHERS LIBEREC - TJ Sokol Jaroměř 6:9
31. Ondřej Neuman, 32. Jiří Špak, 33. Teemu Tuhkanen, 46. Tomáš Szabo, 51. Filip Munzar, 59. Tomáš Szabo - 12. Petr Hašek, 34. Dominik Emlar, 35. Petr Hašek, 36. Dominik Emlar, 42. Dominik Emlar, 50. Dominik Emlar, 51. Dominik Sukup, 54. Jan Hroneš, 60. Dominik Emlar; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Stanislav Kolomazník 22 - Jiří Alexij 21; po třetinách: 0:1, 3:3, 3:5;
60:00
59:59
Hotovo, vymalováno....
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Szaba: Hrůza, každý by se nad sebou měl zamyslet. Děkujeme divákům za podporu a omlouváme se, že jsme je doma opět zklamali.
59:59
Střeli ve třetí třetině Panthers 10 - Jaroměř 8
59:59
Komentář trenéra hostů Martina Klapky: trenér komentář k utkání neposkytl.
59:42
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
59:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar bez asistence (6:9).
59:05
Neuman chybuje u mantynelu a je rozhodnuto.
58:09
Pantheři v 6
58:02
Timeout FBC PANTHERS LIBEREC
58:02
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Teemu Tuhkanen (6:8).
57:00
Kapitán domácích si cosi vyříkává s rozhodčám Vlčkem.
56:44
Kluci z Jaroměře se srazili a Nožička srážku těžce rozdýchává.
55:29
Došlo i na souboj hlasivek v hledišti. Oba tábory fanoušků jsou teď (skoro poprvé) aktivní.
53:20
Tak uvidíme, zda-li toto již není rozhodující náskok Jaroměře. Ale Pantheři vybruslili již z větší šlamastiky.... Uvidíme.
53:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hroneš, asistoval Petr Hofman (5:8).
52:59
Špakovu střelu z pravé Alexij vytěsnil.
50:33
Hosté bleskově zvyšují.
50:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Sukup, asistoval Jan Lehký (5:7).
50:23
V jednoduchosti je síla. Snižujeme!
50:22
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (5:6).
50:09
Rozdivočelí hosté pokřikují na rozhodčího, ale ten se nedá ošálit.
49:23
Emlar nedal Kolomazníkovi z pravé strany šanci.
49:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jonáš Mědílek (4:6).
48:05
Špak v úniku, ale nikdo jej nepodpořil.
45:40
A hned jsou domácí aktivná adál ohrožují branku Jaroměře.
45:03
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Filip Munzar (4:5).
44:45
Emlar z výjezdu netrefil branku domácích
43:42
Kolomaznák čaruje, Jaroměř tlačí a domácí obrana nestíhá.
42:15
Hosté pokračují v aktivitě a ohrožují branku Kolomazníka.
41:28
40:59
Na začátku třetí třetiny aktivní obě družstva.
40:00
40:00
39:59
Střeli na branku ve druhé třetině Panthers 9 - Jaroměř 7 Domácí ve druhé části aktivnější, ale nedůraz před vlastní brankou je zatím stojí vedení.
39:56
Standartka domácích, ale Neuman netrefuje branku.
39:06
Neuman na zemi vedle branky Jaroměře, ale hraje se dál.
38:14
Ježek 2x získal balónek, ale ve finále z toho nic pro domácí nebylo.
37:05
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za bránění ve hře.
35:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (3:4).
35:29
Jak rychle domácí přišli k vedení, tak rychle o něj přišli. Nedůraz před brankou je zatím stojí vedení....
34:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Michal Nožička (3:3).
34:55
Vyrovnáno
33:15
A teď v domácí brance.
33:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kubina (3:2).
32:46
Tak se nám to rozjíždí....Další branka v síti hostí.
32:45
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Tomáš Szabo (3:1).
31:22
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Burkoň (2:1).
30:49
Domácí se dostali do útoku a Neuman využil chytrou nahrávku Špaka,
30:48
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jiří Špak (1:1).
30:23
Burkoň z poza branky našel Špaka a ten se nemýlil. Pantheři vedou 2:1. Zaslouženě...
30:20
Přesilovka v podání domácích zatím nic moc. Hosté jsou aktivnější.
29:33
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
27:43
Šeps zblokoval Hofmanovu střelu.
27:15
Hra se přiostřuje, píšťalka mlčí,,,,
26:24
Tuhkanen pěkně tečoval před brankou hostí, bohužel těsně vedle.
25:15
Domácí pomlau získávají převahu. Uvidáme, zda-li to bude trvalejší stav.
23:57
Szabo ohrozil branku Alexije. Bohužel pro domácí jeho střela jen těsně minula pravý horní růžek branky.
23:25
Kolomaznák v domácí brance čaruje.
22:37
Zato teď se hosté rozehráli a tlačí domácí.
21:35
Liberec v plném počtu. Domácí přežili přesilovku bez větší námahy.
20:01
Druhá třetina zahájena. Jaroměř se vrhl do druhé části přesilovky.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel Panthers 8 - Jaroměř 15
19:35
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za hra na zemi.
17:37
Po dlouhé době zajímavá situace. Po průniku a nahrávce Neumana na Šeps trefuje z dobré pozice Alexije.
14:59
Hosté v presilovce nic nevymysleli, naopak domaci ohrozili branku soupere. Hraje se v plnem poctu.
12:59
Vyloučen hráč Jan Burkoň družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:20
Omlouvame se. Problem se serverem.
11:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Alexij; hráči v poli: Jan Hroneš, Petr Hašek, Jan Škola, Jan Hrobský, Michal Nožička
00:00
Line-up domácích FBC PANTHERS LIBEREC : brankář: Stanislav Kolomazník; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jakub Ježek, Jan Burkoň, Jiří Špak