2:3
1:1
0:0
- : -
branky (asistence): 09:42 Martin Weiss (Martin Žemlička), 14:05 Martin Morava (Martin Weiss), 36:14 Erik Štěrba
branky (asistence): 01:45 Martin Kalous (Matěj Lubenský), 07:51 Sebastian Jakob (Lukáš Tomeš), 13:49 Jiří Krůšek (Matěj Lubenský), 38:07 Lukáš Pokorný (David Kolář)

FBC DDM Kati Kadaň A - Panthers Praha 3:4
10. Martin Weiss, 15. Martin Morava, 37. Erik Štěrba - 2. Martin Kalous, 8. Sebastian Jakob, 14. Jiří Krůšek, 39. Lukáš Pokorný; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Ondřej Janůšek 31 - Jan Borák 32; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Krásné utkání, které má opětšpatný konec, že jsme prohráli zase o gól díky soupeři za dobrou hru.
59:59
Utkání se hrálo až do konce naplno.
59:25
Po nájezdu se domácí zvedli a vyžádali si vyloučení.
59:07
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
58:44
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Martin Kalous.
58:43
Vyloučen hráč Jan Čeloud družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
57:18
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
57:18
Domácí si vyžádali timeout a vypada to že něco plánují
56:45
Nepřesný pokus hostůopět končí v rukou Janúška.
54:46
Hosté se opět dostávaji pod tlak a dělají chyby.
53:49
51:18
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
51:18
Po nepřehledné situaci se Daněk ujímá balonku,ale ne na dlouho, jelikož rozhodčí zvedá ruku a Daněk odchází na trestnou lavici.
50:15
Po samostatném úniku jednoho z hostů se domácí Čeloud dopustil přestupku.
49:51
Vyloučen hráč Jan Čeloud družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
38:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval David Kolář (3:4).
38:07
Hosté se dostali k šanci a dokázali ji proměnit
37:54
Domácí se pokouší jakýmkoliv způsobem dostat k šanci.
36:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba bez asistence (3:3).
36:14
Krasným golem Erik Štěrba završil krásnou akci domácích.
35:53
Po první klidné časti druhé třetiny se trochu přiostřilo.
29:56
Po nacvičené standardce seke střele dostává Martin Weiss ten ale trefuje jen brankáře hostů.
26:35
Pardubský se dostal do skvělé šance, ale neproměnilji.
25:20
Teď se skvělým zákrokem vytáhl domácí brankář Ondřej Janúšek.
23:34
Vyloučen hráč Daniel Dolanský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
23:34
Úplně stejný faul jako Lubenský teď předvedl domácí Dolanský.
23:02
Po faulu Lubenského na domácího Čelouda rozhodčí zvedá ruku a následuje vyloučení
21:39
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
20:10
Úvodní buly vyhrávají domácí a ihned se pouští do útočné akce.
20:00
20:00
19:59
Střely v prvníčásti: 12:12
18:56
Po střele Ptáčníka se k zemi klátí jeho spoluhráč Pavel,který schytal jeho střelu.
17:26
Po velmi tvrdém souboji Zýky a Palcara odcházejí s balonkem hostém ale ihned poté rozhodčí odpískávají faul.
16:40
Dnešní zápas nabízí velmi atraktivní florbal.
14:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Morava, asistoval Martin Weiss (2:3).
14:05
Ihned po buly se kmíčku dostávají domácí a střílejí druhou branku.
13:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Matěj Lubenský (1:3).
13:49
Hosté se opět prosazují.
12:15
Po útočné akci domácích se balonek dostává do vzduchu a hráč hostů ho omylem odhlavičkuje pryč, ale rozhodčí zůstávají klidní.
11:22
Domácí Kati se opětovně dostávají došancí, ale neproměňujíje.
09:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Weiss, asistoval Martin Žemlička (1:2).
09:42
Po skvělé akci domácích se po střele ze středu hřiště prosazujeMartin Weiss.
09:32
Utkání se hraje ve vysokém tempu, šance střídá šanci.
07:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Lukáš Tomeš (0:2).
07:51
K balonku se opět dostali hosté a dokázali tak potrestat domácí.
03:52
Po rozehrávce hostů ve svém obranném rozjíždí útočnou akci David Polcar,ale obranným zákrokem ho zastavil Lukáš PArdubský.
01:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Matěj Lubenský (0:1).
01:45
Po chybě v obraně domácích se po přihrávce Matěje Lubenského prosazuje Martin Kalous.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Lukáš Pokorný, David Kolář, Patrik Míka, Pavel Daněk, David Polcar
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Martin Odlas, Jakub Solar, Aleš Limberg, Miroslav Hanzlíček, Jan Odlas