3:1
2:3
4:2
- : -
branky (asistence): 04:05 Jakub Čáp (Tomáš Furch), 10:21 David Novotný (Kryštof Minařík), 17:12 Michal Schwan (Michal Němeček), 34:10 Kryštof Minařík, 37:06 Pavel Řehák (Michal Schwan), 40:28 David Hendrich (Michal Schwan), 46:17 Kryštof Minařík (Václav Kramel), 53:03 Jakub Doutnáč (Michal Šeda), 55:59 David Hendrich (Michal Němeček)
branky (asistence): 08:29 Jiří Giptner (Lukáš Fiala), 33:37 Karel Klíma (Lukáš Fiala), 35:17 Karel Klíma (Tomáš Fiala), 38:35 Jakub Štěrba (Ondřej Kopp), 41:09 Petr Pastor (Daniel Fokt), 50:43 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala)

ASK Orka Čelákovice - Florbal Chomutov 9:6
5. Jakub Čáp, 11. David Novotný, 18. Michal Schwan, 35. Kryštof Minařík, 38. Pavel Řehák, 41. David Hendrich, 47. Kryštof Minařík, 54. Jakub Doutnáč, 56. David Hendrich - 9. Jiří Giptner, 34. Karel Klíma, 36. Karel Klíma, 39. Jakub Štěrba, 42. Petr Pastor, 51. Lukáš Fiala; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:2 + Jan Vlček 10; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Petr Freiman 39 - Jan Vlček 21; po třetinách: 3:1, 2:3, 4:2;
60:00
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva Florbal Chomutov na 10 minut za nesportovní chování.
60:00
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dneska jsme poprvé vedli celý zápas a i přes určité herní výpadky jsme nakonec zaslouženě vyhráli. Pro nás velmi cenné tři body. Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dneska rozhodlo, že vždycky ,když jsme se dostávali do zápasu, jsme z protiútoku inkasovali. Stálo nás to mnoho fyzických i psychických sil. Blahopřejeme domácím k vítěství a přejeme mnoho štěstí v sezóně.
55:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Hendrich, asistoval Michal Němeček (9:6).
55:59
Po kombinaci Hendricha s Němečkem se gólu raduje Hendrich
54:35
Do družstva nehrajících z taktických důvodů se přidal i Čáp. Družstvo nehrajících z důvodu zraněni si založil Tichý.
53:43
Doutnáč se dostává do konverzace s jedním ze sudích, zdá se, že přátelé z nich však nebudou
53:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Michal Šeda (8:6).
53:03
Doutnáč tvrdě atakovaný u mantinelu se stejně dostal do střely, která se nakonec ukázal býti gólovou
51:35
Průběžný počet střel v polovině 3. třetiny: Orka-3 , Chomutov- 15
50:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (7:6).
46:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Václav Kramel (7:5).
46:17
Naprosto volný Minařík nepohrdl šancí skórovat
44:24
Minařík obětavě zablokoval střelu směřující do brány
43:00
Jareš s Mikšovským nenastoupili z taktických důvodů do 3. třetiny dnešního sportovního klání
41:15
Po vstřelené brance opět přišla zrada od moderních technologií. Kdy tato muka skončí?
41:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Fokt (6:5).
41:09
Foktova krosovka našla volného Pastora a ten dává pátou branku své družiny
40:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Hendrich, asistoval Michal Schwan (6:4).
39:43
Pastor si tvrdým zákrokem u mantinelu vysloužil nelichotivé poznámky od jednoho z fanoušků
38:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Kopp (5:4).
38:35
Koppův pas našel úplně volného Štěrbu, který se ani ne z metru nemýlil
37:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák, asistoval Michal Schwan (5:3).
36:48
Dva na jednoho běželi Čáp s Furchem. První jmenovaný sice nosí děti, další gól však nepřinesl
36:15
Hra se přelévá ze strany na stranu
35:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Karel Klíma, asistoval Tomáš Fiala (4:3).
35:17
Druhý zásah v dnešním zápase si připisuje Klíma
34:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík z trestného střílení (4:2).
34:10
Minaříkova střela propadla mezi rukou a tělem Vlčka a dojela za brankovou čáru. To je zas radosti na Starém bělidle
33:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Karel Klíma, asistoval Lukáš Fiala (3:2).
33:37
Klíma super přesnou střelou překonává gólmana
33:02
Nebýt moderních technologií nemohli bychom si spolu užívat krásně strávené chvíle u tohoto online přenosu
32:24
Časomíra je opět nahozena. Chvála bohu za moderní technologie :)
32:00
Hraje přerušena z důvodu výpadku časomíry. Právě proto by se lidstvo němelo spoléhat na moderní technologie
30:43
Giptner se snažil překonat freestylovým způsobem překonat Freimana, chyběly milimetry
30:07
Zkušený lobák od Jareše nezpracoval Hendrich, a tak jsme se nestali svědky ničeho zajímavého
28:17
Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Tímto heslem se řídil Giptner a byli jsme svědky sportovního chování. Víc takovýchto okamžiků.
26:53
Chomutovský tým po vzoru Papinova hrnce zvýšil tlak
26:05
Protiútok Orky připomínal účast pana Patroviče v show Československo má talent. Skončil neúspěchem
24:40
Po krásné kombinační akci se šance trefit prázdnou branku zalekl Tureka nasměroval balónek za branku
23:28
Možnost přetavit tvrdé hodiny tréninku do gólové radosti se naskytá chomutovským , jelikož budou hrát přesilovou hru
23:20
Vyloučen hráč Michal Schwan družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
19:00
Mikšovský poslal Koppa na dovolenou. Destinace za mantinelem.
18:29
Vysokou hokejkou zahrál Pastor
17:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Schwan, asistoval Michal Němeček (3:1).
17:12
Něměček se prosmýkl po lajně, nahrál Schwanovi a Schwan zkušeně zavěsil.
16:18
Nebezpečnou střelou se prezentoval Jareš. Bohužel pro domácí netrefil zařízení
15:21
Orka se sice zabydlela na polovině soupeře jako nutrie u břehu Labe v Čelákovicích, ale zatím se jí nepovedlo vyslat střelu na chomutovskou branku
14:20
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
13:55
Svědomitě jak N ´Golo Kante se do obrany vrátil Mikšovský a zamezil slibnému protiútoku soupeře
13:26
Rande s podlahou prožil Lukáš Zadák.
12:06
Tvrdším zákrokem se do dnešního onlinu dostává Doutnáč. Rozhodnutí arbitrů se diví a jeho gestikulací připomíná Ježíše na kříži
11:13
Naloženo na přivítanou dostal Schwan a vybojoval trestňák
10:21
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Kryštof Minařík (2:1).
10:21
Sám na branku pelášil Novotný a s velkou dávkou štěstí proskákal míček za golmana
08:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Lukáš Fiala (1:1).