1:2
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 06:21 Jan Mazur (Marek Dzierža), 35:34 Štěpán Kostolány (Marek Dzierža), 42:38 Karel Balnar (Jan Mazur)
branky (asistence): 04:26 Ondřej Liška, 07:03 Lukáš Vancl (Martin Sláma), 30:55 Michal Žůrek (Adam Konečný), 59:45 Lukáš Jalový (Michal Žůrek)

S.K. P.E.M.A. Opava - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4
7. Jan Mazur, 36. Štěpán Kostolány, 43. Karel Balnar - 5. Ondřej Liška, 8. Lukáš Vancl, 31. Michal Žůrek, 60. Lukáš Jalový; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 100; zásahy brankářů: Matěj Martínek 17 - Daniel Chrást 20; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:1;
60:00
Komentář domácího trenéra Roberta Segeti: Velice vyrovnané utkání, které dvě třetiny postrádalo tempo. Soupeř hrál velice důrazně a i přes to rozhodl dvěmi góly z přesilových her rozhodl o svém vítězství. Doufám, že dnešní facka nám spíše pomůže než-li ublíží.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Martina Andrleho: Z naší strany velmi disciplinovaný výkon. V závěru zápasu jsme byli šťastnější díky nepochopitelnému zkratu hráče Opavy. Zápas sám o sobě měl velkou kvalitu, ani jeden z týmu si nedal nic zadarmo, šlo o celkem tvrdé utkání. Kéžby bylo takových zápasů v Národní lize více. Děkujeme soupeři a přejeme jim více štěstí do dalších zápasů.
60:00
59:45
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
59:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Michal Žůrek (3:4).
59:05
Vyloučen hráč Zdeněk Žák družstva S.K. P.E.M.A. Opava na 2 minuty za nesportovní chování.
59:05
Hráč Brna zlomil hůl, Zdeněk je h... chlap a čepel hráči odstřelil ...
58:35
Dzierža vystihl rozehrávku Veverky, akce 2 na 1 ... Mazur střílí mimo...
57:07
Timeout S.K. P.E.M.A. Opava
56:36
Jalový si udělal D. Repčeka, ještě stihl nahrát volnému Pleškovi, ten se netrefuje.
55:00
Protiútok Opavy, Kostolány si natáhl míček na patu, ale střelu neusměrnil na branku.
54:06
Opava v kombinaci. Dzieržova střela pouze mimo branku.
51:53
Jalový získal míček a utíkal na dva beky Opavy, rychlostí si odstavil D. Repčeka a bekhendovou střeliu nechal vyniknou zákrok maskou domácího brankáře.
50:40
Mazur bez přípravy střílel, mimo.
50:01
Posledních 10 minut 3. třetiny. Šance na obou stranách. Góly zatím žádné.
48:33
Martínek vyrazil střelu, která mířila do horního růžku jeho branky.
47:42
Dzierža byl teď blízko gólu, křižnou nahrávku zachytil ale už míček neusměrnil mezi 3 tyče.
46:00
Konečný na půlce hřiště nic nevymýšlel a jen vystřelil do připraveného Martínka.
42:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Karel Balnar, asistoval Jan Mazur (3:3).
42:38
Mazur krásnou křižnou nahrávkou našel volného Balnara. Ten se trefuje do poloprázdné branky.
42:10
Opava nadále při chuti, fanoušci je ženou co to jen jde.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: 10:5
40:00
38:00
Dnešní utkání sleduje 100 diváků. Děkujeme.
38:00
Opava nadále tlačí soupeře. Zatím bez gólového efektu.
35:34
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Marek Dzierža (2:3).
35:34
A máme tu srovnáno. Kostolány z celkem velkého úhlu trefuje přesně.
34:00
Přesilovka nevyužita. Opava je ale nadále u míčku.
31:55
Vyloučen hráč Lukáš Vancl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
30:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Žůrek, asistoval Adam Konečný (1:3).
30:55
Brno přesilovku využilo. Žůrek natáhl míček a vymetl víko domácí branky.
30:12
Vyloučen hráč Lukáš Rychlý družstva S.K. P.E.M.A. Opava na 2 minuty za vražení zády.
30:12
Rychlý tlačil tlačil až se dotlačil na trestnou lavici.
28:50
Opava se teď delší dobu brání, Brno celkem slušně kombinuje.
26:40
Ou škoda. Mazur krásně vystřelil, Chrást nohou vyrazil, následnou dorážku Dzieržu chytil skvěle do ruky.
24:46
Kostolány vypíchl míček a utíkal směr hostující branka. Nahrál Musialkovi, ten byl už blízko brankáře ale klička mu vůbec nevyšla.
23:26
Brno na druhé straně se během půl minuty dostalo ke dvou střelám. Obě s přehledem Martínek chytá.
22:37
Kocur při chuti. Další střela na branku. Chrást si připisuje skvělý zákrok rukou. p.s. : Tím to zdravíme jeho bráchu Kombajna a šedého Vlka.
22:16
Opavská elite line na hřišti s jednou změnou, tou je místo Pavlíka Sova.
21:22
Kocur potáhl míček na modré a tahem vystřelil, Chrást rukama chytá míček.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 5:5
20:00
19:19
Dřevěný střílel na branku, Marítnek odražený míček vyrazil mimo...
18:00
Sova se snažil překvapit Chrásta. Vystřelil na branku, ten hodil semafor rukou. škoda.
15:42
Mazur získal míček, posunul ho na rozběhlého Dziežu, ten křižně nahrál na Adama Titze. Jenže tomu chybělo cca 10cm aby umístil míček do poloprázdné branky.
12:25
Půl minuty rozehrávali a poté opavští půl minuty bránili.... Proto nastupuje 2. lajna.... Ta zatím není na tom o moc líp.
11:25
Opavská 1. lajna na hřišti.
09:30
Dalibor Repček se teď prezentoval propagační střelou, golman si připsal jednoduchý safe.
09:20
Hra nahoru dolů. Kvalita na obou stranách je znát.
07:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Martin Sláma (1:2).
07:03
Brno v útoku aktivní. Závar na velkém brankovišti končí gólem Vancla.
06:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Jan Mazur, asistoval Marek Dzierža (1:1).
06:21
Dzierža z křídla vystřelil, golman vyrazil. Mazur doklepnul!
05:30
Konečně se probudili i domácí fans. Ženou domácí do toho.
04:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Liška bez asistence (0:1).
04:26
Gól v domácí brance... Střelu nehlídaného Lišky ještě Martínek vyrazil, ale na dorážku byl krátký.
04:00
Na hřišti oboustrané ztráty míčků.
03:20
Jen všem co to čtou bych rád řekl, dneska to fičí... Jak florbal tak onlajn :) ...
02:20
První střela na Chrásta, Zdeněk Žák potáhl míček a brankář hostů měl co dělat, aby zkrotil míček na své hrudi.
00:35
Na druhé straně se pokusil ohrozit Chrástovu svatyni opavský Vojta Repček, střelu mu taktéž zblokovali.
00:22
Utkání začalo, rozehrávku na středu hřiště měli hráči Brna. Ti pouze trefili první hráče Opavy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Jalový, Martin Veverka, Adam Konečný, Dominik Pleska, Rostislav Riger
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. Opava: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Jan Mazur, Marek Dzierža, Karel Balnar, Lukáš Rychlý, Petr Pavlík