0:1
1:6
3:7
- : -
branky (asistence): 37:45 Martin Nesvačil (Jan Tomšů), 45:34 Zdeněk Kounek (Matěj Doubek), 50:37 Matěj Doubek (Milan Buřič), 52:07 Zdeněk Kounek (Ondřej Toman)
branky (asistence): 13:10 Oldřich Pecha (Petr Stejskal), 23:47 Daniel Holeček (Miloš Procházka), 26:31 Jiří Sedláček (Daniel Holeček), 32:44 Filip Šlápota (Daniel Holeček), 37:30 Daniel Holeček (Jiří Sedláček), 39:31 Daniel Holeček, 39:44 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 43:39 Pavel Gellner (Oldřich Pecha), 51:59 Filip Šlápota (Kryštof Kůs), 54:39 Pavel Gellner (Radovan Kubek), 55:46 Radovan Kubek, 56:42 Pavel Gellner (Radovan Kubek), 56:49 Jan Pecha (Daniel Holeček), 57:02 Petr Stejskal (Radovan Kubek)

Pacovští Honzíci - TJ Centropen Dačice 4:14
38. Martin Nesvačil, 46. Zdeněk Kounek, 51. Matěj Doubek, 53. Zdeněk Kounek - 14. Oldřich Pecha, 24. Daniel Holeček, 27. Jiří Sedláček, 33. Filip Šlápota, 38. Daniel Holeček, 40. Daniel Holeček, 40. Kryštof Kůs, 44. Pavel Gellner, 52. Filip Šlápota, 55. Pavel Gellner, 56. Radovan Kubek, 57. Pavel Gellner, 57. Jan Pecha, 58. Petr Stejskal; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Jan Máca 0, Jaroslav Mareš 1, Jan Máca 14 - Michal Krejčí 17; po třetinách: 0:1, 1:6, 3:7;
60:02
Vyjádření trenéra domácích: jedním slovem bída od začátku až do konce. Děkujeme divákům za hojnou účast.
60:01
Vyjádření trenéra hostů: Od začátku jsme kontrolovali hru na konci zápasu soupeř otevřel obranu a díku tomu je tento výsledek. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
57:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Radovan Kubek (4:14).
56:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval Daniel Holeček (4:13).
56:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (4:12).
55:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek bez asistence (4:11).
54:39
Timeout Pacovští Honzíci
54:39
52:07
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval Ondřej Toman (4:9).
52:07
Ale domácí rychle odpovídají střelou do šibenice a snižují na 4:9
51:59
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Kryštof Kůs (3:9).
51:59
Hodně sporný gól kdy hostující hráč v brankovišti sekl brankáře a po té dostal míček za golmanova záda a rozhodčí ho uznává.. no těžko říct, kde je pravda, ale domácí se teď hodně zlobí.
50:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (3:8).
50:37
Doubek teď krásně povodil tři hráče a po krásné akci s Milanem Buřiče dává gól pro diváky.
49:59
Vyloučen hráč Ondřej Toman družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
45:34
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval Matěj Doubek (2:8).
45:34
Pár vteřin domácí přesilovky a důrazná hra domácích ji rychle ukončuje.
45:17
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Oldřich Pecha (1:8).
42:13
Hosté hrají přesilovou hru a míček dostává pravé křídlo, který střílí na prázdnou bránu. Střela ale letí mimo.
40:16
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
39:59
Končí druhá třetina, která byla velmi bohatá hlavně z hlediska gólů, ale na straně hostů a ti třetinu vyhrávají 1:6
39:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (1:7).
39:44
Hostující hráč teď zpoza brány nahrává přesně před bránu a míček opět končí v bráně.
39:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček bez asistence (1:6).
39:31
Hostující hráč teď vytáhl domácího brankáře oběhl bránu a zankočení už bylo velmi jednoduché, protože se brankář nestačil vrátit.
37:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Martin Nesvačil, asistoval Jan Tomšů (1:5).
37:45
Trvdá střela domácího obránce k levé tyčce a míček končí v síti.
37:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jiří Sedláček (0:5).
37:30
Teď hodně leksní hra domácí obrany a hráč hostů se dostává až před brankáře a dává gól.
32:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (0:4).
31:53
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Máca družstva Pacovští Honzíci
31:52
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Filip Šlápota.
31:52
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Mareš družstva Pacovští Honzíci
31:52
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:52
hosté jsou v plném počtu a dostávají se do útoku bohužel Doubek už nemůže nic dělat a soupeře fauluje. Hosté mají nájezd, který neproměnili.
31:21
Domácí drží Dačice v jejich pásmu, ale zakončit se jim nedaří.
29:42
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
29:42
Hráč hostů teď zjael do domácího brankáře, který už měl míček dávno pod kontrolou a seká ho přes ruce. Za tento čin dostal dvouminutovou odměnu na trestné lavici.
28:22
akce domácích u soupeřovi brány. Náhrávka z poza branky před bránu, ale Toman netrefuje bránu.
26:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Daniel Holeček (0:3).
26:31
Hráč hostů dostává přihrávku a přesným backhandem posílá míček k pravé tyčce a zvyšuje tím skore na 0:3
25:26
Domácí Doubek ale odpovídá na druhé straně a dostává se do střely, ale netrefil zařízení
24:00
Teď po chybě domácích se hosté opět dostávají do velké šance, kterou se jim nepodařilo proměnit.
23:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Miloš Procházka (0:2).
23:47
Hráč hostů se teď honě nevšimnut objevil před bránou a podařilo se mu dostat míček za brankářova záda.
20:00
20:00
19:59
skončila první třetina plná napínavých okamžiků na obou stranách. Ještě po odpískání došlo k rozhovoru mezi rozhodčím a domácím kapitánem kvůli neodpískanému faulu.
18:20
Krásný únik domácího Marši, který přihrává před bránu, ale skákající míček se nepodařilo dorazit do brány ani na druhý pokus. A v hale ožívají i diváci.
16:55
Tvrdý souboj domácího Marši, který soupeř neustál a hosté se dostávají do šance, ale nahrávka před soupeřovou bránou nenašla doražejícího hráče
15:25
Domácí začínají být aktivnější a posílají několik střel na soupeřovu bránu. Brankáře ale zatím nepřekonali.
13:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Petr Stejskal (0:1).
13:10
Střela z dálky a hráč hostů ji hezky trefuje pod horní tyčku
12:12
Hosté jsou stále aktivnější a na střely už vedou 8:3. Domácí ale tlaku odolávají a udržují stále bez gólový stav
07:26
Teď se domácí dostali pod tlak a jen se štěstím nesdostali gola, kdy několik střel minuly démácí bránu
03:49
uplynulo necelých 4 minuty z první třetiny a nic zásadního se nestalo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Zdeněk Kounek, Ondřej Toman, Matěj Doubek, Jan Maršík, Tomáš Krátoška