2:0
2:4
5:3
- : -
branky (asistence): 15:51 Pavel Kožušník (Jiří Krečmer), 19:17 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 31:08 Ondřej Kučera (Marián Kloza), 38:36 David Beneš (Jiří Krečmer), 41:43 Jiří Krečmer (Martin Varta), 42:03 Marián Kloza (Ondřej Kučera), 44:21 Vojtěch Mžyk, 45:59 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 58:08 Pavel Kožušník (Martin Varta)
branky (asistence): 22:54 Miroslav Horký (Jakub Černý), 25:20 Štěpán Mosler (Miroslav Horký), 27:21 Miroslav Horký (Daniel Macek), 35:27 Jan Smolka (Matyáš Kalina), 49:50 Jan Smolka (Ondřej Špalek), 51:45 Štěpán Mosler (Miroslav Horký), 56:16 Jan Smolka

Florbal PEGRES Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 9:7
16. Pavel Kožušník, 20. Marián Kloza, 32. Ondřej Kučera, 39. David Beneš, 42. Jiří Krečmer, 43. Marián Kloza, 45. Vojtěch Mžyk, 46. Vojtěch Mžyk, 59. Pavel Kožušník - 23. Miroslav Horký, 26. Štěpán Mosler, 28. Miroslav Horký, 36. Jan Smolka, 50. Jan Smolka, 52. Štěpán Mosler, 57. Jan Smolka; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:5; využití: 2:1; diváků: 177; zásahy brankářů: Jan Piško 13 - Pavel Novotný 18; po třetinách: 2:0, 2:4, 5:3;
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostů: Do třetí třetiny jsme nevstoupili dostatečně koncentrovaně a soupeř našeho zaváhání využil. Zápas jsme se snažili zdramatizovat, ale díky zbytečným vyloučením soupeř vyhrál. Děkujeme fanouškům a divákům za podporu.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: domácí - 13, hosté - 6
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: Do první třetiny jsme vstoupili skvěle, ale ve druhé po individuálních chybách jsme ve druhé třetině dostali 4 góly. Ve třetí třenině jsme se poučili z chyb a využili chyb soupeře. I tak soupeř zdramatizoval třetí třetinu a o to byl zápas zajímavější pro diváky. Děkujemi soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů Závory Miroslava: Do úvodu zápasu se nam nedařila rychlá rozehrávka, nedostávali jsme se do šancí, soupeř zaslouženě odskočil o dva góly v první třetině. Do druhé třetiny jsme vstoupili o poznání lépe, kdy se nám soupeře podařilo dostávat rychlými balóny pod tlak.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
58:08
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Martin Varta (9:7).
58:08
Varta dostává přesnou přihrávku a proměňuje.
58:01
Timeout Florbal PEGRES Havířov
58:01
Vyloučen hráč Matyáš Kalina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vražení zády.
58:01
Torpedo si bere oddechový čas, aby dokázali zvýšit nynější stav.
56:41
Vyloučen hráč Jan Mazanec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
56:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka bez asistence (8:7).
56:16
Smolka dokázal přehrát havířovskou obranu a proměňuje.
55:20
Holeš se zbavil dvou hráču v rohu a nahrává na střed, ale střela letí mimo.
53:30
Kožušník přihrává na střed, ale o míček nikdo nemá zájem.
51:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Miroslav Horký (8:6).
51:45
Mosler se ukazuje na střelu, Hořký si jej všímá a Karlovy Vary dávájí další gól.
49:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Ondřej Špalek (8:5).
49:50
Smolka přjímá přihrávku a střílí.
49:05
Karlovy Vary si ztěžují hru svými zbytečnými fauly a Havířov toho využívá.
48:04
Kloza ze středu hřiště střílí, ale bránu míjí.
47:27
Beneš odkopává skákající míček za mantinel a uklidňuje hru.
46:30
Výborně hrající Torpédo Havířov má hru zcela pod kontrolou.
45:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (8:4).
45:38
Vyloučen hráč Jan Mazanec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez hokejky.
44:36
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry.
44:21
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (7:4).
42:03
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Ondřej Kučera (6:4).
41:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Martin Varta (5:4).
40:30
Karlovy Vary začaly vyvíjet velký tlak na havířovskou obranu.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: domácí - 5, hosté - 8
40:00
39:25
Karlovy Vary mají rozehrávku ze soupeřova rohu.
38:36
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Jiří Krečmer (4:4).
37:53
Smolka dostavá cross a střílí, ale trefuje boční síť brány.
35:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Matyáš Kalina (3:4).
35:27
Smolka bojuje před bránou a po sléze proměňuje.
34:29
Holeš se snaží využít šance, bohužel Novotný zakročuje.
33:50
Karlovarští drží míček na svojí půlce.
31:08
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Marián Kloza (3:3).
31:08
Kučera se probojoval přes obránce a střílí.
30:21
Kožušník střílí tahem, ale míjí.
27:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Daniel Macek (2:3).
27:21
Macek přihrává Horkému, který využívá oslabení.
26:20
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
25:20
25:20
Mosler s Horkým předvádí krásnou kombinaci, která jím vychází.
22:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Jakub Černý (2:1).
22:54
Horký dostává přihrávku a střílí prudkou střelu.
22:14
Mžyk sprintem zachraňuje Havířov před karlovarskou útočnou akcí.
20:35
Havířov má rozehrávku před bránou soupeře.
20:01
Začáteční buly 2. třetiny vyhrál tým Torpédo Havířov a připravují 1. útok.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: domácí - 9, hosté - 6
20:00
19:17
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (2:0).
19:17
Torpedo provádí kombinaci přihrávek a Kloza krásně zakončuje.
18:30
Špalok dostává cross, ale šanci promarnil.
15:51
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Jiří Krečmer (1:0).
15:51
Po šanci karlovarských hráču, využívá šance Torpedo, které úspěšně proměňuje!
13:45
Varta poslal přihrávku Kožušníkovi, který položil brankáře, ale trefuje pouze tyč.
10:25
Mžyk trefuje břevno!
09:50
Holeš dostává přirávku od Krečmera a zkouší jít sám na bránu, avšak Novotný se nenechal obehrát.
07:53
Probíhá souboj v rohu u karlovarské brány.
05:30
Bezděčík poslal špatnou přihrávku a karlovarští hráči získali balónek, který ale končí za mantinely.
04:40
Karlovarští hráči pokazili rozehrávku, Klóza využil šance, avšak opět neúspěšně.
02:45
Probíhá souboj před karlovarskou brankou, ale hráči Karlových Varů úspěšně odolávají tlaku.
01:24
Karlovy Vary zkoušejí vstřelit gól, ale neúspěšně.
00:05
Úvodní buly vyšlo lépe hráčům Karlových Varů, kteří jsou na míčku a připravují první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Miroslav Šnajdr, Jakub Novák, Tomáš Oliverius, Daniel Macek, Petr Gasparik
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach