1:3
2:2
2:5
- : -
branky (asistence): 02:23 Michala Motejzíková (Martina Gembecová ), 31:18 Lucie Šmídová (Aneta Slaná), 36:08 Lucie Šmídová (Martina Gembecová ), 42:47 Aneta Slaná (Martina Gembecová ), 59:41 Anna Kořínková (Markéta Cháberová)
branky (asistence): 05:47 Simona Chodurová, 10:07 Lucie Kopýtková (Dominika Klímová), 17:20 Natálie Janouchová (Viktorie Schoberová), 22:24 Lucie Kopýtková (Dominika Klímová), 24:47 Lucie Kopýtková (Petra Bratschaedlová), 40:37 Viktorie Schoberová (Jitka Beránková), 54:06 Simona Chodurová, 55:22 Dominika Klímová (Petra Bratschaedlová), 55:58 Simona Chodurová, 58:49 Viktorie Schoberová (Natálie Janouchová)

FBC Česká Lípa - Florbal Chomutov 5:10
3. Michala Motejzíková, 32. Lucie Šmídová, 37. Lucie Šmídová, 43. Aneta Slaná, 60. Anna Kořínková - 6. Simona Chodurová, 11. Lucie Kopýtková, 18. Natálie Janouchová, 23. Lucie Kopýtková, 25. Lucie Kopýtková, 41. Viktorie Schoberová, 55. Simona Chodurová, 56. Dominika Klímová, 56. Simona Chodurová, 59. Viktorie Schoberová; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jitka Halabalíková 18 - Veronika Štěpánová 21; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:5;
60:00
Střely na bránu: 26 - 28
60:00
Vyjádření trenéra hostí Davida Tauše: Začátek utkání nebyl podle našich představ, v průběhu hry se náš výkon postupně zlepšoval, ale nebyl ještě stoprocentní. Děkuji našim holkám za bojovnost, soupeřkám za zápas a divákům. Vyjádření trenéra domácích Štěpána Motejzíka: Zlepšujeme se zápas od zápasu a čekáme, až budeme v plné sestavě.
60:00
59:41
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Anna Kořínková, asistoval Markéta Cháberová (5:10).
58:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Natálie Janouchová (4:10).
55:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová bez asistence (4:9).
55:22
Timeout FBC Česká Lípa
55:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Dominika Klímová, asistoval Petra Bratschaedlová (4:8).
54:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová bez asistence (4:7).
53:31
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petra Bratschaedlová.
53:31
Vyloučen hráč Aneta Peterová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:17
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil Aneta Peterová.
47:17
Vyloučen hráč Natálie Janouchová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
45:11
Vyloučen hráč Aneta Slaná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
42:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Aneta Slaná, asistoval Martina Gembecová (4:6).
42:00
Vyloučen hráč Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
40:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Jitka Beránková (3:6).
40:00
40:00
36:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lucie Šmídová, asistoval Martina Gembecová (3:5).
31:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lucie Šmídová, asistoval Aneta Slaná (2:5).
30:48
Vyloučen hráč Naděžda Vránová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
24:58
Vyloučen hráč Dominika Kratochvílová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Petra Bratschaedlová (1:5).
22:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Dominika Klímová (1:4).
20:00
20:00
17:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Viktorie Schoberová (1:3).
10:07
05:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová bez asistence (1:1).
02:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Michala Motejzíková, asistoval Martina Gembecová (1:0).