2:2
1:5
2:4
- : -
branky (asistence): 01:29 Viktor Voborský (Jiří Průcha), 13:14 Jan Loskot (Petr Holoubek), 19:18 Marek Jakšič (Lukáš Fořt), 34:14 Lukáš Fořt (Tomáš Houska), 43:37 Lukáš Fořt (Lukáš Holub)
branky (asistence): 05:37 Adam Karel (Patrik Horčička), 11:19 Ondřej Volný (Jiří Hofman), 17:50 Patrik Horčička (Tomáš Hejzlar), 23:16 Lukáš Hofman (Jiří Hofman), 23:43 Tomáš Průša (Michael Máša), 28:55 Ondřej Volný (Matěj Tlustý), 29:59 Jiří Hofman (Lukáš Hofman), 34:32 Tomáš Panenka (Matěj Tlustý), 37:42 Petr Kotlář (Jiří Hofman), 43:24 Tomáš Hejzlar (Tomáš Panenka), 44:45 Ondřej Volný (Tomáš Panenka)

1. FbK Tábor - TJ Sokol Jaroměř 5:11
2. Viktor Voborský, 14. Jan Loskot, 20. Marek Jakšič, 35. Lukáš Fořt, 44. Lukáš Fořt - 6. Adam Karel, 12. Ondřej Volný, 18. Patrik Horčička, 24. Lukáš Hofman, 24. Tomáš Průša, 29. Ondřej Volný, 30. Jiří Hofman, 35. Tomáš Panenka, 38. Petr Kotlář, 44. Tomáš Hejzlar, 45. Ondřej Volný; rozhodčí: Jitka Orišová - Daniel Jireček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Petr Bartáček 23 - Jiří Svoboda 11; po třetinách: 2:2, 1:5, 2:4;
45:00
44:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Ondřej Volný, asistoval Tomáš Panenka (5:11).
43:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Lukáš Holub (5:10).
43:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Tomáš Panenka (4:10).
39:50
Vyloučen hráč Ondřej Volný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
37:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Jiří Hofman (4:9).
34:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Panenka, asistoval Matěj Tlustý (4:8).
34:14
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Tomáš Houska (4:7).
31:32
Vyloučen hráč Marek Jakšič družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Lukáš Hofman (3:7).
28:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Ondřej Volný, asistoval Matěj Tlustý (3:6).
23:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Průša, asistoval Michael Máša (3:5).
23:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Hofman, asistoval Jiří Hofman (3:4).
22:58
Vyloučen hráč Lukáš Fořt družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
19:18
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Jakšič, asistoval Lukáš Fořt (3:3).
17:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Horčička, asistoval Tomáš Hejzlar (2:3).
15:00
15:00
13:14
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Petr Holoubek (2:2).
11:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Ondřej Volný, asistoval Jiří Hofman (1:2).
05:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Karel, asistoval Patrik Horčička (1:1).
01:29
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Viktor Voborský, asistoval Jiří Průcha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Orišová a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Svoboda; hráči v poli: Tomáš Hejzlar, Patrik Horčička, Matěj Tlustý, Ondřej Volný, Jiří Hofman
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Petr Bartáček; hráči v poli: Vojtěch Moravec, Lukáš Holub, Marek Jakšič, Josef Kasl, Lukáš Fořt