1:0
2:4
1:1
- : -
branky (asistence): 08:39 Tomáš Průša (Ondřej Volný), 16:01 Lukáš Hofman (Jiří Hofman), 22:35 Lukáš Hofman (Tomáš Panenka), 41:10 Ondřej Volný (Tomáš Hejzlar)
branky (asistence): 15:36 František Donaj, 18:58 David Kocián (Henrich Klimeš), 19:42 Jan Přibyl (Jan Melda), 20:14 Vojtěch Prouza (Filip Pajkrt), 38:54 Jan Melda (František Donaj)

TJ Sokol Jaroměř - Florbal Primátor Náchod 4:5
9. Tomáš Průša, 17. Lukáš Hofman, 23. Lukáš Hofman, 42. Ondřej Volný - 16. František Donaj, 19. David Kocián, 20. Jan Přibyl, 21. Vojtěch Prouza, 39. Jan Melda; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Orišová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 19 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 1:0, 2:4, 1:1;
45:00
44:59
Nakonec to hosté ubránily, tento neskuteční zápas za ovace fanoušků nakonec 3 body urvali florbalisté z Náchoda.
41:11
Naděje pro tým TJ Sokol Jaroměř.
41:10
Timeout Florbal Primátor Náchod
41:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Ondřej Volný, asistoval Tomáš Hejzlar (4:5).
38:55
Místo toho aby domácí vyrovnali, udeřili hosté. Uvidíme, co Jaroměř během timeoutu vymyslí.
38:54
Timeout TJ Sokol Jaroměř
38:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Melda, asistoval František Donaj (3:5).
38:00
Závary na obou stranách.
37:00
Diváci si opravdu nemají na co stěžovat, energická hra z obou stran
34:00
Velká šance na vyrovnání Jaroměře. Hráč číslo 69 trestuhodně minul.
31:36
Hra je vyrovnaná. Zdaleka není ještě rozhodnuto. Obě družstva nechtějí udělat chybu a soustřeďují se na obranu.
30:00
30:00
29:32
Hra má opravdu grády. Hraje se nahoru dolu. Oba týmy se tlačí do branky, chybí jen góly.
28:22
Obrovská šance domácích na vyrovnání. Hráč č.14 minul prázdnou bránu.
24:07
Vyloučen hráč Ondřej Volný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
23:00
Na hřišti se přiostřuje.
22:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Hofman, asistoval Tomáš Panenka (3:4).
20:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Prouza, asistoval Filip Pajkrt (2:4).
19:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Přibyl, asistoval Jan Melda (2:3).
18:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval Henrich Klimeš (2:2).
16:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Hofman, asistoval Jiří Hofman (2:1).
16:00
Dnešní utkání sleduje 27 diváků!!! Děkujeme.
15:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj bez asistence (1:1).
15:00
15:00
08:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Průša, asistoval Ondřej Volný (1:0).
07:47
Vyloučen hráč Jan Přibyl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.