5:2
4:1
3:1
- : -
branky (asistence): 03:48 Matyáš Šindler (Kamil Soják), 05:51 Matyáš Šindler (Dominik Kaloč), 10:24 Vojtěch Zaškolný (Vojtěch Krhovják), 11:34 Dominik Kaloč (Kamil Soják), 14:11 Dominik Kaloč (Kamil Soják), 18:48 Dominik Kaloč, 20:29 Dominik Kaloč (Matyáš Šindler), 23:18 Matyáš Šindler (Dominik Kaloč), 27:46 Jakub Nota (Jakub Kutěj), 34:06 Vojtěch Krhovják (Jakub Čermák), 39:04 Matyáš Šindler (Kamil Soják), 44:24 Josef Czyž (Jakub Přikryl)
branky (asistence): 02:10 Jakub Čechal (Dominik Křístek), 13:39 Vít Dočkal (Lukáš Toman), 29:33 Vít Dočkal (Martin Šulc), 35:17 Tomáš Večerka (Tom Pavlis)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Florbal Torpedo Havířov 12:4
4. Matyáš Šindler, 6. Matyáš Šindler, 11. Vojtěch Zaškolný, 12. Dominik Kaloč, 15. Dominik Kaloč, 19. Dominik Kaloč, 21. Dominik Kaloč, 24. Matyáš Šindler, 28. Jakub Nota, 35. Vojtěch Krhovják, 40. Matyáš Šindler, 45. Josef Czyž - 3. Jakub Čechal, 14. Vít Dočkal, 30. Vít Dočkal, 36. Tomáš Večerka; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: David Žák ? - Petr Maláč ?; po třetinách: 5:2, 4:1, 3:1;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Svačinky: Zápas v treninkovém tempu, chtěli jsme si vyzkoušet určité herní věci, ale ne vždy to vycházelo, děkuji soupeři a divákům za zápas.
44:59
Vyjádření trenéra hostů, pana Michala Ondruše: Děkuji hráčům za odmakaný zápas.
44:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Josef Czyž, asistoval Jakub Přikryl (12:4).
39:55
Vyloučen hráč Jan Kudělka družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
39:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Kamil Soják (11:4).
37:28
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
35:17
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tomáš Večerka, asistoval Tom Pavlis (10:4).
34:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Jakub Čermák (10:3).
30:00
30:00
29:33
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Vít Dočkal, asistoval Martin Šulc (9:3).
27:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Jakub Nota, asistoval Jakub Kutěj (9:2).
23:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Dominik Kaloč (8:2).
20:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (7:2).
20:17
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
18:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Kaloč bez asistence (6:2).
15:00
15:00
14:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Kamil Soják (5:2).
13:39
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Vít Dočkal, asistoval Lukáš Toman (4:2).
12:15
Vyloučen hráč Matyáš Šindler družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
11:34
10:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Vojtěch Zaškolný, asistoval Vojtěch Krhovják (3:1).
05:51
03:48
02:10
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jakub Čechal, asistoval Dominik Křístek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Dominik Křístek, Lukáš Toman, Daniel Matloch, Jakub Mikulok, Jakub Čechal
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: David Žák; hráči v poli: Jakub Čermák, Vojtěch Krhovják, Adam Zmrzlík, Vojtěch Zaškolný, Lukáš Homola