1:4
0:2
- : -
branky (asistence): 07:35 Vít Kryška (Tom Pavlis), 25:31 Martin Šulc
branky (asistence): 01:21 Antonín Lavička (Tibor Taibl), 17:44 Adam Urbánek (Tomáš Kadavý), 24:11 Tomáš Kadavý (Petr Koláčný), 28:20 Petr Koláčný (Tomáš Kadavý), 29:28 Jakub Těžký (Dominik Sláma), 30:40 Tomáš Kadavý (Petr Koláčný), 43:19 Dominik Sláma (Michal Pešák)

Florbal Torpedo Havířov - itelligence Bulldogs Brno 2:7
8. Vít Kryška, 26. Martin Šulc - 2. Antonín Lavička, 18. Adam Urbánek, 25. Tomáš Kadavý, 29. Petr Koláčný, 30. Jakub Těžký, 31. Tomáš Kadavý, 44. Dominik Sláma; rozhodčí: Vít Dostál - Martin Žilinský; vyloučení: 5 + Dominik Křístek 10:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Petr Maláč ? - Jaroslav Šlagor ?, Jakub Flek ?, Jaroslav Šlagor ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 0:2;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra domácích, pana Michala Ondruše: Děkuji soupeři za utkání. Zápas jsme si sami prohráli vlastními chybami a hlavně nedisciplinovaností.
44:59
Vyjádření trenéra hostů, pana Davida Kyzlinka: Zasloužené vítězství. Škoda, že jsme nevstřelili více branek.
43:53
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:19
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Michal Pešák (2:7).
41:46
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
39:25
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Šlagor družstva itelligence Bulldogs Brno
39:24
Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil Daniel Matloch.
39:24
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Flek družstva itelligence Bulldogs Brno
39:24
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
37:09
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
30:40
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý, asistoval Petr Koláčný (2:6).
30:00
30:00
29:28
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Těžký, asistoval Dominik Sláma (2:5).
28:20
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Tomáš Kadavý (2:4).
27:24
Vyloučen hráč Vít Dočkal družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:24
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 10 minut za nesportovní chování.
27:24
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
25:31
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc bez asistence (2:3).
24:11
17:44
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Adam Urbánek, asistoval Tomáš Kadavý (1:2).
15:00
15:00
07:35
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Vít Kryška, asistoval Tom Pavlis (1:1).
01:21
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Tibor Taibl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Dostál a Martin Žilinský.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jaroslav Šlagor; hráči v poli: Tomáš Kadavý, Martin Fajt, Ondřej Lorenc, Adam Urbánek, Petr Koláčný
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Vít Dočkal, Martin Juščík, Jakub Čechal, Tom Pavlis, Dominik Křístek