1:4
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 03:45 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 11:35 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 34:24 Vojtěch Palatínus, 37:57 Jan Seidl (Štěpán Matěcha), 58:53 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 41:30 Dominik Kebrle (Patrik Svoboda), 43:38 Patrik Kovářík (Tomáš Novák), 51:54 Karel Horký (Jáchym Syrovátko), 55:13 Karel Horký (Patrik Kovářík)

TJ Turnov - T.B.C. Králův Dvůr 5:4
4. Vojtěch Palatínus, 12. Vojtěch Palatínus, 35. Vojtěch Palatínus, 38. Jan Seidl, 59. Štěpán Matěcha - 42. Dominik Kebrle, 44. Patrik Kovářík, 52. Karel Horký, 56. Karel Horký; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Luděk Horáček 19 - Tomáš Novák 26; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:4;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Domácí 9 Hosté 9
59:59
Hodnocení trenéra domácích pana Markse: První dvě třetiny jsme byli produktivnějším týmem. Přestože nás soupeř předčil v počtu střel a asi i v držení míčku, rozhodla naše vyšší efektivita. Škoda našeho herního výpadku ve třetí třetině, mohli jsme utkání dohrát ve větším klidu. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za podporu.
59:54
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra na zemi.
59:19
Hodnocení trenéra hostů pana Michálka : Chvíli jsem si připadal jako letos na jaře. Klasicky prospalé první dvě třetiny s naprosto bezzubou koncovkou. Ve třetí třetiny jsme se nadechli k velkému obratu, který ukončil Luďa Horáček famózním zákrokem při našem oslabení. Rozhodla nedůslednost při bránění na konci zápasu. Děkuji soupeři za velmi kvalitní a pohledné utkání. Přeji hodně štěstí do zbytku sezóny a třeba se sem na jaře ještě vrátíme.
58:53
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
58:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (5:4).
58:53
Oku lahodící kombinace znamená možná vítěznou branku domácích.
58:39
Timeout TJ Turnov
58:02
Horáček výborným zákrokem podržel domácí.
57:30
Vitásek po křižné přihrávce trefil spojnici.
56:42
Hosté se brání úspěšně a domácí zatím nevystřelili.
56:04
Domácí mají šanci vzít si své vedení rychle zpět.
56:03
Vyloučen hráč Michal Kubert družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:13
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Patrik Kovářík (4:4).
55:13
Platí první varianta, domácí tedy svůj čtyřbrankový náskok probendili .
55:00
Hosté mají pět minut na srovnání, domácí dělí pět minut od výhry. Záleží, kde náš online čtete.
52:55
Hosté jsou při chuti, Horáček měl znovu práci.
51:54
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Jáchym Syrovátko (4:3).
51:54
Hosté využili zaváhání v turnovské rozehrávce a snížilii na rozdíl jediné branky.
51:30
Střelecká odpověď hostů skončila na Horáčkovi.
51:12
Po dlouhé době turnovská šance, ve které se ocitl Sekyra.
47:54
Dnes netradiční věc, Vojtěch Palatínus svůj únik nezakončil gólem.
47:03
Hosté cítí šanci a tlačí se do zakončení.
43:38
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Tomáš Novák (4:2).
43:38
Nedáš - dostaneš a hosté po rychlé kombinaci využívají přesilovku.
43:00
Matěchu v samostatném úniku zradilo zakončení.
42:25
Hosté mají po vstřelené brance další možnost ke skórování. Turnovská obrana zatím odolává.
41:54
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:30
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Dominik Kebrle, asistoval Patrik Svoboda (4:1).
40:26
Po Seidlově dorážce zblízka se hostující brankář Novák vyznamenal.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Domácí: 11 Hosté: 5
37:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Seidl, asistoval Štěpán Matěcha (4:0).
37:57
Jan Seidl oslavil svůj návrat do sestavy brankou, když byl dostatečně důrazný v brankovišti soupeře.
35:28
Na tribuně vidíme pyšné rodiče turnovského snipera.
34:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (3:0).
34:24
Vojtěch Palatínus si vybojoval míček a přesnou střelou zkompletoval svůj hattrick.
32:30
Po křižné přihrávce nedokázal Sekyra bekhendem trefit polo odkrytou branku.
30:49
Hostující Kebrle se rychle protáhl po pravém mantinelu, v zakončení mu však chyběla přesnost.
29:57
Jsme svědky gesta fair play, domácí kapitán se při vyloučení hostů přiznal, že se o nedovolený zákrok nejednalo. Hra tedy pokračuje v plném počtu na obou stranách.
28:43
Všechny střelecké pokusy hostů ze střední vzdálenosti zatím dokáže domácí obrana blokovat.
26:56
Ve střehu byl při nepříjemné střele také domácí gólman.
26:20
Navrátilec v zeleném dresu domácích Jan Seidl mířil ve slibné šanci pouze do brankáře hostí.
24:02
Domácí se ubránili
22:55
Hosté kombinují na polovině domácích, ale zatím bez přesného zakončení.
22:02
Vyloučen hráč Jaroslav Nezdara družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
21:46
Signalizované vyloučení, hosté jsou ve výhodě.
21:36
Hosté začali druhé dějství tlakem na polovině domácích.
16:49
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:40
Hosté zatím míří vedle, navíc bude stav hráčů na hřišti vyrovnaný.
15:46
Vyloučení Hejduka předcházela slibná střela hostů, se kterou si Horáček poradil.
15:45
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:07
Krasná turnovská kombinace končí střelou pouze do připraveného brankáře.
11:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (2:0).
11:35
Rychlá sourozenecká kombinace znamená druhou turnovskou branku.
11:20
Pěknou střelou se prezentoval hostující Syrovátko.
09:45
Vitásek střelou z dálky nadělal hostujícímu brankáři spoustu starostí.
07:50
Chybná rozehrávka domácích následně znamená zmatek před jejich brankou.
05:40
Hosté na svoji první šanci zatím čekají.
03:45
03:45
Vojtěch Palatínus se svoji klasickou akcí protáhl kolem pravého mantinelu na střed hřiště a s přehledem načat dnešní brankový účet.
02:00
Náznak přečíslení 2 na 1 se hostům nepodařilo dotáhnout do zakončení.
01:06
V první šanci se v těsné blízkosti před brankářem ocitl domácí Vojtěch Palatínus.
00:01
Vítáme vás u zápasu 9. kola Národní ligy a přejeme příjemné počtení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Jáchym Syrovátko, Patrik Kovářík, Tomáš Fait, Tomáš Vondruška, Karel Horký
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Martin Hejduk, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Jan Seidl, Pavel Sekyra