4:1
2:2
2:4
- : -
branky (asistence): 04:54 Tomáš Líznar (Ladislav Dufek), 08:49 Jakub Gremmel (Ladislav Dufek), 17:55 Ladislav Dufek, 19:22 Ladislav Dufek (Tomáš Líznar), 22:51 Jaromír Lazor (Martin Houšť), 26:11 Tomáš Líznar (Martin Houšť), 40:14 Tomáš Líznar (Ladislav Dufek), 42:03 Denis Jakubec (Martin Houšť)
branky (asistence): 12:49 Michal Staněk (Petr Tlustoš), 21:34 Vojtěch Haman (Richard Kafka), 21:54 Ondřej Dvořák (Ondřej Melichar), 45:44 Filip Dvořák (Richard Kafka), 46:22 Ondřej Melichar (Michal Staněk), 50:26 Ondřej Dvořák (Ondřej Melichar), 58:38 Ondřej Melichar (Petr Tlustoš)

FbC Aligators Klobouky - Hippos Žďár n/S. 8:7
5. Tomáš Líznar, 9. Jakub Gremmel, 18. Ladislav Dufek, 20. Ladislav Dufek, 23. Jaromír Lazor, 27. Tomáš Líznar, 41. Tomáš Líznar, 43. Denis Jakubec - 13. Michal Staněk, 22. Vojtěch Haman, 22. Ondřej Dvořák, 46. Filip Dvořák, 47. Ondřej Melichar, 51. Ondřej Dvořák, 59. Ondřej Melichar; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 19; zásahy brankářů: Tomáš Hradečný 29 - Lukáš Kratochvíl 16; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácího družstva Martina Slabého:"Jsme rádi za 3 důležité body. Velká škoda, že ve třetí třetině z vyhraného zápasu byla velká bitva. Přejeme šťastnou cestu domů"
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí 11, hosté 9.
60:00
Komentář hostujícho trenéra Dvořáka"Utkání nám pokazily začátky třetin a zbytečná vyloučení, jinak jsme byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Děkuji klukům za odvedený výkon. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za utkání."
60:00
Střely celkem v utkání: domácí 24, hosté 36
60:00
58:58
Líznar a Dufek drží míček za brankou hostů.
58:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Petr Tlustoš (8:7).
58:27
Vyloučen hráč Tomáš Hos družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:27
Hosté pokračují ve hře bez brankáře 6 na 4.
58:10
Hosté hrají bez brankáře.
56:27
Vyloučen hráč Jaromír Lazor družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za zdržování hry.
56:00
Houšť tyčka.
55:40
Hosté hrají v plném počtu.
53:40
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
52:32
Hradečný další fantastický zákrok.
50:27
Po krásné střele od mantinelu Dvořák snižuje a dělá ze zápasu drama.
50:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Ondřej Melichar (8:6).
49:50
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
47:00
Pro média - dnešní utkání sleduje 19 diváků, děkujeme.
46:22
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Michal Staněk (8:5).
46:13
Dufek z těžké pozice tyčka.
45:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Richard Kafka (8:4).
45:11
Líznar neprefil prázdnou branku, po přihrávce Dufka.
44:00
Hradečný akrobatickým skokem vychytal prázdnou branku.
42:04
Jakubec krásně zakončil střelou z otočky.
42:03
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Denis Jakubec, asistoval Martin Houšť (8:3).
40:14
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Ladislav Dufek (7:3).
40:14
Líznar k překvapení všech procedil míček za hostujícího brankáře.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí 5. hosté 19
40:00
38:00
Hostující tým má ve hře velkou převahu, ale Hradečný nepouští míček do sítě.
37:00
Hradečný teď drží domácí domácí šance.
35:40
Horní tyčka za Hradečný.
34:36
Hradečný krásný zákrok na brankové čáře. Následně se předvedl i jeho kolega v brance, který vytlačil střelu Lazora helmou.
33:29
Hostující tým předvádí kolotoč.
32:29
Jedlička čaruje za hostující brankou.
26:53
Lazor šel opět sám na branku, ale nedal.
26:11
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Martin Houšť (6:3).
26:07
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
25:07
Hradečný teď předvedl krásný zákrok nohou.
23:20
Gremmel se pokoušel přehodil brankáře, ten ale zasáhl helmou.
22:52
Houšť našel na mantinelu Lazora, který z první zakončil přesně.
22:51
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jaromír Lazor, asistoval Martin Houšť (5:3).
22:37
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
21:54
21:54
Domácí vstoupili do 2. třetiny velmi špatně, když po velkých chybách soupeř vstřelil z velkého brankoviště lacíné branky.
21:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Richard Kafka (4:2).
19:22
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Tomáš Líznar (4:1).
17:56
Dufek si počínal jako zkušený exekutor, když si počkal na pohyb brankáře a nekompromisně zakončil.
17:55
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ladislav Dufek z trestného střílení (3:1).
17:55
Jakubec se uvolnil a vykoledoval si trestné střílení, které pojede Dufek.
16:18
Kolaja si připsal v oslabení několik důležitých bloků a domácí hrají v plném počtu.
15:40
Tyčka za Hradečným zacinkala.
15:00
Lazor se dostal v oslabení do situace 1 na 1, ale zakončil nad branku.
14:18
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
12:50
Chyba na domácí polovině skončila brankou.
12:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Petr Tlustoš (2:1).
11:42
Houšť nastřeluje tyč.
10:54
Gremmel dostal krásně křižnou přihrávku od Líznara, ale trefil jen do boční sítě.
08:50
Po nádherné nahrávce Dufka za zády Gremmel zakončil do prázdné brány.
08:49
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Ladislav Dufek (2:0).
08:35
Po krásné výhozu Hradečného šel Lazor sám za bránu, ale brankář vychytal.
07:20
Bábíček O. teď zblokoval střelu soupeře a moc nadšeně se na to netváří.
04:55
Líznar vstřelil jeden z nejsnažších gólů v kariéře, když míček zůstal stát na brankové čáře a stačilo ho jen posunout za ní.
04:54
04:33
Ani jednomu z týmů se zatím moc běhat nechce.
03:05
Hradečný si připsal důležitý zákrok.
02:00
Hostující družstvo teď zavřelo domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Čechal, Ondřej Melichar, Petr Tlustoš, František Košík
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Hradečný; hráči v poli: Jakub Gremmel, Pavel Volek, Tomáš Líznar, Ladislav Dufek, Michal Kolaja