3:2
1:3
2:6
- : -
branky (asistence): 00:08 Roman Oborák (Martin Michalík), 00:26 Patrik David (David Friedel), 17:19 Petr Kašpar (Dominik Chvastek), 27:38 Roman Oborák (Petr Kašpar), 44:35 David Friedel (Petr Kašpar), 57:39 Martin Michalík (Patrik Michalík)
branky (asistence): 01:51 Michal Staněk (Petr Kos), 15:29 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar), 20:42 Vojtěch Haman (Ondřej Zerák), 25:14 František Košík (Ondřej Melichar), 34:14 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar), 41:05 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar), 43:07 Petr Kos (Vojtěch Haman), 51:11 Vojtěch Haman (Ondřej Melichar), 51:45 Daniel Halm (Petr Tlustoš), 56:21 František Košík (Ondřej Melichar), 59:59 Vojtěch Haman (Ondřej Melichar)

Z.F.K. Petrovice - Hippos Žďár n/S. 6:11
1. Roman Oborák, 1. Patrik David, 18. Petr Kašpar, 28. Roman Oborák, 45. David Friedel, 58. Martin Michalík - 2. Michal Staněk, 16. Petr Tlustoš, 21. Vojtěch Haman, 26. František Košík, 35. Petr Tlustoš, 42. Petr Tlustoš, 44. Petr Kos, 52. Vojtěch Haman, 52. Daniel Halm, 57. František Košík, 60. Vojtěch Haman; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 6:3; využití: 2:5; diváků: 17; zásahy brankářů: Jakub Rataj 22 - Lukáš Kratochvíl 19; po třetinách: 3:2, 1:3, 2:6;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 10, Žďár 13.
60:00
Komentář trenéra hostů Filipa Dvořáka: Body, které jsme poztráceli doma jsme z menší části získali tady, za což jsme rádi. Dnes se nám podařilo proměnit vyložené šance a vstřelit branky v přesilovce, což rozhodlo. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Deuse: Výsledek odpovídá předvedenému výkonu. Nastal čas se zamyslet. Děkujeme a gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00
59:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Melichar (6:11).
59:17
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
59:17
Závěrečná přesilovka hostů po faulu Kašpara na unikajícího hráče hostů.
58:33
Tentokrát se Kratochvíl stihl přesunout a Michalík, tak další gól slavit nemohl.
58:07
Chvastek trefuje tyč.
57:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Martin Michalík, asistoval Patrik Michalík (6:10).
56:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Ondřej Melichar (5:10).
51:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (5:9).
51:45
Hosté proměňují i přesilovku 5 na 4.
51:45
Domácí jsou tím pádem v plném počtu.
51:11
50:35
Domácí ve 3. Kašpar v úniku, ale bohužel ani na dvakrát Kratochvíla nepřekonal.
50:21
Vyloučen hráč Patrik David družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:50
Vyloučen hráč Roman Oborák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:50
A další přesilovka pro hosty.
48:28
Oboráki střílí, Miochalík P. doraáží, ale gól to opět není.
47:12
Že se Košíkovi z těch otoček nezatočila hlava... Pěkný průnik nakonec střelou neskončil.
46:26
Kdyby tak Kašpar trefil branku z takové vyložené šance, tak by to mohlo být o jeden gól v neprospěch domácích.
44:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil David Friedel, asistoval Petr Kašpar (5:7).
44:35
Přesilovku využívají i domácí.
44:07
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
43:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Vojtěch Haman (4:7).
43:07
Kos neměl těžkou práci, jen trefit prázdnou branku.
41:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Melichar (4:6).
41:05
Druhé využití přesilovky ze strany hostů. Tradiční dvojice Melichar - TLustoš se opět prosazuje, druhý jmenovaný od poloviny hřiště skákavou střleou překonává Rataje.
40:00
40:00
Počet střel na brnaku ve druhé třetině: Petrovice 9, Žďár 8.
40:00
39:50
Vyloučen hráč Jan Daubner družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
36:25
Vyloučen hráč Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
36:25
Domácí host přerušili a ti tak mají přesilovku.
36:00
Výhoda pro hosty, jsou v 6.
35:55
Martin Michalík od pravého mantinelu jen do kratochvíla.
34:14
34:14
Hosté rozehrávali z rohu domácích. LTustoš u poloviny zůstal nepokrytý a po přihrávce od Melichara přízemní střelou překonal Rataje.
31:29
Závar před brnakou domácích. Nejdříve zblokoval střelu Daubner a pak hosté stříleli vedle.
27:38
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Petr Kašpar (4:4).
27:38
Domácí využili špatné vyhození hostů, které skončilo za mantinelem a rychle rozehráli. Kašpar naše volného Oboráka na velkém brankovišti a ten se nemýlil.
27:13
Oborák z těžké pozice na hranici velkého brankoviště jen do Kratochvíla.
26:39
Vyloučen hráč Petr Kos družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
26:39
Domácí ve výhodě dvakrát vystřelili, ale gól nedali, takže is dají další přesilovku.
26:00
Domácí ve výhodě a jsou v 6.
25:14
25:14
Za to na druhé straně pak "rozezvučel" síť Košík a otáčí.
25:00
Oborák rozezvučel tyčku.
24:42
Kašpar prověřil poprvé v této třetině Kratochvíla.
20:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Zerák (3:3).
20:42
Ze střední vzdálenosti se prosadil osamocený Haman.
20:00
20:00
Počet střel na brnaku v první třetině: Petrovice 6, Žďár 11.
20:00
17:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Dominik Chvastek (3:2).
17:19
Kašpar od pravého mantinelu vymetl růžek branky Kratochvíla.
15:29
15:29
Další pokus od poloviny už Tlustoš proměňuje a srovnáno.
14:45
Tlustoš od pravého mantinelu trefil Rataje a z dorážky pak tyčku Halm.
13:57
Akorát hosté hned dokázali ohrozit Rataje.
13:48
Vyloučen hráč Jan Daubner družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:48
A stejná situace na druhé straně, akorát Daubner nefauloval v rohu.
12:42
Bez střely na bránu...
12:42
Konec přesilovky domácích, hosté v plném počtu.
11:42
Minutka z přesilovky pryč a domácí ještě nevystřelili na bránu.
10:42
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:00
David jen do nohy Kratochvíla.
07:30
Zapomenutý Halm nedokázal trefit nahození od obrany hostů.
06:05
Od rpavého mantinelu prověřil Rataje Kos.
04:55
Proti Čížkově střele se vytáhl Kratochvíl krásnou rybičkou.
04:10
Tyčku nastřelil Tlustoš.
03:45
Po smršti z první minuty je hra naprosto bez tempa.
01:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Petr Kos (2:1).
01:51
Hosté se prosazují z nenáoadní střely po rozehrávce z rohu.
01:11
Domácí zatím hosty prakticky nepustili k míčku.
00:26
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval David Friedel (2:0).
00:08
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Martin Michalík (1:0).
00:08
Po buly se domácí rychle prosazují a otevírají skóre zápasu střelou oboráka, která nakonec zapadla zazáda Kratochvíla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Čechal, Petr Kos, Vojtěch Haman, Ondřej Zerák
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Martin Michalík, Marek Čížek, Lukáš Rychlý, Roman Oborák, Jan Daubner