2:1
1:5
4:3
- : -
branky (asistence): 09:56 David Hauser (Rudolf Večeřa), 12:08 Jiří Knotek (Jakub Peška), 33:01 Jan Daler (David Hauser), 40:23 Daniel Budík (Jiří Knotek), 44:54 Jiří Knotek (Petr Jeski), 56:09 Jiří Knotek (Petr Jeski), 58:42 Jiří Knotek (Martin Vespalec)
branky (asistence): 19:14 Filip Jáně (Jindřich Kamler), 21:46 Jindřich Kamler (Filip Jáně), 22:04 Jiří Trávníček (Daniel Chladil), 33:32 Daniel Chladil (Jiří Trávníček), 34:28 Jiří Trávníček (Jakub Hruban), 35:15 Ondřej Kováč (Filip Jáně), 45:45 Jindřich Kamler (Ondřej Mrázek), 52:47 Michal Šíma (Jindřich Kamler), 55:20 Jiří Trávníček (Daniel Chladil)

FK Orel Telnice - FbC Asper Šumperk 7:9
10. David Hauser, 13. Jiří Knotek, 34. Jan Daler, 41. Daniel Budík, 45. Jiří Knotek, 57. Jiří Knotek, 59. Jiří Knotek - 20. Filip Jáně, 22. Jindřich Kamler, 23. Jiří Trávníček, 34. Daniel Chladil, 35. Jiří Trávníček, 36. Ondřej Kováč, 46. Jindřich Kamler, 53. Michal Šíma, 56. Jiří Trávníček; rozhodčí: Pavel Brückner - Jan Busínský; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Mazánek 13 - Martin Vašíček 25; po třetinách: 2:1, 1:5, 4:3;
60:00
Poměr střel na branku ve třetí třetině 19:6.
60:00
Hráči Šumperka předvedli herně velmi dobrý výkon, ale jednoznačně nejhorší chování na hřišti ze všech týmů, se kterými jsme letos hráli. Pokuď chtějí vyhrávat i nadále, musí svůj projev zlepšit.
60:00
58:42
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Martin Vespalec (7:9).
58:20
Domácí stále hrají v šesti.
56:55
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
56:09
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (6:9).
55:20
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Chladil (5:9).
55:20
Domácí bez golmana dostávají góla do prázdné.
55:10
Domácí hrají v šesti.
53:24
Obraz hry je stále stejný, domácí útočí a hosté brejky dávají góly.
52:47
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jindřich Kamler (5:8).
51:25
Nastřelena tyč brány Šumperka.
48:34
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
48:34
Hosté neustále komentují výkřiky počínání rozhodčích , proč si to nechávají líbit..
45:45
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Mrázek (5:7).
45:45
Hosté využili přesilovku s využitím zad domácího beka.
45:28
Vyloučen hráč Jakub Peška družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
44:54
Timeout FbC Asper Šumperk
44:54
43:20
Přátelé, čeká nás pěkné drama. Hráči Šumperku komentují každé rozhodnutí sudího a reagují podražděně.
42:20
Hosté se stáhli před svou branku a jen brání.
41:04
Ze závaru před golmanem hostů, si golman odnáší zranení prstu, ale pokračuje dál.
40:23
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (4:6).
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé třetině 5:9.
40:00
38:20
Hra se přiostřila, hra je nervozní, domácí se dostávají do šancí, nic z toho.
35:18
Vyloučen hráč Ondřej Kováč družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
35:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč, asistoval Filip Jáně (3:6).
34:28
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Jakub Hruban (3:5).
34:28
hráči Telnice si vybrali slabší chvilku, Šumperk dvě chyby potrestal.
33:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Jiří Trávníček (3:4).
33:01
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Daler, asistoval David Hauser (3:3).
29:05
První formace zatlačila hosty jen do prostoru před svou bránu.
27:20
Domácí se tlačí za vyrovnáním, hosté odpovídají brejky.
22:04
22:04
I přesto že mají domácí míč častěji v držení, podařilo se hostům z brejku zakončit.
21:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Filip Jáně (2:2).
19:14
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Filip Jáně, asistoval Jindřich Kamler (2:1).
18:32
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
18:05
Vyloučen hráč Martin Vespalec družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
16:20
Teď šance domácích, Dalera, těsně vedle.
14:25
Obrovská šance hostujícího Kamlera, nikdo nepochopil, proč míč neskončil v síti.
12:08
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Jakub Peška (2:0).
12:08
Tlak domácích sílí a prosadila se první formace po spolupráci Knotka s Peškou.
09:56
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil David Hauser, asistoval Rudolf Večeřa (1:0).
09:56
První gól padl po závaru před brankou, Hauser se nejlépe orientoval.
07:20
A máme tu první ideální námaz, a to Suchomela, přesná přihrávku před branku, hráč hostí neproměnil.
05:40
Zatím hra nemá takový tempo jako včera s Uničovem.
04:25
Domácí netradičně v modrých dresech, protože hosté hrají ve žlutých.
02:48
první šance zápasu na straně hostí, Mazánek si připsal první zákrok.
01:21
Máme tady první střelu domácího Knotka, golman pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jan Busínský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Matyáš Zapletal, Daniel Chladil, Jakub Hruban
00:00
Line-up domácích FK Orel Telnice: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Petr Jeski, Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek