1:0
5:1
0:2
- : -
branky (asistence): 02:35 Magdaléna Jelínková (Veronika Bekeová), 24:04 Martina Pokorná (Veronika Bekeová), 29:16 Lucie Prokešová (Eva Juříková), 29:29 Martina Pokorná (Magdaléna Jelínková), 34:08 Lucie Svobodová (Klára Minářová), 39:36 Lucie Svobodová
branky (asistence): 39:49 Nikola Jůzová, 44:32 Lucie Košková (Nikola Jůzová), 53:50 Pavla Mikulková (Veronika Bláhová)

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 6:3
3. Magdaléna Jelínková, 25. Martina Pokorná, 30. Lucie Prokešová, 30. Martina Pokorná, 35. Lucie Svobodová, 40. Lucie Svobodová - 40. Nikola Jůzová, 45. Lucie Košková, 54. Pavla Mikulková; rozhodčí: Zdeněk Krajčí - Miloš Soukup; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 16 - Veronika Burdiláková 30; po třetinách: 1:0, 5:1, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Trpělivost přináší růže. Myslím si že jsme po celou dobu byli lepším týmem, jen se nám to nepodařilo vyjádřit gólově. Utkání se zlomilo ve druhé třetině, a pak už jsme zápas jednoznačně kontrolovali. Zapojili jsme do zápasu náhradníky. Drobné polevení v koncentraci dokázal ještě soupeř potrestat, k ničemu dalšímu jsme ho již nepustili. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes vyhrál zaslouženě lepší tým. O zápasu rozhodla především druhá třetina, ve které domácí prokázali vysokou produktivitu ale v třetí třetině si zápas zkušeně pohlídali. Přestože jsme zbraně nesložili a snažili se se zápasem něco udělat. Musím uznat že letos má Mýto velmi dobře složený tým, které bude těžké porazit ho pokaždé.
59:59
2.část : Děkuji jak domácím za zápas, tak musím poděkovat i svým hráčkám, protože zápas nevypustili a hráli jsme až do konce se vztyčenou hlavou.
58:00
Zápas se začal lehce přiostřovat, ale Mýto s klidem drží svůj náskok.
53:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Veronika Bláhová (6:3).
53:50
Hostující tým opět snižuje po standardní situaci!
51:10
Vysoké Mýto přebírá iniciativu a nepouští hostující Jaroměř k ničemu nebezpečnému.
46:42
Hostujícímu celku narostla křídla po vstřelené brance a snaží se zatlačit domácí FTC.
44:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Košková, asistoval Nikola Jůzová (6:2).
43:55
Ve třetí třetině tempo neklesá a sledujeme krásné utkání.
40:00
40:00
39:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Jůzová bez asistence (6:1).
39:49
Hostům se ke konci druhé třetiny také podařilo vsítit branku a snížit stav na 6:1!
39:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová bez asistence (6:0).
39:36
Mýto po samostatném úniku Lucie Svobodové postaralo o další navýšení skóre!
38:40
Vyloučen hráč Nikola Jůzová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:40
Přesilovka hostí skončila rychle a síly na hřišti se vyrovnaly! Hraje se 4 na 4.
37:34
Vyloučen hráč Martina Pokorná družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
37:34
Hostující celek má šanci udělat něco se zápasem v přesilové hře!
35:46
Domácí celek dál ničí soupeře! Převaha je jednoznačně na straně Mýta!
34:08
Timeout TJ Sokol Jaroměř
34:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Klára Minářová (5:0).
34:08
Nádherný gól domácích vstřelila Lucie Svobodová!
32:26
Dominance Vysokého Mýte se může potvrdit v přesilové hře, která začala střelou do tyče!
32:24
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martina Pokorná, asistoval Magdaléna Jelínková (4:0).
29:29
A skóre se opět zvyšuje po krásném průniku domácí Martiny Pokorné!
29:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Prokešová, asistoval Eva Juříková (3:0).
29:16
Tlak vyústil v zasloužený gól domácích!
27:25
Domácí zvyšují tlak a gólmanka hostí má plné ruce práce.
24:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martina Pokorná, asistoval Veronika Bekeová (2:0).
24:04
Vysoké Mýto zvyšuje svůj náskok opět díky důrazu v brankovišti!
23:06
Ve druhé části začala hostující Jaroměř konečně hrát a zápas se přelévá ze strany na stranu!
20:00
20:00
17:39
Vyloučen hráč Lucie Stejskalová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:45
Střela hostí končí na brankové konstrukci.
13:53
Hosté se díky přesilové hře dostali konečně také do zápasu, ale domácí golmanka drží stále čisté konto!
12:15
Vyloučen hráč Magdaléna Jelínková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
11:45
Vysoké Mýto dál pokračuje v tlaku a nenechává soupeřky vydechnout.
09:35
Míček skončil v bráně hostí, ale gól nebyl uznán kvůli úmyslnému kopnutí.
05:52
Domácí celek pokračuje v nátlaku a obstřeluje branku soupeře.
02:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Magdaléna Jelínková, asistoval Veronika Bekeová (1:0).
01:48
Hráčky domácího FTC nasadily hned od začátku rychlé tempo a drží soupeřky na jejich polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Krajčí a Miloš Soukup.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Lucie Stejskalová, Veronika Bláhová, Pavla Mikulková, Jaroslava Bálintová, Nikola Bochenská
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Eva Juříková, Lucie Prokešová, Eliška Jégrová, Lucie Svobodová, Veronika Bekeová