- : -
FBC Dobré
FBŠ Jihlava
FBC Dobré
branky (asistence): 00:59 Adriana Tomaščinová (Veronika Ptáčníková), 13:24 Petra Netíková, 34:12 Monika Preiningerová (Adéla Procházková), 51:20 Monika Preiningerová (Zuzana Nosková), 54:25 Adéla Procházková (Veronika Ptáčníková), 57:40 Klára Harapátová (Petra Netíková)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 02:53 Kristýna Pokorná (Pavlína Vaněčková), 04:06 Andrea Doležalová (Sandra Holcová), 05:38 Adéla Mikinová (Andrea Doležalová), 06:27 Pavlína Vaněčková, 23:35 Sandra Holcová (Martina Miksová), 30:05 Pavlína Vaněčková (Zuzana Trávníková), 42:20 Pavlína Vaněčková (Adéla Mikinová), 52:17 Anna Přibylová (Petra Przeczková), 53:27 Pavlína Vaněčková, 56:39 Andrea Doležalová (Adéla Mikinová)

FBC Dobré - FBŠ Jihlava 6:10
1. Adriana Tomaščinová, 14. Petra Netíková, 35. Monika Preiningerová, 52. Monika Preiningerová, 55. Adéla Procházková, 58. Klára Harapátová - 3. Kristýna Pokorná, 5. Andrea Doležalová, 6. Adéla Mikinová, 7. Pavlína Vaněčková, 24. Sandra Holcová, 31. Pavlína Vaněčková, 43. Pavlína Vaněčková, 53. Anna Přibylová, 54. Pavlína Vaněčková, 57. Andrea Doležalová; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 44 - Veronika Fišerová 33; po třetinách: 2:4, 1:2, 3:4;
60:00
Komentář trenéra domácích:Suverénně nejhorší výkon v sezóně, dnes se nám nedařilo prakticky vůbec nic.Soupeřkám gratuluji k zaslouženému vítězství a budeme věřit v lepší zítřky.
60:00
Poměr střel třetí části 17:15, celkově 39:54
60:00
To je z dnešního přenosu vše, budeme se těšit zítra v 10h.
60:00
Vyjádření trenérky hostí:Holky musím pochválit za bojovný výkon po celý zápas. Chyběl důraz v obraně a v předbrankovém prostoru.Po těchto chybách jsme dostali laciné góly.Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
57:41
Tak konečně se zadařilo i domácím. Pohlednou akci zakončila Harapátová do horního pravého růžku jihlavské branky.
57:40
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Klára Harapátová, asistoval Petra Netíková (6:10).
57:00
Dobré si vytváří šance, góly však střílí Jihlava.
56:39
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Adéla Mikinová (5:10).
54:56
Tereza Svobodová teď předvedla dva neskutečné zákroky a nedovolila Jihlavě vstřelit desátý gól
54:25
Timeout FBŠ Jihlava
54:25
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Adéla Procházková, asistoval Veronika Ptáčníková (5:9).
53:46
Bohužel, Jihlava nápor Dobrého rázně ukončila a opět odskočila na větší rozdíl.
53:27
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková bez asistence (4:9).
52:17
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Petra Przeczková (4:8).
51:21
A přesilovka využita, konečně góól
51:20
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Monika Preiningerová, asistoval Zuzana Nosková (4:7).
51:10
Vyloučen hráč Pavlína Vaněčková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra bez hokejky.
51:00
Dobré si zahraje další přesilovku!
50:06
Dobré přidalo na aktivitě a vytvořilo si i několik slibných šancí, branka hostující gólmanky je však asi zakletá.
48:02
Ča pádí a pádí, domácím hráčkám o něco rychleji.
45:10
Jihlavě se daří narušovat přesilovkovou rozehru a nedovoluje žádný domácí tlak. Vypadá to že oslabení zvládnou bez újmy.
44:19
FBC Dobré vyslalo několik střel na hostující gólmanku, ale za její záda se žádná neprokutálela.
43:26
Vyloučen hráč Kristýna Pokorná družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za vražení zády.
43:26
Máme tu první přesilovku, snad z ní Doberačky něco vytěží.
42:20
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Adéla Mikinová (3:7).
40:01
Třetí třetina zahájena, uvidíme jak si hráčky o pauze odpočinuly a jaké taktiky trenéři vymysleli
40:00
40:00
Poměr střel druhé části: 11:20
40:00
39:59
V poslední minutě Doberačky vyprodukovaly 5 střel na branku hostí, snad jim chuť vydrží i do poslední třetiny.
39:00
Poslední minuta druhé části a Dobré přidává na obrátkách.
37:00
Výkon doberských hráček sráží velký počet nepřesných přihrávek.
36:00
Jihlava však pokračuje v náporu a Svobodová v bráně musí vyrážet a chytat další střely.
34:13
Doberačky se konečně dostaly před branku soupeřek a vytěžily tolik potřebný gól!!
34:12
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Monika Preiningerová, asistoval Adéla Procházková (3:6).
33:11
Jihlava teď tráví delší čas v útočné polovině, domácí obrana i gólmanka si na nudu stěžovat nemůžou.
32:00
Zajímavou rozehru po faulu domácích teď předvedly jihlavské hráčky, nebezpečnou akci však rázně ukončil jistý zákrok Svobodové.
30:05
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Zuzana Trávníková (2:6).
29:13
Aktivní hra Prázové přinesla ovoce v podobě střely Tomaščinové, míček však branku přestřelil
28:20
Tvrdý ale čistý obranný zákrok Ptáčníkové pobavil přítomné fanoušky.
27:19
Hra se teď přelévá na ze strany na stranu, nebezpečnější jsou ale hráčky FBŠ
23:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Sandra Holcová, asistoval Martina Miksová (2:5).
22:38
Nebezpečná střela Jihlavy naštěstí nad
22:30
Doberské hráčky teď předvedly několik slibných průniků na jihlavskou půlku, ke střele se však nedostaly
21:00
První střelu na bránu však vyprodukovaly domácí hráčky, konkrétně Martina Netíková.
19:24
Zuzka Nosková vystihla přihrávku Jihlavy, samostatný únik však zastavila hostující gólmanka.
16:41
Tereza Svobodová měla teď plné ruce i nohy práce, svoji práci však odvedla více než dobře, takže skóre nezměněno.
16:40
Jihlavská pětka teď vrací závar a nepěkně pro domácí obstřelují branku.
15:27
Útočná trojice Harapátová-Procházková Netíková P. teď delší dobu "zavářela" jihlavské obraně a vyprodukovala několik střel
13:25
Adéla Procházková bekendovým dloubákem vysunula před branku Jihlavy nabíhající P. Netíkovou a ta nezaváhala!
13:24
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Petra Netíková bez asistence (2:4).
13:06
Rychlé rozehrání po vysoké holi Jihlavy trefilo první clonící hráčku
12:17
Průnik Tomaščinové před branku soupeře bohužel bez efektu
10:40
Pěkná akce Preiningerové zakončená střelou skončila v rukách hostující gólmanky.
09:53
Pěkná kombinace dvojice Netíková M. -Tomaščinová byla zastavena faulem na Tomaščinovou v bezpečné vzdálenosti od branky Jihlavy
09:00
Domácí hráčky mají snahu útočit, do gólové šance se ale ne a ne dostat
06:27
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková bez asistence (1:4).
05:39
Adéla Mikinová, ač v obležení dvou hráček domácích, prostřelila vše co jí stálo v cestě
05:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Adéla Mikinová, asistoval Andrea Doležalová (1:3).
04:07
Střela z hranice velkého brankoviště a Jihlava vede 2:1
04:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Sandra Holcová (1:2).
02:58
Nenápadná střela z rohu hřiště u branky domácích si našla cestu za záda Terky Svobodové.
02:53
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kristýna Pokorná, asistoval Pavlína Vaněčková (1:1).
02:28
Krátká pauze a utkání znovu zahájeno
02:00
Procházková po levé straně potáhla míček, její nahrávka před branku však nenašla žádnou volnou spoluhráčku.
01:00
Krásný vstup do zápasu domácích, A. Tomaščinová ze 7m vstřelila úvodní branku.
00:59
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Adriana Tomaščinová, asistoval Veronika Ptáčníková (1:0).
00:57
První střídání a na střely 1:1
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Iva Váňová, Petra Przeczková, Anna Přibylová, Andrea Doležalová, Sandra Holcová
00:00
Line-up domácích FBC Dobré: brankář: Tereza Svobodová; hráči v poli: Hedvika Bardonová, Zuzana Nosková, Monika Preiningerová, Klára Harapátová, Adéla Procházková