1:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 01:13 Ondřej Vyskočil (Petr Jindra), 11:04 Ondřej Vyskočil (René Mikel), 17:37 Jan Mikeš (Miroslav Čada), 30:11 René Mikel (Radek Kulhan), 52:23 René Mikel (Petr Jindra)
branky (asistence): 04:32 Radek Šindelář (Martin Pešava), 09:46 Václav Svratecký (Jakub Kofroň), 28:00 Petr Kučera (Václav Svratecký), 34:15 Jakub Kofroň (Daniel Bořetický), 38:59 Radek Šindelář (Pavel Holan), 54:54 Petr Kučera (Jakub Kofroň)

FBŠ Jihlava - FBK Piráti Sokol Chrudim 5:6
2. Ondřej Vyskočil, 12. Ondřej Vyskočil, 18. Jan Mikeš, 31. René Mikel, 53. René Mikel - 5. Radek Šindelář, 10. Václav Svratecký, 29. Petr Kučera, 35. Jakub Kofroň, 39. Radek Šindelář, 55. Petr Kučera; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Radek Kulhan 24 - Brandon Bulis 28; po třetinách: 3:2, 1:3, 1:1;
65:00
Komentář trenéra hostí Petra Kučery: "Vyrovnaní utkání se šťastnějším koncem pro nás. Děkujeme soupeři i divkákům za hezký zápas."
65:00
Komentář domácího trenéra Lubomíra Kocourka:Musíme pracovat na individuálních dovednostech, bez toho bude stále stejné.
60:00
Střely ve III. třetině (celkem): JIHLAVA 10 (33) - CHRUDIM 6 (30)
60:00
59:01
Timeout FBŠ Jihlava
54:54
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (5:6).
53:14
Vyloučen hráč Jan Horský družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
52:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Petr Jindra (5:5).
51:15
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra rukou.
40:00
40:00
Střely ve II.třetině: JIHLAVA 10 - CHRUDIM 11
40:00
38:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Radek Šindelář, asistoval Pavel Holan (4:5).
34:15
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (4:4).
30:11
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Radek Kulhan (4:3).
28:00
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Václav Svratecký (3:3).
20:00
20:00
Střely v I.třetině: JIHLAVA 13 - CHRUDIM 13
20:00
17:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Miroslav Čada (3:2).
11:04
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval René Mikel (2:2).
09:46
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Jakub Kofroň (1:2).
06:31
Vyloučen hráč Martin Pešava družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:32
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Radek Šindelář, asistoval Martin Pešava (1:1).
01:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Petr Jindra (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Daniel Bořetický, Tomáš Doseděl, Jakub Kofroň, Václav Svratecký, Petr Kučera
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Petr Jindra, Miroslav Čada, Jan Mikeš, Jan Horský, Tomáš Kasper