3:5
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 27:00 Jan Horský (Jan Mikeš), 28:38 Ondřej Vyskočil (Jan Holoubek), 54:16 Jan Mikeš (Matyáš Kolátor), 54:27 René Mikel (Miroslav Čada), 59:07 René Mikel (Marek Dvořák)
branky (asistence): 15:09 Radek Mareš (Jan Pozler), 16:01 Jan Pozler (Michal Pleskot), 18:27 Pavel Kurka (David Verunáč), 43:39 Pavel Bína (Petr Novák), 49:23 David Verunáč (Radim Křinka), 49:40 Jan Pozler (Michal Pleskot), 51:53 Petr Novák (Michal Pleskot), 54:00 Jiří Maček (Jan Pozler)

FBŠ Jihlava - Orel Přelouč  5:8
28. Jan Horský, 29. Ondřej Vyskočil, 55. Jan Mikeš, 55. René Mikel, 60. René Mikel - 16. Radek Mareš, 17. Jan Pozler, 19. Pavel Kurka, 44. Pavel Bína, 50. David Verunáč, 50. Jan Pozler, 52. Petr Novák, 55. Jiří Maček; rozhodčí: Miloš Janda - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Pražák 13, Radek Kulhan 2 - Jakub Albrecht 26; po třetinách: 0:3, 2:0, 3:5;
60:00
Komentář vedoucího hostů Bulíčka Přemysla: Bez komentáře.
60:00
Komentář domácího trenéra Lubomíra Kocourka: "Po většinu zápasu jsme byli aktivnějším týmem, bohužel jsme toho nedokázali brankově využít. Protiútoky soupeře nás srážely na kolena. Děkujeme soupeři."
60:00
59:59
Střely ve III. třetině (celkem): Jihlava 15 (31) a Orel 6 (23).
59:07
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Marek Dvořák (5:8).
59:07
Jihlava jednoduše ze standartní situace.
58:58
Na hřišti furt stejný obrázek. Jihlava vystřelí Albrecht chytá.
56:41
Jihlava tlačí co to jde, ale všechny její elitní týmy by si mely uvědomit, že se nehraje jen na třetí třetinu.
54:27
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Miroslav Čada (4:8).
54:27
Štěstí se konečně usmálo na Jihlavu. Prvně Mikeš a pak Mikel. A Jihlava se dostává zpět.
54:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Matyáš Kolátor (3:8).
54:00
Timeout FBŠ Jihlava
54:00
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jiří Maček, asistoval Jan Pozler (2:8).
54:00
Hosté přidávají další gól, který byl opět po tlaku Jihlavy. Útěk Orlů do přečíslení a jednoduché zákončení.
53:56
Hosté dali velký prostor Dvořákovi, ale pro bohužel ani on dnes nemá štěstí.
51:53
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Petr Novák, asistoval Michal Pleskot (2:7).
51:53
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Kulhan družstva FBŠ Jihlava
51:53
Hosté využili svojí přesilovou hru. A berou utkání do svých rukou.
51:38
Hosté zatím jen kombonují. A nedostali se k pořádné šanci.
50:42
Vyloučen hráč Jan Horský družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra rukou.
50:20
Jihlava nic nevzdává. Ale nehraje se na krásu, ale na góly.
49:40
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval Michal Pleskot (2:6).
49:40
Orli přidávájí další branku.
49:31
Timeout Orel Přelouč
49:23
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Radim Křinka (2:5).
49:23
Veruňák využívá malého místečka, které mu Pražák nechal. A dodává Orlům víc jistoty,
43:39
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Bína, asistoval Petr Novák (2:4).
43:39
Jihlava předvedla první větší hrubku a Orel trestá. A opět ukazuje jak jednoduše se dá hrát.
43:05
Mikeš si vybojoval balonek, ale ani jemu nejspíš nedochazí, že prohrávají o gól a tak velké šance musí proměňovat.
42:23
Dvořák zůstavá ležet na zemi a nechce se smířit s tím, že rozhodčí nepískl faul.
42:01
Mikeš přesně našel Kolátora. Ten si ale s tak velkou šancí neporadil vůbec dobře.
41:12
Kasper krásná střela, ale Augustin pozorný,
40:30
Druhá třetina byla pro Jihlavu už lepší. Dokázali trefit bránu a byli ve všech ohledech lepší. Augustin je teď ošetřován. Tak doufáme, že je v pořádku.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině. Jihlava 10 a Orel 7.
39:50
Albrecht si teď s těží poradil se střelou Horského,
38:20
Hra se přelévá ze strany na stranu a neděje se zde nic zajímavého.
35:56
Veruňák teď prověřil Pražáka ten je, ale pozorný.
34:25
Dnešní utkání sleduje 5 diváků. Děkujeme!
33:17
Jihlava je už dlouhou dobu na balonku, ale nic z toho není.
32:23
Horský teď chtěl tak moc dát gól, ale vše mu nevyšlo podle představ.
31:12
Mikel v krásné individuální akci, ale s koncovkou si neporadil dobře.
30:11
Mareš mohl svůj tým znovu dostat do vedení o dva góly. Ale s velkou šancí nenaložil dobře.
28:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Holoubek (2:3).
28:38
Přesné přihrávky a Jihlava přidává svůj druhý gól v utkání.
27:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jan Mikeš (1:3).
27:00
Teď se ukázalo jak funguje komunikace na hřišti. Kasper na Mikeše a ten našel krásně Horského a ten poprvé dnes překonává Albrechta.
26:18
Orel teď 2x zahrozil.
25:39
Jihlava předvedla krásnou akci. Albrecht furt pozorný.
24:38
Mikel a poté Dvořák nastřelují vždy prvního hráče.
23:05
Vyskočil zkoušel jeho klasické "pojď sem, kam jdeš", ale ani on neuspěl.
21:56
Augustin na Horského a ten na Mikeše, ten trefuje bránu, ale Albrecht pozorný.
21:10
Jihlava má tlak, ale zakončení vždy není na bránu.
20:20
Začala druhá třetina. V první třetině jsme mohli vidět florbal podání Jihlavy a trefování brány v podání Orlů. Uvidíme co bude dál.
20:00
20:00
Střely v I. třetině: JIHLAVA 6 - PŘELOUČ 9
20:00
19:43
Dvořák krásná střela, ale Albrecht pozorný.
18:27
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Kurka, asistoval David Verunáč (0:3).
18:27
Jihlava teď měla veliký, ale veliký tlak. A jak se říká nedáš dostaneš. Hosté odskakují už na vedení tří branek.
16:01
16:01
Domácí jsou jako opaření. Do této doby byli, lepší. Teď, ale po krásné kombinaci hostů prohrávají už o 2 góly.
15:09
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Mareš, asistoval Jan Pozler (0:1).
15:09
Mareš trefuje na milimetr přesně a hosté jdou do vedení.
15:02
Kasper krásná střela, ale Albrechta nepřekonal.
13:48
Školník v šanci, ale štěstí mu nepřálo.
13:05
Horský s Mikešem kombinují. Ale spíše nic než moc.
11:48
Přijde nám, že týmy zatím nevědí, že hrají proti sobě. Zatím si přihrávají tak navzájem.
10:20
Augustin namazal, ale Pozler toho nevyužil.
08:55
Při přesilové hře vidíme spíše hru Přelouče, která snad hraje líp jak v pěti.
07:24
Vyloučen hráč Radim Křinka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
07:24
A uvidíme první přesilovou hru domácích.
06:06
Mladí vybojovalo balonek a Augustin ve velké šanci.
05:29
Maček v šanci, ale přestřeluje vysoko nad.
03:59
Horský si připisuje první střelu Jihlavy poté druhou Vyskočil.
03:27
Kasper s Horským předvedli pohlednou kombinaci.
01:55
Hra se přelévá ze strany na stranu. Na hřišti se zatím nic neděje. Ani nikdo nevystřelil na bránu.
00:01
Míček získávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč : brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Michal Pleskot, Petr Novák, Jan Pozler, Pavel Bína, Radek Mareš
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Jan Pražák; hráči v poli: Miroslav Čada, Jan Mikeš, Jan Horský, Tomáš Kasper, Matyáš Kolátor
00:00
Dobrý den, vítám vás u onlinu. Kdy se utkájí hostující tým Orel Přelouč s domácím FBŠ JIHLAVA . Budu se vám snažiš přiblížit situaci na hřišti. Přeji příjemnou zábavu.