2:1
1:0
5:1
- : -
branky (asistence): 01:21 Marco Lombino, 12:14 Jiří Lebeda (Matěj Pěnička), 26:55 Michal Strnad, 35:48 Jiří Koklar (Jakub Adam), 36:06 Jakub Seger (Martin Řezáč), 40:30 Matěj Pěnička, 41:25 Patrik Chládek (Martin Řezáč), 42:53 Matěj Pěnička (Petr Vávra)
branky (asistence): 11:49 Martin Mattes (Jan Kobza), 41:35 Matyáš Halász (Lukáš Bárta)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 8:2
2. Marco Lombino, 13. Jiří Lebeda, 27. Michal Strnad, 36. Jiří Koklar, 37. Jakub Seger, 41. Matěj Pěnička, 42. Patrik Chládek, 43. Matěj Pěnička - 12. Martin Mattes, 42. Matyáš Halász; rozhodčí: Lukáš Husák - Adam Nekola; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Karel Pergler 11 - Jan Kobza 39; po třetinách: 2:1, 1:0, 5:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích, Podhráského:"Tentokrát jsme dlouho troskotali na brankáři soupeře, ale předvedená hra byla v pořádku, takže můžeme vyrazit směr Praha spokojeni. Děkuji klukům za prima nedělní dopoledne!"
44:59
Komentář trenéra hostí, Míky: "Překvapivě dvě třetiny vyrovnané utkání. Chodov ve třetí třetině zlepšeným výkonem rozhodl zápas. Děkujeme soupeři za zápas."
42:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Petr Vávra (8:2).
41:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Halász, asistoval Lukáš Bárta (7:2).
41:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Chládek, asistoval Martin Řezáč (7:1).
40:45
Vyloučen hráč Jakub Strnad družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:34
Timeout Panthers Praha
40:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (6:1).
36:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Seger, asistoval Martin Řezáč (5:1).
35:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Jakub Adam (4:1).
30:00
30:00
26:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad bez asistence (3:1).
23:17
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Matěj Pěnička (2:1).
11:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jan Kobza (1:1).
05:21
Vyloučen hráč John Hodek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marco Lombino bez asistence (1:0).