4:0
2:3
1:3
- : -
branky (asistence): 01:50 Jaroslav Špicner (Marek Šolc), 08:51 Jan Vršek (Jan Melda), 12:11 Jan Melda (Jan Vršek), 14:52 Jan Melda (Jan Vršek), 18:37 David Kocián (František Donaj), 23:00 Lukáš Jirásek (Daniel Kříž), 43:09 David Kocián (František Donaj)
branky (asistence): 18:22 Lukáš Hofman (Tomáš Panenka), 21:49 Lukáš Hofman, 21:57 Patrik Horčička (Ondřej Volný), 35:24 Patrik Horčička (Tomáš Hejzlar), 39:35 Ondřej Volný (Patrik Horčička), 44:35 Jiří Hofman (Ondřej Volný)

Florbal Primátor Náchod - TJ Sokol Jaroměř 7:6
2. Jaroslav Špicner, 9. Jan Vršek, 13. Jan Melda, 15. Jan Melda, 19. David Kocián, 24. Lukáš Jirásek, 44. David Kocián - 19. Lukáš Hofman, 22. Lukáš Hofman, 22. Patrik Horčička, 36. Patrik Horčička, 40. Ondřej Volný, 45. Jiří Hofman; rozhodčí: Zdeněk Krajčí - Michal Taufmann; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Dominik Hanuš ? - Jiří Svoboda ?; po třetinách: 4:0, 2:3, 1:3;
45:00
44:48
Vyloučen hráč Ondřej Volný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vražení zády.
44:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Ondřej Volný (7:6).
44:08
Timeout TJ Sokol Jaroměř
44:08
Timeout hostí.
43:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval František Donaj (7:5).
43:09
David Kocián obrovitým nápřahem střílí gól backhandem.
39:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Ondřej Volný, asistoval Patrik Horčička (6:5).
39:35
Oddechový čas pro domácí tým.
39:04
Vyloučen hráč Tomáš Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
39:04
POZOR! Na hřiště nastupuje kapitán domácího týmu.
38:20
Celozápasový krutihlav z Jaroměře se nespokojil ani s volným úderem.
37:20
Brejtr se po vlastním úniku rozhodl, že si ho zakončí sám. Bohužel do golmana.
36:42
Při jednom střídání přichází další šance akce Jiráska, kterému nahrávka od Přibyla nepřišla přímo na hokejku.
36:00
Výborná kombinace! Přibyl na Kříže, který hledal nahrávkou volného Jiráska, kterého přihrávka o pár čísel minula.
35:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Horčička, asistoval Tomáš Hejzlar (6:4).
32:22
Výborný zákrok Dominika Hanuše po střele Lukáše Hofmana.
30:37
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:00
Domácí Melda si u časomíry postěžoval, že jeho trest byl dle jeho názoru nesprávný.
28:57
Vyloučen hráč Jan Melda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
28:57
Vyloučen hráč Matěj Tlustý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
23:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Daniel Kříž (6:3).
23:00
Jirásek se neuvěřitelnou stahovačkou dostal před brankáře a nekompromisně zavěsil!
21:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Horčička, asistoval Ondřej Volný (5:3).
21:57
Mladičký náchodský talent Brejtr se pro změnu inspiroval Pajkrtem. Rozmáhá se nám tu nešvar.
21:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Hofman bez asistence (5:2).
21:49
Tomuto gólu velice pomohl domácí Pajkrt, který namazal Hofmanovi. Asi se inspiroval u maminky, která mu natírala ráno máslo na chleba.
18:37
18:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Hofman, asistoval Tomáš Panenka (4:1).
18:22
Hofman se prosazuje kolem tyče.
17:21
Právě probíhá souboj fanouškovských kotlů. Kotelník Dao s bubnem proti 5 jaroměřským fanouškům a fanynkám.
16:01
Filip Pajkrt opět neproměňuje šanci. Tentokráte pálil z velkého úhlu.
15:00
15:00
14:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Melda, asistoval Jan Vršek (4:0).
14:52
Honza Vršek našel parádní nahrávkou kolem tyče Meldu, který neměl žádný problém s proměněním.
12:11
10:48
Lukáš Hofman ve dvou velkých šancích. Ani jednu však bohužel pro náchodské neproměnil.
08:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Jan Melda (2:0).
08:51
Výborná akce, která potěšila nejednoho diváka.
04:50
Ondřej Hušek, který toto utkání sleduje, není spokojen s rozehrávkou domácích. Konkrétně mu chybí větší pohyb hráčů.
02:20
Hofman "přihrává" Dominiku Hanušovi, který se přihrávky zmocnil.
01:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jaroslav Špicner, asistoval Marek Šolc (1:0).
01:50
Jára Špicner při svém prvním střídání bombou k tyči posílá Náchod do vedení. Dobrý start do utkání.