2:0
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 19:52 Aneta Lisová, 28:33 Simona Uchytilová, 29:01 Lucie Mazourková (Pavlína Vaněčková), 49:46 Pavlína Vaněčková, 53:07 Karolína Chvátalová (Pavlína Vaněčková)
branky (asistence): 12:22 Denisa Dunajčáková (Zuzana Volejníková), 13:31 Marie Havlíčková (Klára Voltrová), 13:56 Barbora Havlová (Michaela Hladíková), 14:46 Michaela Hladíková, 30:32 Michaela Hladíková, 38:43 Marie Havlíčková

FBŠ Jihlava - IBK Hradec Králové 5:6
20. Aneta Lisová, 29. Simona Uchytilová, 30. Lucie Mazourková, 50. Pavlína Vaněčková, 54. Karolína Chvátalová - 13. Denisa Dunajčáková, 14. Marie Havlíčková, 14. Barbora Havlová, 15. Michaela Hladíková, 31. Michaela Hladíková, 39. Marie Havlíčková; rozhodčí: Pavel Urbánek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 23 - Kristýna Vrkoslavová 26, Jana Uhlířová 4; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:0;
60:00
Kometář trenéra hostí, Jaroslava Macháčka: "Chtěl bych poděkovat holkám za celý víkend. Ukázaly, že jsou opravdu hradecké lvice. Dnešní zápas bojovaly a zasloužily si vyhrát. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Střely ve třetí třetině. Jihlava 13 - 7 Hradec
60:00
Komentář trenérky domácích, Anny Přibylové: "Dnes rozhodlo velké množství zbytečných chyb a neproměněné šance, kterých si sice vytvoříme dostatek, ale nedokážeme je využít. Poučíme se a příště budeme silnější. Zdravíme AnKu do porodnice."
60:00
Střely celkem. Jihlava 35 - 29 Hradec
60:00
58:45
Timeout FBŠ Jihlava
57:01
Voltrová trefuje břevno, Holemářová mu teď mohla poděkovat, střelu neměla na dosah.
53:12
Ihned po buly běžela Lisová na bránu a trefuje levou tyčku.
53:07
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Pavlína Vaněčková (5:6).
53:07
Chvátalová si s míčkem sbíhá dolů a hledá spoluhráčku, které by mohla nahrát, když vidí, že se bránící hráčky hostujícího týmu rozutekly pryč, změní směr běhu, před střelou se koukne a zakončuje do levého horního rohu.
53:00
Domácí nyní hrají téměř jako vyměněné. Stačí zlepšit zakončení a výsledek se může otočit.
49:46
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková bez asistence (4:6).
49:46
Střídání brankáře. Nový brankář Jana Uhlířová družstva IBK Hradec Králové
49:46
Vaněčková se točí backhandem na bránu, míček si rychle přehodila na forehand a uklidila pod hostující golmanku.
47:57
Dnešní utkání sleduje 49 diváků, děkujeme.
45:11
Domácí hází míčky golmance přímo do náruče.
43:11
Petrlíková si sama proběhla celé hřiště, ale golmanka hosí chytá přesně do ruky.
38:43
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Marie Havlíčková bez asistence (3:6).
38:20
Chvátalová si naběhla na střed na nahrávku od Vaněčkové, střela jí ale nesedla a míček těsně vedle
36:53
Petrlíková krásně nahrála Korešové, které se nepodařilo vystřelit z první, tak se s míčkem otočila na místě, aby si vytvořila prostor, Vrkoslavová je ale pozorná.
35:11
Kratochvílové ujel míček, kdy byla poslední hráčkou domácího týmu na hřišti a Volejníková s Macháčkovou šly samy na Holemářovou. Zakončit nedokázaly.
34:36
Vaněčková z úhlu přímo do náruče Vrkoslavové
30:32
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Michaela Hladíková bez asistence (3:5).
30:32
Po nezpracování balonu obránkyně Šánové si Hladíková vzala míček a šla sama na Holemářovou a v zakončení byla neomylná
30:18
Z rozehrávky tři metry před velkým brankovištěm Mazourková znovu trefuje tyčku, tentokrát pravou a míček neskočil do brány.
30:00
Bártová z otočky těsně mimo.
29:01
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lucie Mazourková, asistoval Pavlína Vaněčková (3:4).
29:01
Domácí tým je povzbuzený a Mazourková trefuje levou tyčku, od které míček padá do brány.
28:58
Chvátalová z výběhu těsně mimo bránu.
28:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Uchytilová bez asistence (2:4).
24:34
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Karolína Chvátalová.
24:34
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
24:34
Chátalová si při nájezdu nádherně vyjela a natáhla si tak Vrkoslavovou přesně kam potřebovala, aby odkryla bránu. Bohužel ani prázdná brána nepomůže a když už skoro všichni chtěli oslavovat, Chvátalová bránu těsně přestřelila.
23:58
Bártová prošvihla před prázdnou bránou.
23:06
Vaněčková se dlouho motala u mantinelu s Volejníkovou, kde šťastnější vylezla domácí hráčka a střílí na Vrkoslavovou.
22:07
Hra je stejně rozlítaná jako v první třetině, žádná střela na bránu a zraněná Petrlíková na mantinelu.
20:00
20:00
Střely v první třetině. Jihlava 9 - 13 Hradec.
20:00
19:52
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová bez asistence (1:4).
19:52
Lisová z otočky chtěla vystřelit na bránu, míček jí z hole sjel a tak jel téměř od poloviny hřiště po zemi k levé brankové tyči, od které se odrazil do brány.
18:56
Petrlíková s Chvátalovou v rohu zcvakly kapitánku hostí, Dunajčákovou, která končí zraněná za mantinelem.
18:06
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Karolína Petrlíková.
18:06
Vyloučen hráč Pavla Macháčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
18:06
V mele v předbrankovém prostoru rozhodčí zpozorovali nepěkný faul, pojede se nájezd.
16:45
Tým hostí je čtyřbrankovým náskokem poháněn kupředu, využívají individuálních chyb domácích a hledají chyby v rozehrávkách.
16:09
Petrlíková ve velké šanci trefuje golmanku to hrudi, míček následně sbírá a nahrává zpoza brány na Vaněčkovou, která promáchne před prázdnou bránou
14:58
Domácí tým je oproti včerejšku jako vyměněný, po 15 minutách hry mají pouze tři střely na bránu, hra je rozlítaná, nedokáží podržet míček.
14:46
13:56
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Barbora Havlová, asistoval Michaela Hladíková (0:3).
13:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Klára Voltrová (0:2).
12:22
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Zuzana Volejníková (0:1).
01:49
Vyloučen hráč Terezie Kratochvílová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Kristýna Vrkoslavová; hráči v poli: Sabina Labudová, Marie Havlíčková, Klára Voltrová, Zuzana Volejníková, Monika Macháčková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Tereza Plánková, Terezie Kratochvílová, Karolína Petrlíková, Aneta Lisová, Pavlína Vaněčková
00:00
Dobrý den, vítám Vás u 7. kola 1. ligy juniorek, dnes hrajou domácí FBŠ Jihlava, kteří se drží na 9 místě tabulky pouze s jednou výhrou a to nad celkem FBC Štíři České Budějovice, kteří včera získali první dva body při výhře na samostatné nájezdy nad dnešním hostujícím týmem, IBK Hradec Králové, který se drží na posledním místě tabulky. Mé jméno je Adéla Mikinová a přeji příjemnou zábavu.