1:4
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 12:16 Jiří Paďourek (Jaromír Täuber), 12:34 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 19:10 Paul Válka (Filip Rybnikár), 33:02 Daniel Nicklas (Filip Rybnikár), 39:53 Daniel Nicklas (Filip Rybnikár), 52:50 Václav Khek (Daniel Nicklas)
branky (asistence): 25:04 Jaroslav Janoušek (Pavel Daněk), 30:00 David Polcar (Patrik Míka), 38:46 Lukáš Pokorný (Martin Kalous), 51:37 Pavel Daněk (Zbyněk Tomiška), 56:51 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek), 57:47 Jaroslav Janoušek (David Polcar), 59:51 David Kolář (Lukáš Tomeš)

FbC Plzeň - Panthers Praha 6:7
13. Jiří Paďourek, 13. Daniel Nicklas, 20. Paul Válka, 34. Daniel Nicklas, 40. Daniel Nicklas, 53. Václav Khek - 26. Jaroslav Janoušek, 31. David Polcar, 39. Lukáš Pokorný, 52. Pavel Daněk, 57. Matěj Lubenský, 58. Jaroslav Janoušek, 60. David Kolář; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Lukáš Mück 17 - Rastislav Mazák 23; po třetinách: 3:0, 2:3, 1:4;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí: Co k tomu říct, ani jednou jsme nevedli a odjíždíme se třemi, krutý výsledek pro domácí, kteří byli většinu času aktivnějším a lepším týmem, více si věděli rady v herních situacích, ale třetí třetina byla naše, i když to šlo pomalu a ztuha a ke konci jsme si vybrali trochu štěstíčka, které jsme neměli během prvních dvou třetin. Díky všem za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Nepochopitelné chyby v obraně nás stály výhru. V zápase jsme soupeře přehrávali, ale hraje se na góly. Jestli chceme pomýšlet na play-off, máme na čem pracovat.
60:00
59:57
Domácí střídačka se hádá, obrat je na světě.
59:51
Timeout FbC Plzeň
59:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Tomeš (6:7).
59:34
Domácí nezvládají třetí třetinu a pouštějí Liberec do zbytečných šancí, které vůbec nemusí vzniknout.
58:12
A vyrovnání je na světě. Domácí neodolali tlaku, který si vytvořili hostují Panthers a můžeme začít zase od začátku.
57:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval David Polcar (6:6).
57:11
Po nedůrazu domácích se hostující družstvo dočkává snížení a dramatizuje tak tento zápas.
56:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (6:5).
55:42
Po několika rozhodnutí arbitry dnešního zápasu se několik hráčů domácího týmu trochu naštvalo, konkrétně to byli Rybnikár a Zábran, ovšem skončilo to pouze domlouváním.
55:08
Nebezpečně blízkou standartní situaci rozehrála dvojice Rybka Kolář tak, že druhý jmenovaný zvolil střelu, ovšem netrefil zařízení.
53:30
Gól se statusem uklidňující přišel z čepele Václava Kheka, který překonal útočně naladěnou defenzivu hráčů z hlavního města.
52:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Khek, asistoval Daniel Nicklas (6:4).
52:37
Řada je nyní na Panthers, kteří mají nyní více ze hry a jsou hladoví po vyrovnání.
52:09
Zdramatizování zápasu přichází z hole hostujícího Pavla Daňka, který se ocitl samotný před brankou a po přihrávce Tomišky zpoza brány se nemýlil.
51:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Zbyněk Tomiška (5:4).
51:21
Skvělý zákrok teď vytáhl brankář Muck, která rukou zasáhl proti tečované střele hráče Panthers.
48:22
Do několika dorážek se dostal hostující Tomiška, ovšem buď trefil brankáře Mucka nebo přestřelil bránu.
46:51
Pohlednou rozehrávku zakončoval Nicklas, který ovšem trefil pouze bránícího hráči Panthers.
45:57
Duo Linc Nicklas se dostalo k několika střelám za sebou, ovšem všechny byly zblokovaný, nebo zasáhl brankář Mazák.
42:54
Lapuník se snažil vyslat Nicklase hezkou přihrávkou do brejku, což ovšem nevyšlo podle jeho učekáváni a akce byla zastavena.
40:00
40:00
Daniel Nicklas hraje parádní utkání, ve kterém si připsaĺ hat-trick. Třetí gól padl opět po střele, kterou má domácí forvard velmi kvalitní. Ve druhé přestávce se odehraje odveta zápasu starších žáků.
40:00
39:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Filip Rybnikár (5:3).
39:32
Pražané se opět dočkali snížení, které přišlo z hole Lukáše Pokorného, které zakončil pohlednou kombinaci.
38:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Martin Kalous (4:3).
38:13
Vzduchem letící nabídku Paďourka zakončoval Linc, který ovšem hodně přestřelil bránu.
37:12
Přesilovka sice proběhla s míčkem na hostujících hokejkách, ovšem hostující hráči si nevypracovali žádnou větší šanci.
35:00
Vyloučen hráč Paul Válka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
34:54
Domácí se zase dostávají do pohody, kterou ovšem narušilo vyloučení hráče z řad domácího FBC.
33:49
Uklidnění domácích přichází z hole Daniela Nicklase, který ránou z blízkosti hostující brány překonal brankáře Mazáka.
33:02
32:13
Nyní již obrana Plzně zafungovala dobře, ovšem byl to útočník Rybnikár, který zneškodňoval hráče Panthers před bránou.
30:37
Domácí jsou v této sezóně často stejní v tom smyslu, že dají tři góly a poté trochu usnou a dovolí soupeři snížit, což je stejné i v dnešním zápase. Druhý gól Pražanů vznikl po nedůrazu domácí obrany.
30:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Polcar, asistoval Patrik Míka (3:2).
29:27
Hezkou kombinaci domácích se snažil zakončit Nicklas, ovšem míček netrefil čistě a střela nebyla tak nebezpečná, jako většina jeho střel je.
27:17
Hra se opět vyrovnala, trochu na vrch mají nyní domácí hráči, kteří několika pohlednými kombinacemi probudili i fanoušky.
25:20
I Panthers se dočkali gólu, který přišel zničeho nic, samotný před bránou se ocitl Janoušek, který s trochou štěstí zakončil střelou o tyč do brány.
25:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Pavel Daněk (3:1).
23:20
Utkání se začíná trochu hrotit, když po přihrávce Lince zakončoval Khek, jehož střelu chytil hostující brankář Mazák, ovšem toho trochu atakoval Rybnikár, což se nelíbilo hostující obraně a dala to jasně najevo.
22:42
Ovšem druhou přesilovku si vybojovala domácí Plzeň, která má možnost zvýšit již takhle velký náskok.
21:55
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
21:32
Na úvod prostřední části je aktivnější hostující družstvo, které drží více míček a také si vytvořilo nějaké šance.
20:00
20:00
První třetinu bylo jasně lepší domácí FBC, které přestřílelo hostující tým 11:8. V přestávkovém programu se představují týmy složené z hráčů kategorie starších žáků.
20:00
19:48
Domácí potvrzují svou dominanci v první třetině třetím gólem, tentokrát v přesilové hře.
19:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Filip Rybnikár (3:0).
18:58
Tlak domácích vyústil v přesilovku domácího FBC.
18:22
Vyloučen hráč Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
17:30
Zítek běžel společně s Němečkem dva na jednoho, ovšem jeho následnou střelu hezky vyrazil brankář Mazák.
16:19
Domácí zatím kontrolují hru a hlídají si stav zápasu, který mají zatím velmi dobře rozjetý.
14:54
Dlouhou přihrávku Kheka se snažil dohonit Lapuník, ovšem obránce hostujících Panthers byl rychlejší.
13:28
Domácí Zítek běžel s Němečkem dva na jednoho, jeho následnou střelu hezky chytil brankář Mazák.
13:20
Dva rychlé góly domácích přišly z podobných akcí, oba padly ze svižných střel postupně od Paďourka, tak i od Nicklase z levé strany hřiště.
12:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Zábran (2:0).
12:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Paďourek, asistoval Jaromír Täuber (1:0).
12:12
Hra se začala trochu kouskovat, snad to neuškodí kvalitě utkání.
09:00
Hostující forvard Kalous se dostal nebezpečné střele, která jen o několik centimetrů minula Muckovu bránu.
06:40
Domácí dvojice Němeček, Ševčík se již skoro dostala do situace dva na jednoho, ovšem obránce hostujícího týmu dokázal nahrávku druhého zmiňovaného odpálit do bezpečí.
03:55
Hra se již více vyrovnala, hostující Panthers se již pomaloučku polehoučku dostávají k bráně brankáře Mucka.
01:20
Začátek zápasu hned ovládla domácí Plzeň, která si vytvořila tlak v soupeřově obranném pásmu.
00:01
Trenérem domácích je pro dnešní zápas Petr Gregořica, který zastupuje hlavního kouče domácích Jakuba Šimka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Matěj Lubenský, Jakub Rybka, Lukáš Pokorný, David Kolář, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Lukáš Mück; hráči v poli: Petr Kleiner, Paul Válka, Jaromír Täuber, Petr Linc, Jiří Paďourek