1:3
3:1
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 17:58 Lukáš Malý (Jindřich Hrdý), 19:16 Jindřich Hrdý (Lukáš Malý), 37:45 Jindřich Hrdý, 44:48 Lukáš Malý (Jindřich Hrdý), 48:23 Lukáš Malý (Jindřich Hrdý), 50:51 Michal Měřička (Lukáš Froněk)
TJ Turnov
branky (asistence): 14:47 Daniel Měkota (Vojtěch Palatínus), 24:43 Jaroslav Nezdara (Štěpán Matěcha), 27:02 Tomáš Vitásek (Vojtěch Palatínus), 36:07 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 55:22 Antonín Palatínus (Tomáš Vitásek)

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Turnov 6:5
18. Lukáš Malý, 20. Jindřich Hrdý, 38. Jindřich Hrdý, 45. Lukáš Malý, 49. Lukáš Malý, 51. Michal Měřička - 15. Daniel Měkota, 25. Jaroslav Nezdara, 28. Tomáš Vitásek, 37. Tomáš Vitásek, 56. Antonín Palatínus; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 5 + Ondřej Havelka 10:2; využití: 1:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 15 - Jaroslav Švec 24; po třetinách: 2:1, 1:3, 3:1;
60:00
Komentář kapitána hostů Štěpána Matěchy: "Zápas jsme odehráli velice dobře i přesto, že jsme byli v deseti lidech. K výhře chybělo málo. Soupeři jsme jsme darovali půlku branek. Gratuluji soupeři."
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kratochvíla: "Myslím že jsme vyhráli zaslouženě. Ve druhé třetině jsme toho museli hodně skousnout a byli jsme rozhození, ale do třetí třetiny jsme nastoupili opět koncentrovaní a zápas otočili. řekl bych, že soupeři došly síly. A děkuji výborným divákům za podporu."
60:00
59:50
Hostující Matěcha už je na hřišti pět minut bez střídání. I taková může být Národní liga. Turnov bojuje jako lev...Štíři však v defenzivně chyby nedělají
56:45
A máme zaděláno na drama! ....Hosté povzbuzeni pátou brankou se nyní snaží minimálně vyrovnat
55:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Tomáš Vitásek (6:5).
55:12
Turnov ke dnešnímu utkání dorazili pouze ve dvanácti hráčích, i to možná je příčinou herního úpadku ve třetí třetině, kdy nestačí fyzicky
54:54
Turnovští si vůbec nevědí rady s obranou domácích, jakoby nyní na palubovce hrál jiný hostující tým
50:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Lukáš Froněk (6:4).
50:30
Hrdý neuvěřitelně! Dlouhým výhozem ho na steč vyslal brankář Švěhla, Hrdý okamžitě střílel, ale trefil tyčku, k dorážce už se nedostal
50:30
Obrovská rána z hole Měřičky končí v horní polovině branky Švece a Štíři odskakují do dvoubrankového vedení
50:21
Švehla nyní zabránil vyrovnání! Vojtěch Palatínus stál úplně osamocený na brankovišti, dostal přihrávku, ale než se stihl otočit míček mu sebral právě Švehla
48:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Jindřich Hrdý (5:4).
48:23
Obrat ve štírském podání režíruje dvojice Malý Hrdý. Hrdý vybojoval míček v rohu a našel svého parťáka Malého, který kompletuje hattrick
48:10
Opět dlouhý míček na Hrdého, který bojuje v rohu hostů
44:48
44:48
Malý vyrovnává! Prostřelil všechny stojící obránce a trefuje horní roh Švecovy branky
44:15
Hejplík střílel na Švece, ten míček vyrazil nad sebe a chvilku ho hledal, našli ho hostující obránci a Turnov může být zase na chvilku v klidu
44:07
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za zdržování hry.
44:07
Domácí zavřeli Turnov v jejich polovině, ale Štírům chybí střelba
42:31
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
42:31
I domácí si zahrají přesilovou hru
41:00
Jindra Hrdý nyní měl na své holi vyrovnávací branku, jednou rukou si obhodil obránce Turnova a poté vyslal tvrdou střelu na Švece, ten maskou vyráží
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 7:9
40:00
38:00
Domácí obrana se nyní musí hodně ohánět, Turnov zatápí Štírů v přesilové hře, avšak domácí jsou na to zatím připraveni včele s brankářem Švehlou
37:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý bez asistence (3:4).
37:45
Hrdý zachytil rozehrávku hostů a z rychlého protiútoku koriguje na 3:4
37:19
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
37:19
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 10 minut za nesportovní chování.
37:19
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
37:19
Na palubovce se nyní hodně přiostřilo. Ondřej Havelka dostal trest za zákrok v rohu. Rozsudek rozhodčí však nenechal bez komentáře a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
36:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (2:4).
36:07
Hostům se dnes přesilové hry daří! Při přesilové kombinaci na konci opět Vitásek, které trefuje horní polovinu branky Štírů
35:53
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:45
Utkání je plné tvrdých soubojů, je vidět, že mezi oběma týmy je v tabulce rozdíl pouze jediného bodu.
32:57
Kudláček opět mimo. To už je neuvěřitelné, co domácí obránce dnes netrefil, nyní ze standardky, kde stál zcela osamocen opět přestřeluje. Stereotyp dnešního utkání
31:34
Malý nahazoval na Švece, před ním clonil Hrdý, míček se k němu nedostal, protože ho svými těly hostující obránci
29:55
Vojtěch Palatínus stál už sám vstříc Švehlovi, míček mu sjel z čepele a šanci nevyužil
27:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Palatínus (2:3).
27:02
Hostující přesilovková formace rozebrala domácí obránce jako Lego stavebnici, na konci byl střelec Vitásek, který přidává třetí branku na účet Turnova
26:46
Vyloučen hráč Lukáš Malý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
26:46
Malému sjel míček z čepele, když vyvážel míček od vlastní branky. Turnov mohl jít do brejku, tak Malý ihned fauloval a jde si odpočinout na trestnou židličku
24:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Štěpán Matěcha (2:2).
24:43
Oproti první třetině se hra hodně uklidnila a nenabízí tolik brankových šancí.
24:29
Froněk dostal namazáno na střed od Měřičky, nepochopitelně přestřelil
22:20
Kudláček dlouho mířil, dokonce by se dalo říct, že zaměřoval, až přeměřil a jen těsně branku netrefil ...škoda pro domácí
20:00
20:00
Zajímavou první třetinu šlágru desátého kola viděli diváci v Českých Budějovicích. Domácí Štíři do utkání vkročili lépe, když několika pokusy ihned ohrozili hostujícího Švec, ten však dnes chytá ve výborné formě a plno jistých příležitostí domácím zlikvidoval. Střely v první třetině 7:8
20:00
I hosté se oklepali a z velkého tlaku, kdy zavřeli Štíry v obranné třetině a vytěžili jednu branku. Štíři nepolevili a přidali na otáčkách, z čehož vytěžili dvě téměř totožné branky a zaslouženě vedou o jednu branku.
20:00
19:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Lukáš Malý (2:1).
19:16
Malý natáhl ke střele, kterou Švec vyrazil před sebe. Připravený byl Hrdý, který doklepává za jeho záda
17:58
17:58
Hrdý vybojoval míček v rohu, okamžitě si všiml volného Lukáše Malého, který vyrovnává na 1:1
17:40
Staněk se snažil překvapit hostujícího brankáře, střelu mu ale hrubě nesedla a míček končí mimo tři tyče
17:19
Štíři už mohli vstřelit minimálně tři branky, avšak Švec dnes chytá výborně a všechny pokusy domácích likviduje
14:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Vojtěch Palatínus (0:1).
14:47
Tlak hostujícím se vyplácí! Turnovští dokázali zavřít domácí ve vlastní polovině, přihrávali okolo mantinelů, než se k míček dostal k Měkotovi, který se střelou neváhal
14:47
Hosté se nadechují. Nyní domácí nestíhají
14:32
Matěcha okamžitě střílel ze standardní situace, Štíři se vůbec nestihli postavit či začít bránit, jediný, kdo byl připraven na straně domácích, byl brankář Švehla, který Matěchův pokus kryje
12:34
Kudláček opět pokouší Švece tvrdou střelou, na brankovišti bojoval Klouda, Švec však byl u míčku rychleji a uklidňuje hru
10:46
Štíři jsou zatím lepším týmem, vytvořili si několik příležitostí, avšak hostující brankář Švec je zatím stoprocentní. Turnov čeká na protiútoky a Švehlu zaměstnává pouze druhá lajna v čele s Antonínem Palatínusem.
10:00
Havelka uháněl za branku, avšak ještě předtím dobře zvedl hlavu a poslal krásnou přihrávku na brankoviště, kam si nabíhal Měřička, ten promáchl
08:51
Kudláček stál zcela osamocen na polovině, kam dostal přihrávku z útočného rohu, střela golfákem mu však nesedla a trefil, prvního obránce, který si do jeho střely zaklekl
06:55
Froněk vyhodil oblouček podél mantinelu na Měřičku, ten ihned posunul na střed hřiště, kde však z domácích nikdo nebyl
05:22
Domácí jsou na přesilovou hru hostů připraven. Vitáska s bratrskou dvojicí Palatínusů brání precizně
05:20
Malý mohl v oslabení skórovat, krásně se vytočil podél mantinelu a vyslal jedovatou střelu na Švece, ten si vyjel, aby zmenšil střelecký úhel a vyráží před sebe, k dorážce se Malý už nedostal
04:49
Vojtěch Palatínus postával u pravé tyčky Švehlovy branky a jen lehce se snažil střelu Vitáska tečovat, Švehla měl nohu připravenou a míček mu z čepele vykopl
03:36
Vyloučen hráč Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:25
Domácí Kudláček už zvedal ruce a publikem jásalo, rozhodčí však razantně rozpažil a branku neuznal, těsně na čáře se Švec perfektním zákrokem pravou rukou vyráží
02:55
Havelka se pokusil vyvézt míček až na obranu soupeře, Turnovští však byli připraveni a ještě před polovinou ho zdvojili
02:04
Odpověď přichází i na druhé straně, Kudláček střílel z poloviny, clonil Hrdý, ale Švec si celou situaci pohlídal
00:50
Hosté se hned v první minutě dostávají do dobré příležitosti, Antonín Palatínus se tlačil do branky, Švěhla byl připraven
00:01
Šlágr kola mezi druhými Českých Budějovicemi a prvním Turnovem právě začal. První buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Jaroslav Nezdara, Jan Seidl, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Ondřej Havelka, Václav Staněk, Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Michal Měřička