3:1
0:3
3:2
0:1
branky (asistence): 09:14 Šimon Otto (David Podhráský), 13:13 Jakub Noha (Tomáš Sláma), 19:34 Ondřej Kalát (Tadeáš Drahorád), 41:01 Karel Svatoš, 44:37 Jakub Noha (Jan Fiala), 54:27 Michal Smutný (Josef Bína)
branky (asistence): 07:45 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 20:29 Michal Nožička (Petr Hašek), 28:28 Pavel Kotrč (Petr Hašek), 28:42 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 55:30 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 57:52 Dominik Emlar (Petr Hofman), 64:49 Petr Hašek, rozhodující nájezd Petr Hašek

TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Jaroměř 6:7p
10. Šimon Otto, 14. Jakub Noha, 20. Ondřej Kalát, 42. Karel Svatoš, 45. Jakub Noha, 55. Michal Smutný - 8. Jakub Kopecký, 21. Michal Nožička, 29. Pavel Kotrč, 29. Jakub Kopecký, 56. Petr Hofman, 58. Dominik Emlar, 65. Petr Hašek, Petr Hašek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:5 + Dominik Sukup 5; využití: 2:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Josef Bína 25 - Jiří Alexij 34; po třetinách: 3:1, 0:3, 3:2, 0:1;
75:00
Komentář trenéra hostí Klapka M.: Těžký a tvrdý zápas se šťastnějším koncem pro nás. Děkuji divákům a soupeři.
75:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Velechovského: Bláznivý zápas, ve kterém když jsme hráli co jsme měli, tak jsme vedli. Jakmile jsme to hrát přestali a byli bohorovní, soupeř trestal. Na konci několikrát nedáš dostaneš a mohli jsme taky mít bodů 0. Tým se zkušenostmi, které máme by si ty tři body měl pohlídat. Děkuji hráčům, divákům, pořadateli i soupeři.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Petr Hašek a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč Jakub Noha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Petr Hofman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč Milan Sklenář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Jakub Kopecký a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč Michal Smutný , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
64:49
64:59
Střely v prodloužení 1:3
64:55
Poslední šance prodloužení patřila týmu hostí. Kotrc ale promáchl balónek letící vzduchem.
64:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek z trestného střílení (6:6).
63:48
Jaroměř se hnala do rychlého protiútoku. Sklenář na poslední chvíli uklidil míček do bezpečné vzdálenosti.
62:20
Skrumáž před brankou hostí, Alexij nemusel zasahovat.
61:44
Emlar našel svým pokusem, téměř z rohu hřiště, připraveného Bínu.
60:44
Příležitost hostí rozehrávky na kraji velkého brankovišti, střela se nevešla mezi tři tyče.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 9:12.
59:59
Velké šance Jaroměře. Doslova drtivý tlak. Jedenkrát zachránila domácí tým konstrukce branky, vícekrát muž v masce.
58:53
Hosté budou mít na konci třetí třetiny možnost využít svou teprve druhou přesilovou hru. A tím rozhodnout utkání.
58:51
Vyloučen hráč Stanislav Zbyněk družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
57:52
Timeout TJ Sokol Jaroměř
57:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (6:5).
57:52
Po skončení přesilové hry Jaroměř dokázala srovnat skóre dnešního utkání.
57:34
Stanislav Zbyněk si dokázal obhodit hostujícího obránce, ale střela se mu nepovedla.
55:51
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
55:51
Seknutí do domácího brankáře oceněno za dvě minuty.
55:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (6:4).
55:30
Rychlý protiútok 3 na 2 na druhé straně. Hofman úspěšně zamířil do odkryté části branky, po milimetrové přihrávce od Kopeckého.
54:27
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Michal Smutný, asistoval Josef Bína (6:3).
54:27
Největší šance přišla až po konci přesilové hry, kdy Bína našel výhozem volné Smutného, který si tváří v tvář Alexijovi poradil střelou těsně vedle nohy.
53:22
Mukařov drží míč, významnější šance ale zatím nepřišla. Hosté mnoho střel zablokovali.
51:50
Vyloučen hráč Jan Hroneš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
51:50
Kášek zastaven při pokusu o rychlý protiútok pouze za cenu nedovoleného zákroku. Traverza si zahraje přesilovou hru.
50:58
Hra se přelévá z jedná strany na druhou. Šance střídá šanci. Je pouze otázkou, který tým vstřelí následující gól.
50:00
Dnešní utkání sleduje 27 diváků.
49:50
Domácí Kášek trestuhodně netrefuje branku z dobré pozice.
48:55
Výborná přihrávka od Výborného na jednoho ze svých spoluhráčů před prázdnou branku domácích. Bína nemusel zasahovat.
47:32
Emlar střílel do odkryté části Bínovi branky, ten však hbitým zákrokem střelu na poslední okamžik dokázal vytěsnit.
46:25
Noha před brankou se nedostal k zakončení, díky pohotovému zákroku jaroměřské obrany.
44:37
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Jan Fiala (5:3).
44:37
Fiala našel přihrávkou vzduchem volného Nohu před brankou hostí, který uklízí balónek do sítě.
43:00
Rozehrávka přímého úderu pro Jaroměř z nebezpečné vzdálenosti. Střelba, ale nepřišla.
41:01
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš bez asistence (4:3).
41:01
Vše vyústilo ke střele Karla Svatoše, který trefil přesně nad rameno Alexije. Domácím se hned chvíli po příchodu z kabin podařilo srovnat stav na 4:4.
40:44
Domácí se snaží vyrovnat hned začátku třetí částí.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině 17:11.
39:55
Ani poslední střela Traverzy v této třetině nevedla k radosti domácího týmu. Hosté půjdou do šaten s jedno brankovým náskokem před třetí třetinou.
39:13
Drobná chyba domácí obrany. Pepa Bína drží svůj tým na rozdíl jediné branky.
38:35
Sklenář se pokusil o střelu z výběhu, míček mu však v posledním okamžiku sjel z hole.
36:22
Nožička se proháčkoval obranou soupeře, jeho střela míří těsně nad branku.
34:31
Jaroměř přestála i hru ve čtyřech. Hra je nadále plná emocí.
32:15
Hosté jsou z nejhoršího venku. Mukařov nadále drží Jaroměř v zámku, ale gól zatím nepřichází.
32:02
Domácí Šimon Otto trefuje pouze tyč.
30:14
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
30:14
Traverza bude mít přesilovou hru 5 proti 3.
29:31
Vyloučen hráč Dominik Sukup družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za nesportovní chování.
29:31
Vše následně vyústilo nesportovním chováním jednoho z členů realizačního týmu hostí, který mrštil balónkem proti jednomu z rozhodčích. Nenechte se zmást trestem pro Sukupa. Domácí si zahrají další přesilovou hru. Udělena ČK 3 a pětiminutový trest pro hostující tým.
29:25
Velký závar před Alexijovou brankou začal nejprve tyčkou a následně několika úspěšnými zákroky hostujícího strážce svatyně.
28:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (3:3).
28:42
O rychlý obrat zápasu se postaral Kopecký svou druhou brankou dnešního večera.
28:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Hašek (3:2).
28:28
A máme vyrovnáno! Kotrč se prosazuje střelou na vzdálenější tyč.
28:13
Hofman střílí na bližší tyč, Bína zasahuje.
26:35
Ztráta Jaroměře na vlastní polovině, Traverza netrestá.
25:25
Jaroměř napadá po celém hřišti, domácím to působí značné potíže.
24:08
Smutný prostřelil Alexije, ale jeho střela skončila pouze na tyči.
22:50
Zaváhání Káška za domácí brankou nedokázali hosté využít, kvůli pohotovému zákroku Bíny.
21:44
Střelu Smutného z bezprostřední blízkosti likviduje hostující brankář "betonem".
20:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hašek (3:1).
20:29
Přihrávkou z poza branky našel Hašek osamoceného Nožičku, který potrestal zaváhání domácí obrany.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině 13:8
19:34
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Tadeáš Drahorád (3:0).
19:34
Další využitá přesilová hra utkání. Kalát střelou z velkého brankoviště nedal brankáři hostí šanci zakročit. Traverza na konci první třetiny zaslouženě navyšuje své vedení.
17:55
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
17:55
Sekání jaroměřského Nožičky v útočném pásmu, bylo oceněno dvěmi minutami.
17:10
Hra přerušena po ostrém, ale čistém zákroku na Davida Podhrázského.
16:01
Další šance Nohy, Alexij s přehledem zasahuje.
15:47
Rychlý protiútok Traverzy zakončuje Noha mimo tři tyče.
13:13
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Tomáš Sláma (2:0).
13:13
Jakub Noha se prosazuje opět od mantinelu, po rychlé přihrávce od Tomáše Slámy.
12:20
Nebezpečná střela od domácího týmu, která byla těsně před brankářem ztečována. Alexij se nenechal překvapit.
11:35
Již několikátá střela Jaroměře zablokována mukařovskými obránci.
09:14
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval David Podhráský (1:0).
09:14
Přesilová hra využita i na straně domácího týmu. Po rychlé kombinaci se prosadil střelou od mantinelu na bližší tyč Šimon Otto.
08:29
Vyloučen hráč Dominik Sukup družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
07:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (0:0).
07:45
Hostující Sokol využívá první přesilovou hru dnešního utkání. Střelou do horní poloviny branky se prosazuje Kopecký.
07:15
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
06:40
Hra se pomalu uklidňuje. Oba celky vycházejí se zabezpečené obrany.
04:10
Střela od poloviny hřiště v podání domácího týmu brankáři nenadělala větší problémy.
03:05
Střela hostujícího Výborného, ale obrana Traverzy blokuje.
01:05
O první střelu utkání se postaral domácí Stanislav Zbyněk, brankář Alexij si připisuje první úspěšný zákrok.
00:37
Hra nám začala ve vysokém tempu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Alexij; hráči v poli: Petr Hašek, Jan Škola, Pavel Kotrč, Jan Hrobský, Michal Nožička
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Lukáš Kášek, Walter Schubert, Jakub Noha, Tomáš Sláma, David Podhráský
00:00
Vítáme Vás u online přenosu z 9. kola Národní ligy - západ mezi domácí Traverzou Mukařov a hosty z Jaroměře, kteří se aktuálně nacházejí na druhé příčce ligové tabulky.