2:4
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 01:59 Petr Čechal (Vojtěch Haman), 16:10 Ondřej Dvořák (Vít Petříček), 30:44 František Košík (Vít Petříček), 52:12 Ondřej Melichar (Filip Dvořák), 58:24 Filip Dvořák (Petr Tlustoš)
branky (asistence): 01:32 Petr Vývoda (Vojtěch Zátopek), 08:14 Jan Baďura (Ondřej Kubátko), 09:01 Petr Vývoda, 18:45 Jakub Monsport, 37:32 Jakub Kresta (Adam Lichnovský), 53:52 Ondřej Matula (Adam Štefek), 57:23 Jan Baďura (Adam Lichnovský)

Hippos Žďár n/S. - FBC Vikings Kopřivnice 5:7
2. Petr Čechal, 17. Ondřej Dvořák, 31. František Košík, 53. Ondřej Melichar, 59. Filip Dvořák - 2. Petr Vývoda, 9. Jan Baďura, 10. Petr Vývoda, 19. Jakub Monsport, 38. Jakub Kresta, 54. Ondřej Matula, 58. Jan Baďura; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 24 - Jan Klinka 25; po třetinách: 2:4, 1:1, 2:2;
60:00
Celkový počet střel na branku 30:31.
60:00
Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Omluva těm divákům, kteří přišli. Za bezkrevný výkon v prvních dvou třetinách a neproměňování vyložených příležitostí jsme si vyhrát nezasloužili.
60:00
Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí František Košík a hostující Jan Baďura.
60:00
Počet střel ve třetí třetině:
  • Hippos Žďár nad Sázavou 11
  • FBC Vikings Kopřivnice 9
  • 60:00
    Komentář kapitána týmu FBC Vikings Kopřivnice - Adama Lichnovského: Utkání bylo velmi vyrovnané, šance na obou dvou stranách. Nakonec jsme to zvládli a ze Žďáru povezeme 3 body. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
    60:00
    59:54
    Ani Hamanova rána se neujala.
    59:30
    Melichar trefil jen O. Dvořáka.
    59:20
    Haman nedokázal dorazit Tlustošovu střelu.
    59:00
    Tyčka prázdné žďárské klece.
    58:38
    F. Dvořák od mantinelu propálil Klinku.
    58:24
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (5:7).
    58:13
    Domácí to zkoušejí v 6.
    58:12
    Timeout Hippos Žďár n/S.
    57:23
    Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Adam Lichnovský (4:7).
    57:23
    Baďura poklízel do odkryté klece po nahrávce Lichnovského.
    57:06
    Klinka vychytal Melichara, který pálil z otočky.
    56:28
    Nahrávku F. Dvořáka kolem tyčky si Vikingové pohlídali.
    55:28
    Další závar v kopřivnickém brankovišti, ale domácí útočníci nedokázali skórovat.
    55:15
    Diváci si přejí přiznání Zátopkovy teče, ten přísahá, že se míčku nedotkl.
    55:13
    Melicharovi rána nesedla, pálil vysoko nad.
    54:57
    F. Dvořákovi sjel míček při rozehrávce, vše zahránil žabičkou jeho bratr Ondřej.
    53:52
    Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Matula, asistoval Adam Štefek (4:6).
    53:52
    Matula postupoval osamocen, došel na trojku a propálil nic nevidějícího Kratochvíla.
    53:24
    Přečíslení hostí ubránili Petříček s Tlustošem.
    52:20
    Čechal utekl po mantinelu, ale Klinka byl tentokrát připraven.
    52:12
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Filip Dvořák (4:5).
    52:12
    Melichar napálil nahrávku F. Dvořáka z první. Klinka na jeho ránu nedosáhnul.
    52:00
    Vyloučen hráč Jan Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
    51:58
    F. Dvořák míček mezi tyčku a Klinku nepropasíroval.
    51:55
    Soukal v zajímavé pozici netrefil vysoký míč.
    50:30
    Hamanovu ránu vychytal Klinka, O. Dvořák dorážku promáchnul.
    49:53
    Tlustoš nerozdal rychle míček křídlům a byl rychle odzbrojen.
    49:24
    Kratochvíl uhasil rodící se brejk odkopem.
    49:07
    Melichar našel na druhé straně volného Tlustoše, ten ale nepochopitelně selhal a odkrytou bránu netrefil.
    48:47
    Přeci jen se k míčku dostal Košík, ale Klinku svou ranou nezaměstnal.
    48:20
    Vikingové z Kopřivnice nepouštějí Hrochy k míčku.
    46:33
    F. Dvořák nejprve dostal housle, následně dobrým obranným blokem nepustil střelu hostí.
    45:50
    Tlustoš opět mimo. Klinka je v těchto chvílích bez práce.
    45:21
    O. Dvořák sám před brankářem selhal.
    44:40
    Kratochvíl tygřím skokem zachránil Hrochy.
    43:23
    Petříček nedokázal svoji ránu dostat mezi tři tyče.
    42:20
    Blažek zadovkou Melichara nenašel, proti střele F. Dvořáka vystrčil Klinka ruku.
    41:37
    Monsportův pokus nepustil na Kratochvíla Tlustoš.
    40:44
    F. Dvořák předložil loženku Košíkovi, ten přestřelil bránu.
    40:02
    Hned po buly se hosté hnali do brány, ale Kratochvíl byl pozorný.
    39:33
    Hosté drží míček a čekají na sirénu druhé třetiny.
    38:20
    Staněk zazdil jasnou šanci.
    37:32
    Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Adam Lichnovský (3:5).
    37:32
    Hosté rychle využívají přesilovku. Kresta využil volného místa a od mantinelu trefil nekompromisně levý růžek.
    37:08
    Vyloučen hráč František Košík družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
    37:03
    O. Dvořák z protiútoku minul pravou tyčku.
    35:21
    I k O. Dvořákovi rychle přistoupil obránce a nedovolil mu pořádně vystřelit. Následně F. Dvořák kličkou nevyzrál na Klinku.
    34:05
    Melichar zkoušel překvapit Klinku beckhendem, ale obránce rychle přistoupil.
    32:28
    Přečíslení dva na jednoho řešili hosté střelou, Kratochvíl chytá.
    31:40
    Dnešní zápas sleduje 35 diváků.
    30:44
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Vít Petříček (3:4).
    30:44
    Kratochvíl vyhodil míček na Petříčka, který rychle našel Košíka, a ten ranou do levé šibenice snižuje.
    30:41
    Baďuru vychytal Kratochvíl.
    29:48
    Kopřivnický projektil zblokoval Haman.
    29:11
    Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
    29:11
    F. Dvořák musel zatáhnout za záchrannou brzdu a jde si odpočinout na trestnou lavici.
    28:14
    Košík si pohybem řekl o balon, vykroužil, ale přestřelil.
    27:03
    Melichar přebíhal obranný val, ale poslední obránce stihnul nohou zblokovat.
    24:49
    Vyloučen hráč Jan Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
    24:09
    Míček se po skákavých nahrávkách dostal až k Tlustošovi, ale ten nezpracoval.
    23:50
    Zátopek netrefil zařízení.
    22:38
    Tentokrát špatnou rozehrávku vystihnul O. Dvořák, ale pálil vysoko nad bránu.
    21:44
    Monsportova rána rozduněla mantinely.
    20:53
    Čechal si dal sprint přes půl hřiště, potom ale o míček špatnou nahrávkou přišel.
    20:14
    Míček na F. Dvořáka zastavila vysoká noha Baďury.
    19:54
    Baďura osamocen před Kratochvílem tečoval vysokou holí.
    19:23
    Útočné snahy Hrochů končí Staňkův faul.
    18:45
    Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Monsport bez asistence (2:4).
    18:45
    Monsport trestá další ztrátu domácích. Jeho střela z dálky propadla Kratochvílovi mezi nohama.
    18:20
    Kubátko nedokázal trefit odkrytou bránu.
    16:10
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vít Petříček (2:3).
    16:10
    Petříček vystihnul nahrávku hostí, narazil si s Košíkem, ale byl faulován. Ve výhodě stihnul prostrčit na O. Dvořáka, který pod rukou Klinky snižuje.
    15:17
    Tlustošova střela do nohou Klinky, Košíkova dorážka nad.
    15:01
    Tenrokrát pálil Tlustoš mimo.
    14:30
    Tlustošovi střela nesedla, následně faul Hamana.
    13:58
    Ke střele se dostal Kubátko, ale domácí hráči ji dokázali zblokovat.
    13:29
    Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
    13:12
    Kratochvíl předvedl výborný zákrok.
    12:59
    Dobrá Čechalova rána si říkala o teč, ale nedočkala se jí.
    12:24
    Další kopřivnickou ránu zastavilo lýtko Petříčka.
    11:22
    A další minela v domácí rozehrávce. Kopřivničtí tentokrát nedokázali zakončit.
    10:55
    Melichar ani Čechal netrefili míček ideálně, vše musel hasit F. Dvořák.
    10:34
    Baďura odmítnul odkrytou branku po další chybě ve žďárské rozehrávce.
    10:02
    Za Klinkou zazvonělo břevno po střele O. Dvořáka.
    09:45
    Tentokrát Kratochvíl vytáhnul ránu nad sebe a poté v klidu zachytil míček.
    09:01
    Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Vývoda bez asistence (1:3).
    09:01
    Vývoda vystihnul Petříčkovu rozehrávku, nerozpakoval se na propálil Kratochvíla potřetí.
    08:14
    Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Ondřej Kubátko (1:2).
    08:14
    Hosté si berou vedení zpět. Baďura vyběhnul z rohu a ranou do levého rohu rozvlnil síť za Kratochvílem.
    07:48
    Tlustoš mezi kruhy přestřelil bránu.
    06:19
    Blažek se rychlými kličkami uvolnil, nabídl střeleckou pozici Melicharovi, ale ten Klinku neprostřelil.
    05:20
    Lichnovský si nepřišel kličkou na Petříčka.
    04:03
    Monsport nejprve trefil blokujícího F. Dvořáka, poté zasáhla hruď Kratochvíla. Skóre se nemění.
    03:19
    I s ranou O. Dvořáka od trojky si Klinka poradil.
    02:32
    Melichara v tutové šanci vychytal Klinka.
    01:59
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Čechal, asistoval Vojtěch Haman (1:1).
    01:59
    Domácí rychle vyrovnávají. Haman vrátil na Čechala, který ranou z dálky překonal Klinku.
    01:32
    Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Vývoda, asistoval Vojtěch Zátopek (0:1).
    01:32
    První vážnější šance končí brankou. Zátopek nahrával na Vývodu, který sice míček netrefil, ale od jeho těla se míček odrazil za Kratochvíla.
    00:37
    Zpětnou nahrávku brankovištěm sebral Petříček, rychle však o míček přišel.
    00:01
    Úvodní buly vyhrál Tlustoš a domácí zakládají útok.
    00:00
    Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
    00:00
    00:00
    Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Jan Baďura, Adam Lichnovský, Lukáš Soukal, Ondřej Kubátko
    00:00
    Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Čechal, Ondřej Melichar, Petr Tlustoš, František Košík
    00:00
    Poslední vzájemné měření sil se odehrálo před dvaadvaceti dny na kopřivnické palubovce. Tým z města Tatry zvítězil 7:6. Hattrickem se na výhře podílel kopřivnický Milan Uvíra, na straně Hipposu si 5 bodů (2+3) připsal Ondřej Melichar.
    00:00
    Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu předehrávky 14. kola Národní ligy - skupiny Východ. Domácí Hippos Žďár nad Sázavou dnes hostí tým Vikings Kopřivnice.
    00:00
    Pohled na tabulku slibuje vyrovnané utkání. Po páteční výhře 7:2 nad Paskovem se Hippos posunul na 8. příčku. Naopak Kopřivnice v pátek prohrála v Havířově 3:10 a propadla se na 9. pozici. Oba týmy mají shodně 9 bodů.