1:2
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 08:05 Jan Mikeš (Radek Kulhan), 34:29 Jan Horský (Jan Mikeš), 46:44 Jan Mikeš (Jan Horský)
branky (asistence): 03:49 Michal Háp (Štěpán Švec), 04:09 Jiří Boštík (Tomáš Jakubík), 05:55 Jiří Boštík (Petr Kuchta), 16:25 Tomáš Jakubík (Ladislav Štancl), 16:54 Petr Kuchta (Michal Háp), 36:36 Jiří Boštík (Ladislav Štancl), 37:55 Jiří Žák (Jiří Boštík), 49:08 Štěpán Švec (Michal Háp), 58:45 Štěpán Švec (Tomáš Novák)

FBŠ Jihlava - FBC Peaksport Litomyšl 3:9
9. Jan Mikeš, 35. Jan Horský, 47. Jan Mikeš - 4. Michal Háp, 5. Jiří Boštík, 6. Jiří Boštík, 17. Tomáš Jakubík, 17. Petr Kuchta, 37. Jiří Boštík, 38. Jiří Žák, 50. Štěpán Švec, 59. Štěpán Švec; rozhodčí: Libor Štěcha - Jiří Kučera; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 17; zásahy brankářů: Radek Kulhan 15 - Tomáš Doubek 23; po třetinách: 1:5, 1:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Rauera: Tragická 1. třetina a nedisciplína na konci zápasu nás stáli utkání. Děkuji soupeři za férovou hru a poklidný průběh utkání.
60:00
Střely na branku po třetí třetině: Jihlava 9 - Litomyšl 10
60:00
Střely na branku CELKEM: Jihlava: 26 - Litomyšl 24
60:00
Komentář trenéra hostů Petržely: Přijeli jsme pro 3 body a ty máme. Potvrdilli jsme dobrou formu z posledních zápasů. Hráči celý zápas dodržovali taktické pokyny z kabiny. Svým hráčům děkuji za klidný výkon.
60:00
58:45
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Štěpán Švec, asistoval Tomáš Novák (3:9).
58:44
Hosté si vklidu nahrávají a Švec z otočky střílí 9. gól, a tak využívají přesilovou hru.
58:00
Vyloučen hráč Petr Jindra družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za vražení zády.
57:43
Hosté si hezky nabíhají do volných prostorů.
55:40
Domácí nevyužívají ani 2. přesilovou hru.
53:37
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za bránění ve hře.
50:11
Vyloučen hráč Jaromír Vávrů družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra rukou.
49:08
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (3:8).
49:07
Hosté využívají přesilovku 5 na 3.
48:53
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za vražení zády.
48:53
Vyloučen hráč Miroslav Čada družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za vražení zády.
48:50
Domácí začínají více faulovat, a proto rozhodčí začínají nekompromisně vylučovat
46:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Jan Horský (3:7).
46:43
Horský střílí do protihráče, od kterého se to odrazí k Mikešovi a ten střílí gól.
44:28
Vávra při přečíslení střílí do gólmana a odražená střela, kterou se snaží dorazit končí v ochranné síti.
43:10
Hra je na obou stranách velmi tvrdá, někdy až na hranici vyloučení.
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině: Jihlava 7 - Litomyšl 7
40:00
37:55
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Žák, asistoval Jiří Boštík (2:7).
37:54
Žák stříli Kulhanovi pod pravou ruku z těžkého úhlu gól.
36:36
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Boštík, asistoval Ladislav Štancl (2:6).
36:35
Po přesné přihrávce Štancla na volného Boštíka na středu střílí další gól Litomyšle.
34:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jan Mikeš (2:5).
34:28
I když byl Horský faulován střílí 2. gól Jihlavy přesně k levé tyčce.
32:30
Jihlava nevyužila přesilovou hru a skóre se tedy nemění.
30:25
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za bránění ve hře.
30:24
Po faulu na Vyskočila získává Jihlava první přesilovou hru v tomto zápase.
29:52
Hosté jsou od začátku utkání stále více aktivní.
29:21
Standartní situace pro domácí končí ve zdi hustů.
27:15
Střela Vyskočila, který měl čas na střelu končí opět v ochranní síti.
24:20
Akce, které má Jihlava končí většinou mimo hřiště.
23:01
Na začátku 2. třetiny se zatím hra drží pouze na polovině domácích.
16:54
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Petr Kuchta, asistoval Michal Háp (1:5).
16:54
Kuchta běží po mantinelu a hezky mířenou střelou do pravého horního rohu střílí 5. gól.
16:25
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval Ladislav Štancl (1:4).
16:25
Po standartní situaci hostů střílí po hezké přihrávce Štancla střílí další gól do jihlavské branky Jakubík.
15:01
Čada střílí od mantinelu a trefuje tyčku.
08:05
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Radek Kulhan (1:3).
08:05
Mikeš si po přihrávce od golmana Kulhana prokličkoval mezi třemi hráči a dává gól backhandem.
05:55
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Boštík, asistoval Petr Kuchta (0:3).
05:55
Po přesně mířené střele do víka padá 3.gol do sítě Jihlavy
04:09
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Boštík, asistoval Tomáš Jakubík (0:2).
04:07
Vyskočil netrefuje bránu hostů a vzniká přečíslení na domácí branku, z kterého padá 2.gol Litomyšle.
03:49
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (0:1).
02:46
Oba týmy začaly opatrně a kombinují na svých polovinách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Peaksport Litomyšl: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Ladislav Štancl, Tomáš Jakubík, Martin Klusoň, Matěj Stejskal, Jiří Boštík
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Jan Holoubek, Ondřej Vyskočil, Jaromír Vávrů, Petr Augustin, René Mikel