0:1
1:4
- : -
branky (asistence): 51:49 Lukáš Jemelka (Jíří Novák)
branky (asistence): 04:06 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 18:12 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 27:31 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 44:41 Jindřich Kamler (Filip Jáně), 46:37 Jindřich Kamler (Filip Jáně), 56:56 Jindřich Kamler (Filip Jáně), 57:13 Tomáš Šalda (vlastní branka)

FBC ZŠ Uničov - FbC Asper Šumperk 1:7
52. Lukáš Jemelka - 5. Jiří Trávníček, 19. Jiří Trávníček, 28. Jiří Trávníček, 45. Jindřich Kamler, 47. Jindřich Kamler, 57. Jindřich Kamler, 58. Tomáš Šalda; rozhodčí: Martin Fráňa - Patrik Dankovič; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Patrik Šenk 16 - Martin Vašíček 20, Tomáš Borůvka 2; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostů: První třetina vyrovnané utkání, kterou jsme se štěstím vyhráli. od druhé třetiny jsme již kontrolovali vývoj utkání. Děkuje soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích: Na šance celkem vyrovnané utkání, když to padá pouze na jednu stranu, hraje se těžko. V koncovce byl soupeř jednoznačně lepší a proto zaslouženě vyhrál. Gratulujeme.
60:00
59:12
Jemelkův pokus končí na gólmanovi Asperu.
58:01
Poslední dvě minuty utkání.
57:13
Vlastní branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Tomáš Šalda (1:7).
56:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Filip Jáně (1:6).
56:56
Kamler dovršil hattrick.
55:26
A je tu další výpad do obrany domácích a vrchní hasič Šenk plní svou povinnost a míček kryje.
54:33
Rychlý útok Asperu zastavuje hbitá noha Šenka.
53:26
Šenk nadvakrát ztlumil v rukách neposedný balónek.
52:59
Jemelka vyprášil pouze betony gólmana hostů.
52:20
Kováč vystřelil na Šenkovu klec, míč letěl daleko od konstrukce branky a Kováče z toho chytla křeč v levé noze.
51:49
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Jíří Novák (1:5).
51:49
Skákající bílý neposeda doputoval z hole Nováka k Jemelkovi, který ho doklepl do sítě Asperu.
51:00
Balónek zasahuje míček rozhodčího, následuje buly.
50:37
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
50:37
A máme tu další přesilovou hru domácích.
48:18
Na druhé straně okusila helma brankáře soupeře tvrdost míčku po střele Jemelky.
48:13
Ležící Šenk likviduje nadějný pokus Asperu.
47:13
Další šance Asperu, Šenk si letící míček pohlídal a v pohodě ho lapil.
46:38
Šumperkv klidu kráčí k výhře a k zisku tří bodů.
46:37
Timeout FBC ZŠ Uničov
46:37
46:37
Špatná přihrávka Nováka znamenala brejkovou situaci, kterou Asper 100% využil
45:44
Domácí u míčku, ale v bezpečné vzdálenosti od branky soupeře.
44:42
Marná snaha Šenka dosáhnou na skákavý míček, který sklouznul za jeho záda.
44:41
41:30
Domácí v pěti, Novák se vrací z trestné lavice.
41:10
Náběh Kamlera řeší Šenk s obrovskou dávkou štěstí.
40:01
Třetí dějství bylo otevřeno a pokračuje přesilová hra Šumperku.
40:00
40:00
39:59
Prostřední dvacetiminutovka nám končí. Šumperk v ní odskočil na rozdíl tří gólů.
39:31
Bohužel hra v plném počtu neměla u domácího týmu dlouhého trvání.
39:30
Vyloučen hráč Jíří Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání.
37:24
Vyloučen hráč Jiří Šesták družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:24
A je zle.Šesták je vyloučen, domácí pouze ve třech.
37:20
Volný úder Šumperku, Šenk je připraven.
37:03
Galetka velmi dobře vyvezl míč z obranného pásma.
36:04
Vyloučen hráč Matyáš Adámek družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:04
Adámek si pomohl nedovoleně a jde si odsedět trest v podobě dvou minut.
35:20
V jednoduchosti je síla, bohužel Šalda přestřeluje branku soupeře.
34:38
Galetka v obranném zákroku v němž pocítil tvrdost 26 dírek v míčku.
34:21
Hosté opět v plném počtu. Zapletal se zapojuje do hry.
33:40
Asperse zatím v pohodě brání přesilovce domácího týmu.
33:00
Veselík vyzkoušel pozornost gólmana soupeře.
32:21
Vyloučen hráč Matyáš Zapletal družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
32:21
Charvát byl skolen u mantinelu stylem sumo.
30:55
Novák za brankou hostů, ale Adámek po jeho přihrávce posílá míček pouze do rohu hřiště.
30:06
Štork si skvěle počínal nedaleko časomíry a získal míček pro domácí.
28:24
Masáž Nováka u mantinelu byla potrestána volným úderem.
27:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (0:3).
27:31
Neudržitelný Trávníček zvyšuje na 0:3 pro Šumperk.
27:04
Souboj u mantinelu, rameno na rameno, lépe ustál Šesták.
24:54
Šenk nohou skvěle vystihl pokus Asperu o "vysavač".
24:21
Bekhendový pokus Trávníčka se lehce otřel o tyčku Šenkovi klece.
23:45
Domácí příznivci svými hlasivkami ženou domácí na zteč branky Asperu, ale zatím se nedaří trefit balónek do černého.
22:27
Robinsonáda brankáře Šumperka zabránila míčku proniknout za jeho záda po střele Šaldy.
21:57
Opět Šumperk v nadějné akci, ale zakončení nebylo příliš povedené.
21:22
Šíma přihrál na Kamlera, ale jeho střela pouze rozvlnila síť za brankou Šenka.
20:56
Hosté v plném počtu.
20:44
Přesilová hra domácích jde do závěrečné fáze.
20:01
Prostřední dějství opery zvané florbal bylo zahájeno.
20:00
20:00
19:56
Poslední střelu v této periodě vyslal na branku Asperu Novák, ale i ta nebyla nijak přesná.
19:01
Začala poslední minuta první třetiny.
18:57
Sekání Kamlera bylo oceněno dvouminutovým trestem.
18:56
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
18:13
Asper využívá přesilovou hru, Trávníčkův náběh před branku přinesl ovoce v podobě druhé branky.
18:12
17:05
Zámečník si následně počínal nedovoleně a vyfasoval dvouminutový trest.
17:04
Vyloučen hráč Stanislav Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:58
Zámečníkův dalekonosný pokus těsně letěl vedle branku Asperu.
16:13
Mladé pušky domácích - Charvát, Galetka - se v těchto chvílích dostaly pod tlak Šumperka.
14:41
Šesták z otočky poslal míček milimetry od levé tyče Asperu.
14:08
Charvát to zkusil z pozice levého křídla, ale míček svou trajektorií minul branku soupeře.
13:22
Trávníček v akci, obhodil si dva naše hráče, ale mičuda razítkuje pouze zadní mantinel.
11:49
Trávníček ve velkém brankovišti, ale Veselík mu včas zablokoval hůl a zabránil tak nebezpečné střele.
09:55
Šenk si po delší době okusil kulatost míčku a pozičně zlikvidoval pokus soupeře o zakončení.
08:33
Jemelků pokus po levé straně hatí nedovolené sekání přispěchavšiho Veselíka.
07:41
Trávníček v krasobruslařské otočce, ale nedovolený zákrok zastavuje jeho akci.
06:13
Jemelka na Navrátila jeho střelecký pokus zastavila levá ruka gólmana Šumperka.
05:10
Charvát skvěle vypíchnul balón soupeři, ale jeho pokus skončil na obránci Šumperky.
04:42
Pokus Šaldy končí v rukou brankáře Asperu.
04:07
Ta šla bohužel na domácí klec a Asper se ujímá vedení.
04:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (0:1).
03:45
Asper skvěle brání na jeho branku nešla jediná střela.
03:03
Tvrdý souboj muž proti muži u mantinelu vyhrál soupeř. Míček letí na polovinu domácího týmu.
02:13
Šumperk v šesti hráčích, rozhodčí trestá dvouminutovým trestem.
02:12
Vyloučen hráč Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.
01:22
Domácí s míčkem na čepeli si pouze nahrávají, Asper je sleduje jako kočka číhající na svou kořist.
00:01
První hvizd rozhodčích a utkání bylo zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Fráňa a Patrik Dankovič.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Daniel Chladil, Jakub Hruban, Ondřej Mrázek, Jiří Trávníček, Matyáš Zapletal
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Patrik Šenk; hráči v poli: Stanislav Zámečník, Matyáš Adámek, Jiří Navrátil, Lukáš Jemelka, Tomáš Šalda
00:00
Vítáme Vás z Uničova na "třaskavém utkání FBC ZŠ Uničov versus FbC Asper Šumperk.