1:3
2:2
1:3
- : -
branky (asistence): 15:49 Tomáš Hudík (Jaromír Ekl), 22:55 Radek Matějíček (Jaromír Ekl), 27:10 Štěpán Slaný (Petr Vondráček), 47:14 Radek Matějíček (Jakub Karel)
branky (asistence): 11:45 Lukáš Ujhelyi (Michael Rodina), 16:10 Michal Kareš (Marek Zouzal), 18:18 Luka Časar, 34:35 Jaroslav Jaroš (Michal Zeman), 37:08 Matěj Pruner (Luka Časar), 41:08 Milan Bína (David Ježek), 43:36 Marek Zouzal (Jan Krejča), 56:39 Michal Kareš (Marek Zouzal)

FBC Česká Lípa - AC Sparta Praha 4:8
16. Tomáš Hudík, 23. Radek Matějíček, 28. Štěpán Slaný, 48. Radek Matějíček - 12. Lukáš Ujhelyi, 17. Michal Kareš, 19. Luka Časar, 35. Jaroslav Jaroš, 38. Matěj Pruner, 42. Milan Bína, 44. Marek Zouzal, 57. Michal Kareš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 24 - Martin Beneš 19, Jan Eckhardt 1; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:3;
60:00
Vyjádření trenéry hostů Berky Jaroslava: Domácí odehráli kvalitní, tvrdé utkání jsme rádi za těžký zápas pro naše mladé hráče. Dostali se do hry všichni včetně mladého brankáře. Přijeli jsme si pro výhru tu si odvážíme a jsme za to rádi.
60:00
Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: Myslím si, že jsme předvedli slušný výkon. Sice to na extraligový tým nestačilo, ale nemáme se za co stydět. Když budeme proměňovat šance do kterých se dostaneme nebo se nebát chodit do zakončení tak budeme dávat víc gólů a i takto těžké zápasy bychom mohli vyhrát. Děkuji soupeři.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 6 - 13. Střely na branku celkem: 24 - 32.
60:00
58:49
Domácí zkouší hru bez brankáře.
58:05
Timeout FBC Česká Lípa
56:39
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Marek Zouzal (4:8).
56:39
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Eckhardt družstva AC Sparta Praha
56:12
Ekl se hnal sám na brankáře a blok jeho hokejky ze zadu byl rozhodčím posouzen jako čistý. Hra pokračuje.
54:31
Toto oslabení muselo stát domácí hráče mnoho sil. Sparťanský kolotoč byl neuvěřitelný.
53:41
Sparta hraje přesilovou hru v obrovském tempu a hráči si mění míček mezi svými holemi.
52:23
Vyloučen hráč Tomáš Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:48
Sparta drží míček na svých holích.
49:50
Jansa nedokázal proměnit šanci do níž ho dostal skvělou nahrávkou Ekl.
49:14
Ve hře 4 na 4 je velmi nepřesností a žádný z týmu si nevytváří šance.
47:33
Vyloučen hráč Milan Bína družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:27
Vyloučen hráč Petr Vondráček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radek Matějíček, asistoval Jakub Karel (4:7).
47:14
Střílená střela Karla se odrazila od nohy Matějíčka a rozhodčí gól uznal.
46:40
Brankář Sparty skvělým reflexem zacyhtil střelu Hřebřiny.
45:55
Jansova střela letěla mimo branku.
43:36
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Krejča (3:7).
43:36
Marek Zouzal využil zaváhání domácí obrany a domácí brankář byl na jeho střelu krátký.
43:05
Domácí dokázali zastavit dobře rozjetou akci Sparty,
42:07
Sparťanská akce byla přerušena vysokou holí.
41:08
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Bína, asistoval David Ježek (3:6).
41:08
Milan Bína propálil vše co mu stálo v cestě.
40:27
Sparta se usadila na polovině soupeře.
40:00
40:00
Střely na branku ve třetí třetině: 8 - 9.
40:00
39:12
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:13
Do Slaného střely vložil svou hůl domácí obránce a ta ji odrazila.
37:33
Při signalizovaném vyloučení se Matěj Pruner opřel do střely a ta skončila za zády brankáře.
37:08
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Luka Časar (3:5).
35:59
Domácí brankář podržel svůj tým.
34:35
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Michal Zeman (3:4).
34:35
Jaroš tečoval Zemanovu střelu a ta se od tyče odrazila do branky.
32:58
Ekl opět servíroval míček na Matějíčka, ale ten tentokrát netrefil míček podle svých představ.
32:04
Jansova střela skončila na brankářově hrudi.
31:04
Sparťanský brankář senzačně zneškodnil střelu domácího Hřebřiny.
30:20
Sparta si vytváří tlak a nepouští domácí hráče k míčku.
27:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Petr Vondráček (3:3).
27:10
Slaného děllová rána z půlicí čáry prolítla až za záda gólmana.
26:13
Domácí útočník svou střelou trefil pouze boční tyč.
25:37
Chyna si připisuje další zákrok.
24:01
Sparta se usadila na polovině domácích.
22:55
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radek Matějíček, asistoval Jaromír Ekl (2:3).
22:55
Rychlá kombinace na jeden dotek zakončená střelou do prázdné branky.
22:15
Domácí kombinuíjí na vlastní polovině.
20:52
Eklova přízemní střela nezpůsobila brankáři problém.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 10 - 10.
20:00
19:17
Marhan promarnil slibnou šanci.
18:18
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Luka Časar z trestného střílení (1:3).
16:10
16:10
Kareš tečoval střelu Zouzala a domácí brankář nedokázal zareágovat na změnu směru míčku.
15:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Hudík, asistoval Jaromír Ekl (1:1).
15:49
EKlova chytrá nahrávka našla skvěle hůl mladého Hudíka a ten střelou pod horní tyč vyrovnal.
14:05
Slaného dělovou ránu z půlky hriště zneškodnil brankář.
13:27
Chyna předvedl skvělý zákrok.
11:45
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Michael Rodina (0:1).
11:45
Domácí obrana zapomněla obsadit úplně volného hráče v předbrankovém prostoru. Ujheiyl si s touto situací nelámal hlavu a svižnou střelou otevřel skóre.
10:50
Českolipští hráču skvěle blokují střely protihráčů.
09:37
Střela hostů neprošla.
08:06
Hráči Sparty nedokázali potrestat chybu domácích.
06:09
Pastorova střela z půlky nezpůsobila brankáři žádný problém.
05:07
Vorndráček zkoušel tečovat střelu Pastora, míček však netrefil.
03:56
Karel vyslal chytrou střelu, ale letěla moc vysoko.
02:30
Sparta si vytvořila tlak a domácí hráči mají problém s bráněním.
01:18
Střela Hudíka letěla mimo.
00:18
Hřebřina vyslal nebezpečnou střelu, brankář jí ale pokryl.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michael Rodina, Marek Koščo, Jaroslav Jaroš, Michal Zeman, Lukáš Ujhelyi
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Štěpán Slaný, Dominik Jansa, Jan Hřebřina, Petr Vondráček, Jaromír Ekl