1:3
3:1
2:4
- : -
branky (asistence): 10:14 Aneta Federselová (Linda Hyksová), 29:34 Andrea Dernerová (Jitka Drápalová), 33:33 Kristýna Pospíšilová (Kamila Pravcová), 34:29 Lenka Novotná (Žaneta Veletová), 48:16 Andrea Dernerová (Martina Babáčková), 56:28 Kamila Pravcová
branky (asistence): 05:01 Adéla Bočanová (Iveta Hyršlová), 13:16 Lucie Šindelářová (Tímea Patakyová), 15:51 Aneta Šmídová (Eva Preisslerová), 34:02 Hana Poláková (Iveta Hyršlová), 41:30 Aneta Šmídová (Veronika Zittová), 44:34 Veronika Zittová (Veronika Rybičková), 55:03 Veronika Rybičková (Hana Poláková), 55:51 Adéla Bočanová (Iveta Hyršlová)

K1 Florbal Židenice - FbŠ E.P. Bohemians 6:8
11. Aneta Federselová, 30. Andrea Dernerová, 34. Kristýna Pospíšilová, 35. Lenka Novotná, 49. Andrea Dernerová, 57. Kamila Pravcová - 6. Adéla Bočanová, 14. Lucie Šindelářová, 16. Aneta Šmídová, 35. Hana Poláková, 42. Aneta Šmídová, 45. Veronika Zittová, 56. Veronika Rybičková, 56. Adéla Bočanová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 648; zásahy brankářů: Nikola Příleská 20 - Jitka Omelková 21; po třetinách: 1:3, 3:1, 2:4;
60:00
pokračování - komentář trenéra domácích (Starý): ... Holky zopakovaly skvělý výkon ze zápasu proti Vítkovicím a patří jim za dnešek maximální uznání. Soupeři gratulujeme a přejeme příjemnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí (Krbec): Před skvělou diváckou kulisou sehrál atraktivní florbal nahoru dolů. Padlo 14 gólů, jsme spokojeni s třemi body, ale protože nejsme na takovou kulisu zvyklí, tak jsme byli zbytečně nervózní a klepali se nám nohy. Ještě jednou děkuji divákům za skvělou atmosféru a Brnu za férový zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Starý): Dnes je potřeba především poděkovat všem organizátorům, pořadatelům a hlavně fantastickým divákům v Uh. Brodě. Soupeř byl v zápase lepší a jeho vítězství je zasloužené, ale byli jsme důstojným protivníkem a po průběhu zápasu je škoda že jsme skončili bez bodu...
60:00
Střely na branku 3. třetina 12:10. Celkem 27:28.
60:00
59:42
Standartka před brankou domácích vede k poslednímu protiútoku, kdy Hyksová zbořila hostující branku.
58:50
Hosté se po nepovedené přihrávce domácích uvolňují a získávají čas za domácí brankou.
58:05
Domácí se snaží tlačit seč jim síly stačí, hosté přerušují častými drobnými fauly.
57:10
Indrová nastřeluje tvrdou střelou před brankou obránkyni hostí.
56:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová bez asistence (6:8).
56:28
Domácí hráčka Pravcová po skrumáži před brankou se snaží ještě vykřesat naději.
55:51
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Iveta Hyršlová (5:8).
55:51
Po rychlém protiútoku a rozebrání domácí obrany, přihrávku v malém brankovišti doráží do zcela odkryté klece Bočanová.
55:03
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Hana Poláková (5:7).
55:03
Domácí Vývodová zahrála v brankovišti rukou, trestné střílení Příleská zlikvidovala, však z následného rozehrání z rohu hosté ihned propalují gólmanku.
54:59
Trestné střílení družstva FbŠ E.P. Bohemians neproměnil Iveta Hyršlová.
54:59
Vyloučen hráč Veronika Vývodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
53:58
Domácí zkouší signál z rohu hřiště však neúspěšně, další minutu se z různých pozic pokouší ohrožovat Omelkovou.
53:09
Teď hosté drželi domácí dlouho v šachu, však na rychlý protiútok vyráží opět Dernerová.
52:01
Timeout K1 Florbal Židenice
51:51
Dernerová v obrovské šanci ani na podruhé nedává přes položenou gólmanku.
51:35
Veletová z půlky nachází Dernerovou, která z bekendu trefuje gólmanku.
49:46
Dalekonosné nahození Indrové končí až za mantinelem. Domácí se snaží zvyšovat otáčky a publikum je žene za vyrovnáním.
48:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Babáčková (5:6).
48:16
Rychlý protiútok domácích tři na dvě po nepovedené přihrávce se ještě k odraženému míčku dostává Dernerová, která trefuje nekompromisně šibenici vzdálenější tyčky.
47:23
Indrová to zkouší v brankovišti hostí po přihrávce od Hyksové, však dle rozhodnutí rozhodčích si pomáhala loktem.
46:46
Publikum se snaží svým povzbuzováním vyhecovat domácí hráčky k vyšší aktivitě.
45:31
Šmídová dostává křižnou přihrávku od půlky, naštěstí pro domácí zcela volná střílí jen do oken bufetu.
44:34
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Zittová, asistoval Veronika Rybičková (4:6).
44:34
Nedůsledná obranná činnost domácích ve velkém brankovišti a máme tu další propasírovaný míček za záda Příleské.
42:56
Domácí se pokouší neúspěšně Bohemku napadat na jejich polovině, však ani hostům se nedaří dostat před branku a tak se hraje na středu hřiště.
41:30
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Aneta Šmídová, asistoval Veronika Zittová (4:5).
41:30
Zittová obkroužila domácí branku, přihrává Šmídové, která z první zezadu bekendem střílí k bližší tyčce od které se již odsouvala Příleská.
40:13
Hostující Kalecká si zpracovává nahozený míček před brankou tak, že gólmanka hostí má co dělat.
40:00
40:00
Střely 2. třetina 9:7. Domácí přidali trochu na aktivitě, kdy zúročili především rychlé protiútoky a po 40 minutách máme v Uherském Brodě vyrovnaný stav.
40:00
39:37
Dohrává se před domácí brankou, kde se snaží za brankou pracovat duo Kašparová, Kalecká.
38:48
Domácí se snaží založit protiútok však opět ty nepřesné přihrávky a míček máme a autu.
37:10
Domácí Hyksová prokličkovala až před branku, kde se jí však ani na druhý pokus nepodařilo zakončit.
36:36
Hostující Nová propaluje od půlky vše v cestě, naštěstí pro domácí jen trefuje gólmanku, která střelu nemohla vůbec vidět.
35:20
V hale je bouřlivá atmosféra, rychlé góly nenechali diváky klidnými a není slyšet vlastního slova. Však 648 diváků dokáže vytvořit pořádnou kulisu. Děkujeme za nový rekord domácí návštěvy.
34:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Žaneta Veletová (4:4).
34:29
Domácí se však s vývojem situace nesmířili a po bully z protiútoku se ke vzdálenější tyčce trefuje Vetelová.
34:02
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Iveta Hyršlová (3:4).
34:02
Domácím radost dlouho nevydržela. Po bully si hosté před brankou nahodili míček a opět vedou.
33:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Kamila Pravcová (3:3).
33:33
Domácí Pravcová vyváží míček přes celé hřiště, její střelu bezprostředně v brankovišti doráží Pospíšilová.
32:37
Po sérii přihrávek se z levé strany snaží střelou pod víko prosadit hostující Patakyová, Příleská má však nezakrytý výhled a s přehledem vyráží.
31:39
Přihrávky Hyršlové a Tůmové, které si rozkryly domácí obranu na poslední chvíli vypíchnutím zachraňuje Dernerová.
29:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Jitka Drápalová (2:3).
29:34
Po mnoha slibných šancí v předbrankovém prostoru se domácí dočkávají. Nahrávka od mantinelu, střela z první končí v síti hostí.
28:33
Vyloučen hráč Karla Kalecká družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za hrubost.
28:32
Dobránění šance domácích si nedovoleně počíná Kadlecká.
28:20
Z dálky to zkouší Veletová, před brankou doráží Dernerová.
26:21
Havlíková dostává rychlou přihrávku z poza branky do brankoviště však ta z první netrefuje odkrytou domácí branku.
25:45
Hostující Rybičková prokličkovala mezi třemi domácími hráčkami jak mezi kuželkami ovšem míček ji následně sjel z čepele.
24:11
Hosté si vážnou šanci v přesilovce nevytvořili pokračují však v kroužení před brankou.
23:17
Po střele na branku Příleská vysílá do protiútoku Dernerovou.
22:00
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:59
Domácí Indrová nedovoleně brání před domácí střídačkou a bude se vylučovat.
20:01
Dnešní utkání sleduje zcela přeplněná hala, diváci stojí i v několika řadách a jsou obsazená i místa u bufetu na boku hřiště. Úvodní bully druhé třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00
20:00
Střely na branku 1. třetina 6:11. Hosté mají zatím na hřišti mírnou převahu, kterou zúročili i v brankovém podání. Přestávkový program obstarává vystoupení místních děvčat aerobicu.
20:00
19:06
Hostující hráčky si v přihrávají míček v obraně a vyčkávají na lepší pozici útočnic, však po nepřesné přihrávce končí míček v autu.
18:03
Hyksová míchá míček za brankou hostí však nemá komu přihrát.
16:34
Závar před brankou hostí, kdy nikdo neví kde je míček, rozhodčí nakonec píská hru v brankovišti.
15:51
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Aneta Šmídová, asistoval Eva Preisslerová (1:3).
15:51
Hostující Preisslerová se Šmídovou si před velkým brankovištěm naťukli míček a následná střela končí u vzdálenější tyčky až v síťce.
15:16
Domácí opět v problémech a hostující tým točí míček na polovině domácích.
13:16
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Lucie Šindelářová, asistoval Tímea Patakyová (1:2).
13:16
Nyní již hostům akce z rychlé přihrávky z poza branky vyšla. Šindelářová propaluje vše co jí stojí v cestě.
13:01
Hostující duo Bočanová Tůmová to zkouší z poza brankového prostoru s rychlou přihrávkou před branku, pro domácí však díky štěstí zatím bez úspěchu.
11:32
Hosty však inkasovaný gól spíše nabudil a teď na dlouhou chvíli zavřeli domácí na jejich polovině, rychlým brejkem se pak Dernerová zkouší najít před brankou Pospíšilovou, která však přihrávku příliš nečekala.
10:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aneta Federselová, asistoval Linda Hyksová (1:1).
10:14
Po rychlém protiútoku od rozběhnuté Hyksové dostává přihrávku do malého brankoviště Federselová, která se trefuje mezi nohy gólmanky a tehnická střela končí až v síti.
09:10
Domácí Novotná se rozčiluje na rozhodčí, když ji vylétla hokejka z ruky.
07:50
Havlíková prověřuje ze střední vzdálenosti Příleskou, která však pokus nad rameno chytá.
07:15
Hosté jsou při chuti a domácí se nejsou schopni dostat za svoji polovinu hřiště.
05:01
05:01
Rychlé přenesení hry na druhou stranu několik povedených přihrávek a míček končí po protiútoku v domácí síti.
04:34
Domácí Dernerová se teď po dlouhé době dostala do šance a do odkryté branky nastřeluje jen tyčku.
02:50
Na druhé straně střílí nad domácí Brošová po přihrávce z rohu hřiště.
02:22
Hostující Zittová střílí z otočky jen do houště hráček před brankou.
01:11
Na druhé straně štěstí zkouší Dernerová, která však míjí branku.
00:13
Domácí Příleská má první lehký zákrok, kdy jest zachycen míček z nahození.
00:01
Nástup sleduje zcela zaplněná hala, hráčkám se dostává bouřlivého uvítání. Úvodní bully vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Adéla Bočanová, Iveta Hyršlová, Hana Poláková, Nela Havlíková, Karla Kalecká
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Kamila Pravcová, Lenka Novotná, Aneta Federselová, Linda Hyksová, Martina Indrová
00:00
Do úvodního bully nám zbývá ca 15 minut, družstva pomalu ukončují svoji rozcvičku před téměř zcela zaplněnou tribunou.