1:1
1:1
1:1
1:0
branky (asistence): 12:52 Ondřej Svatoš (Jan Marvánek), 38:54 Luka Časar (Milan Bína), 43:08 Ondřej Svatoš (Robert Košir), 64:00 Luka Časar
branky (asistence): 08:47 Tomáš Vávra (Michal Strachota), 37:52 Daniel Maxa (Ondřej Plíhal), 43:50 Miloš Tyl (Ondřej Plíhal)

AC Sparta Praha - FLORBAL CHODOV 4:3p
13. Ondřej Svatoš, 39. Luka Časar, 44. Ondřej Svatoš, 65. Luka Časar - 9. Tomáš Vávra, 38. Daniel Maxa, 44. Miloš Tyl; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Martin Beneš 25 - Daniel Mück 35; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 1:0;
65:00
Vyjádření trenéra hostí Davida Podhráského: "Dneska jsme k bojovnosti přidali málo florbalové nadstavby, nepodařilo se nám dotáhnout snad ani jeden brejk, a to je důvod proč jsme prohráli. Teď si musíme trochu odpočinout, hodně zamakat a v dalším vzájemném zápase budeme určitě lepší."
65:00
Vyjádření trenéra domácích Radka Skaličky: "Pro nás velmi cenné vítězství, na tenhle zápas musíme navázat prací v tréninku, abychom i ligový zápas zvládli stejně dobře. Děkujeme soupeři za utkání. Zdravíme na Srí Lanku :-)"
64:00
64:00
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Luka Časar bez asistence (4:3).
63:36
Svou chybu při rozehrání Košir napravil sebráním míčku z hokejky chodovského hráče
62:35
Chodov přesilovou hru domácích přežil
61:25
Časar jen těsně minul Mückovu branku
60:26
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
58:20
Před Benešem se teď přetahovali chodovští útočníci o míček, ale branku netrefili
51:07
Marek Zouzal zkoušel Mücka překonat individuálně, ale míček se za jeho záda nedostal
50:30
Také obrana domácích dnes odvádí dobrou práci
49:32
Domácí se i nadále tlačí do útoku
48:20
Domácí útočníci se se snažili protlačit míček za Mückova záda, ale nepovedlo se jim to
47:42
Útočné akce se teď střídají na obou stranách
45:55
Strachota zkoušel několika střelami překonat Beneše, ten však byl vždy na správném místě.
43:51
Sparťanská radost neměla dlouhého trvání, z rychlého protiútoku Chodov vyrovnal
43:50
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Ondřej Plíhal (3:3).
43:09
Po krásné spolupráci Košira se Svatošem se Sparta ujímá vedení 3:2
43:08
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Robert Košir (3:2).
38:54
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Milan Bína (2:2).
38:28
Michal Kareš zkoušel dostat míč do branky Chodova ale Mück mu zabránil
37:52
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Ondřej Plíhal (1:2).
36:45
Ani jedno z družstev nechce udělat vážnější chybu a pustit tak soupeře do brankového vedení
35:34
Na ploše se hra dost přiostřila
34:30
Při bránění byl zraněn Sparťanský obránce Jan Marvánek, který má tržnou ránu na tváři a musel odjet do nemocnice na šití.
32:06
Beneš sebral míček z poza branky a rychle rozehrál na Vránu, ten zkoušel překvapit Mücka zadní střelou, ale netrefil prostor branky
30:34
Nenápadná střela Vrány málem překvapila Mücka, ten v poslední chvíli míček zastavil
28:57
Beneš v brance doslova čaruje a zastavil několik po sobě jdoucích střel
28:04
Domácí zatím úspěšně brání chodovskou početní převahu
27:15
Vyloučen hráč Michal Kareš družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
26:26
Sparta zkouší střílet ze všech pozic, zatím ovšem naráží na pevného Mücka
25:02
Kadoch zkoušel prudkou střelou od půlicí čáry překvapit Mücka, ale jeho střela mířila kousek vedle
19:20
Útočný tlak domácích zastavil rozšlápnutý míček. Po rozehrání Chodov gentlemansky míček vrátil domácím
17:57
Beneš opět sebral chodovskému útočníkovi míček z čepele a zavelel k rychlému protiútoku
16:20
Hra se přelévá od jedné branky ke druhé, zatím jde hlavně o souboj brankářů
15:22
Oba týmy hrají v plném počtu
14:13
Početní převahu Chodov zatím využívá pouze k zatlačení domácích na vlastní polovinu, ale Beneš střely kryje
13:19
Vyloučen hráč David Ježek družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
12:53
Přesilovou hru Sparta využila a vyrovnala na 1:1
12:52
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jan Marvánek (1:1).
11:53
Po krásné kombinaci hráčů Sparty se Svatoš dostal ke střele, Mück však byl pozorný a míček vyrazil
11:15
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
10:01
Vstřelený gól dodal Chodovu sílu a začínají se více tlačit do útoku
08:48
Domácí inkasovali nešťastný gól, kdy bránící Marvánek jen těsně minul letící míček a Tomáš Vávra jej umístil do odkrytého rohu branky
08:47
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Vávra, asistoval Michal Strachota (0:1).
07:31
Po rozehrávce Chodova se Sparta dostala do rychlého protiútoku, ale Mück byl pozorný a Časarovi sebral míček z hokejky
06:01
Domácí obrana zapomněla na Vávru stojícího těsně před Benešem, ale ten jeho střelu vykryl
04:51
Jedovatou střelu Vojtěcha Procházky bravurně zblokoval Časar
02:33
pozorná obrana domácích nepouští chodovské ostrostřelce do vyložených šancí.
01:15
Sparta se tlačí před branku Chodova a útočníci vyslali první střelu na Mücka
00:01
Úvodní buly vyhrál Chodov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Martin Pražan, Petr Pražák, Michal Strachota, Tomáš Vávra, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích AC Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Ondřej Kadoch, Luka Časar, Michal Zeman, Milan Bína, Michal Kareš