1:5
1:0
1:1
- : -
branky (asistence): 13:25 David Kolář (Jakub Rybka), 22:36 Zbyněk Tomiška, 54:16 Jakub Rybka
branky (asistence): 02:40 Michal Němeček (David Novotný), 05:12 Kryštof Minařík (Ondřej Tichý), 12:37 Martin Mikšovský (Pavel Řehák), 13:04 Jakub Čáp (Václav Kramel), 14:04 Kryštof Minařík (Jakub Doutnáč), 58:03 Jakub Doutnáč (David Novotný)

Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice 3:6
14. David Kolář, 23. Zbyněk Tomiška, 55. Jakub Rybka - 3. Michal Němeček, 6. Kryštof Minařík, 13. Martin Mikšovský, 14. Jakub Čáp, 15. Kryštof Minařík, 59. Jakub Doutnáč; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 7:0 + Jakub Čáp 5; využití: 0:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 17 - Petr Freiman 34; po třetinách: 1:5, 1:0, 1:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Martin Bajer): Naše výkony jdou zápas od zápasu nahoru, což se projevilo i dnes. Extrémně nám vyšla první třetina, v těch dalších jsme pak dali vyniknout naší obraně v čele s výborným Freimanem. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na další kolo.
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Lukáš Pokorný a Petr Freiman, kteří obdrželi dárek od našeho sponzora Mix.it!
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Lukáš Jenšík): Bohužel dneska prospaná první třetina, nebyli jsme produktivní a hrát od druhé třetiny je bohužel málo. Velká chvála pro všechny hráče, první prohra v sezoně jde na mojí hlavu. Absolutně z toho své hráče nijak neviním.
58:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval David Novotný (3:6).
57:58
Rybkův pokus míjí levou tyč
57:36
Timeout Panthers Praha
57:19
Hráčům Orky je servírována jejich vlastní medicína a nutno dodat, že se jim to moc nelíbí
55:43
Probouzejí se i domácí fanoušci, kteří teď jasně ukazují, koho si přejí za vítěze!
54:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Rybka z trestného střílení (3:5).
54:16
Šeda hrál na zemi v brankovišti, za které rozhodčí nařídil trestné střílení! Toho se ujmul domácí špílmachr Jakub Rybka, který s grácií snižuje na 3:5!
53:41
Hezkou Kalousovu ránu vyráží Freiman
53:28
Kolář jedním hitem vyndal jak Zadáka, tak Pokorného
52:19
Kolář dostal balonek na paty, přesto dokázal vystřelit - jeho střela těsně míjí pravou šibenici!
51:08
Utkání sleduje 43 diváků, děkujeme!
49:33
Vyloučen hráč Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
49:33
Domácí si dnes dali za úkol projet všechny tresty - byť tenhle nikdo kromě rozhodčích neviděl
48:52
Kolář se stejně jako Lubenský hned zapojil do útoku a do branky nechybělo málo!
48:12
Míka zastavil nadějnou akci hostů jen za cenu standartky
46:44
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry.
46:44
Jedině na Stodole můžete dostat trest za zdržování hry v momentě, kdy je hra přerušená... :-)
45:09
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
45:09
Další diskutabilní rozhodnutí sudích - Lubenský stál na místě a vyfasoval dvojku
44:49
Panteři jsou jasně lepší, na úporný beton Čelákovic ale nedokážou najít recept
43:28
Lubenský se ihned po návratu z trestné lavice zapojil do hry a trefuje tyč!
43:01
Doutnáčova střela mimo ani nestála za popis
42:02
43. minuta utkání a Patrik Míka ještě nezlomil hokejku!
41:19
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
39:13
Čtvrté Pokorného housky, ale bohužel opět bez efektu!
38:19
Dobrý pohyb Tomišky dělá hostujícím bekům velké problémy!
36:30
Mikšovský zkoušel hrát na zemi, ani to mu ale nepomohlo vystřelit na bránu
35:53
Akrobatický zákrok teď vytáhl Mazák, který dokázal zády k bráně vyrazit míček padající přímo do sítě!
34:46
V Čelákovicích asi nikdy nezažili výpadek časomíry, protože teď se hostující hráči vztekají, jako by jim byla ukradena hračka
33:34
Neskutečnou šanci teď spálil Kolář! Pokorný skvěle odstavil dva soupeře a nabídl prvně jmenovanému krásný pas přímo na hokejku. Domácí kapitán ale nepochopitelně zaváhal a deset centimetrů před prázdnou bránou nedokázal doklepnout merunu do sítě!
32:30
Diskutabilní rozhodnutí sudích, kteří přehlédli osekávání ze strany hostí a naopak posoudili následný souboj Jakoba jako faul...
30:31
Další, v pořadí už třetí Pokorného housky za třetinu
30:25
Stojaté vody emocí trošku rozčeřil Freiman, který do ticha panujícího v hale začal na své spoluhráče vyřvávat nepublikovatelné výrazy
30:06
Geniální Tomiškův pas našel úplně volného Jakoba, který trestuhodně míjí prázdnou bránu!
29:39
Hra je na chvíli přerušena kvůli ošetřování hostujícího gólmana
29:39
Hezký Daňkův nápřah minul bránu o dobrý metr
28:41
Jeden z hráčů Orky teď sundal v rohu Polcara a ještě se divil verdiktu sudích...
27:15
Pokorný (ročník 98) vs. Šeda (ročník 85) - 2:0 na housky
26:25
Haris si krásně povodil dva domácí beky, jeho další postup ale zastavil pozorný Mazák
25:44
Jakob to zkusil backhandem a málem byl úspěšný - jeho pokus proskákal těsně kolem Freimanovy pravé tyče!
25:09
Hra se trochu uklidnila a ubylo osobních soubojů
22:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zbyněk Tomiška bez asistence (2:5).
22:36
Velká gólová premiéra! Zbyněk Tomiška vystihl hostující rozehrávku a upaloval sám na Freimana, kterému udělal kličku do backhendu a pod jeho tělem neomylně zakončil! První gól tohoto juniora v mužském A týmu!
22:16
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
21:49
Domácí tlačí, ale je to bez střelby
20:23
Pokračuje přesilovka Panthers, Lubenského střelu lapil Freiman bez větších potíží
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Panthers 19 - Orka 9
20:00
19:47
Znovu skvělý Freiman proti Rybkově dorážce!
19:15
Kolář před odkrytou bránou míjí balon!
18:35
Nádhernou Rybkovu ránu vyráží fantastickým zákrokem Freiman!
17:48
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 5 minut za sekání.
17:48
Čáp zbytečně dohrává souboje a byl za to potrestán vyšším trestem! Velká šance pro domácí!
16:48
Jestli něčím Orka jasně přehrává svého soupeře (kromě skóre pochopitelně), tak to je obrana - hostující hráči už stihli zblokovat desítku střel z hokejek Panterů
15:57
Rybka chtěl lehkým nahozením překvapit Freimana, hostující brankář si ale prostor u levé tyčky pohlídal a chytá
14:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Jakub Doutnáč (1:5).
14:04
Krosovou nahrávku přes celou šíři hřiště domácí obrana trestuhodně neuhlídala a Minařík přidává svou druhou branku v utkání!
13:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jakub Rybka (1:4).
13:25
Konečně! David Kolář stál sám před Freimanem a prudkou dorážkou z backhendu doráží balonek do branky! 1:4!
13:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Václav Kramel (0:4).
13:04
Čáp byl ve správný čas na správném místě a tohle už začíná smrdět debaklem...
12:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Pavel Řehák (0:3).
12:37
Za 21 sekund v přesilovce stihla dát Orka už dva góly...
12:16
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
12:01
Výhoda pro hosty
11:03
Jirka Ptáčník zatím zdobí hřiště hrou sobě vlastní - sestřeluje soupeře a následně úprkem mizí pryč
10:06
Zatím sledujeme krásné a fyzicky velmi kontaktní utkání, ve kterém mají s 8 střelami na bránu mírně navrch domácí
08:03
Němečka teď čistě vyndal Kolář a hostující střelec se hodně diví, že to je bez potrestání
06:32
Daněk ukázkově pokoupal dva beky a vypálil, Freiman chytá
05:40
Novotný u mantinelu vypnul Tomeše a překvapivě odchází jen s domluvou
05:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Ondřej Tichý (0:2).
05:12
Skvělá teč Minaříka znamená vedení Orky 2:0
04:02
Kolářovu nahrávku na Kalouse zblokoval Mikšovský
02:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval David Novotný (0:1).
02:40
Němeček bleskově využívá přesilovku a posílá Orku do vedení
02:17
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
01:13
Janouškovu dorážku vyráží Freiman
00:53
Orka začala náporem
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Pavel Řehák, Dominik Haris, Martin Mikšovský, Lukáš Zadák, Michal Němeček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Jakub Rybka, Pavel Daněk, David Kolář, Patrik Míka, Martin Kalous